Skoči na vsebino

Wireless router


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Jaz mam TP-Link, kupil na mimovrste v paketu z USB Wireless klju?em. Nanj mam povezan prenosnik in namizni pc. Stvar deluje super, z prenosnikom se lahko bp. sprehajam po hi?i in je povezava vedno excelent, ko grem v 1 nadstropje je povezava ?e vedno na excelent, razen ?e grem ven iz hi?e na drugo stran potem komaj signal pade.

 

najde? ga tukaj klik

 

Sama povezava ti vzame 5min, saj je ?arovnik za povezovanje zelo preprost za uporabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri W-routerji so Asus! Cene pa so tam okoli 100 EUR! Trust the expert... :pepsi:

 

Kaj takega bo povsem zadovoljilo tvoje potrebe:

 

http://www.mimovrste.com/katalog/product.p...t_id=2470016929

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmontiral vsaj 50 netgear-jev in VSI delja bp, ta ko vklopi? exetended range seka ?e do vseh sosedov. :D

Vsi netgearjevi (najraja imam WGT-624 V2 ali pa V3, ki ima lahko nalo?en spam filter in antivirusni program pa malvare protek?n) imajo pa vsi ?e zraven 4 lan porte.

Mam pa tud 2 planetova ki sta kot ruter brez lan portov. Pin tudi delata bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imam Asus WL-500g Premium. Zadeva deluje BP. Ima tudi nastavitve up/down za posameznega priklju?enega userja in za posamezne porte. Pogre?am samo podporo mre?e 1GB. Druga?e pa, dober router za solidno ceno.

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imam Asus WL-500g Premium. Zadeva deluje BP. Ima tudi nastavitve up/down za posameznega priklju?enega userja in za posamezne porte. Pogre?am samo podporo mre?e 1GB. Druga?e pa, dober router za solidno ceno.

 

Pa to je to - evo Labi, dva sva enakega predlagal - kapi? ... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri W-routerji so Asus! Cene pa so tam okoli 100 EUR! Trust the expert... :pepsi:

 

Jp,tudi jaz mam Asusa 500 WL g-deluxe,pa sn full zadovoljn z njim! :bravo: Nobenih izpadov,enostavne nastavitve,skratka the best! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,?udno.... <_< Pomoje nimajo prav nastavleno. Moj kolega je konektan na mene preko tega routerja in je doma v drugem bloku,pa drevesa so vmes,pa ma mo? signala do njega skozi okoli 75%. ;) Je pa res,da je pri njem usmerjena antena,to pa itaq rabi?,?im je razdalja malo ve?ja,za po bajti pa tega ni treba.

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, ?e lahko po?aka? ?e kak?en dan ali pa dva oziroma do konca tedna se lahko ?e dodatno pozanimam pri fantih iz Avtere in Annija, ki se z zadevo profesionalno ukvarjajo in imajo precej prakti?nih izku?enj z razli?no wireless opremo.

 

?ist verjamem komarju Komarju, Aleksandru in Pokyu samo tudi jaz sem precej na terenu (elektronska banka) in Asusov premium pri eni stranki nikakor ni vlekel preko ?elezo betonske plate in sva dobesedno lovila signal po pisarni, da sva najdla mesto kjer je za silo delovalo. Seveda je verjetno ob tem enem primeru po drugi strani 100 zadovoljnih uporabnikov ampak vseeno.

 

Mah kaj nakladam, ?e ho?e? se ?e dodatno pozanimam, ?e pa si se ?e odlo?il jih pa pa? ne bom brezveze gnjavil :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, tukaj ni ve? kaj tople vode odkrivat - kateregakoli od navedenih bo? kupil, bo za po bajti in za "ne profesionalno" rabo zadovoljil vse tvoje potrebe - brez bojazni.

Razen kak?ne ?isto "poden" variante za 50 EUR se izogni pa bo! B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj sem zacel tega gledat: netgear

hvalijo ga tudi ne cnet review...bom pa pocakal, ker se se ne mudi

 

Ni mi treba verjet, sam js sem 100 zadovoljen in preverno deluje skoz 2 ?elezobetonske plate, pri meni doma pa ?e po diagonali hi?e.Dela s prenosnikom interno pci-wlan kartico, dlan?nikom, telefonom.

Mam pa to?no tegale, ta je V2.Imam pa ga ?e 3 leta in tud 1X ni za?tekal ali pa padel dol, sam od sebe.Lahko pa vzame? V3.

Ne bom hvalu, sam za tak dnar se mi zdi da dobi? veliko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona Labi,kaj te nisi Asusa vzel???? :P

 

 

:hohoho::hohoho:

 

 

Joke,va?no,da bo tebi vredu slu?o! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.