Skoči na vsebino

Monitro LCD


zemir

Priporočeno sporočilo

No stvar je slede?a kupujem Lcd ker mam to ?katlo ?e povn k***c.Tako da sem se skoraj 80% odlo?il za tega.No ?elim kak?en komentar,grajo nasvet....

 

Objavljena slika

 

 

Objavljena slika

 

 

Specifikacije pa so slede?e:

 

22" TFT LCD, 16:10 razmerje slike, 2 ms odzivni ?as (G/G), svetilnost 300 cd/m2, dinami?ni kontrast: 3000:1, DVI-D, VGA, podpira HDCP preko DVI, deluje z Windows Vista.

 

Predstavitev:

Ta Samsungov 22" ?irokozaslonski zaslon odlikuje izjemen, klavirsko ?rn okvir, ki daje ?e na prvi pogled vedeti, da je ta monitor nekaj posebnega. Vgrajena tehnologija se ne izneveri izjemnemu izgledu, saj vgrajen panel bliskovito hitro prikazuje sliko z zamikom le 2 ms (G/G), tako da bo ta monitor enako dobrto slu?il tako navdu?encem nad ra?unalni?kimi igrami in filmi, kot zahtevnim uporabnikom, ki ?elijo monitor uporabljati tako za delo, kot zabavo. Zahvaljujo? dinami?nem kontrastu 3000:1 lahko u?ivate v izjemno ?ivi filmski sliki, s temnimi ?rninami in sliko, polno podrobnosti. Nastavljanje funkcij monitorja je preprosto s prilo?eno programsko opremo MagicBright3 in MagicColor. Monitor podpira tudi predvajanje pred kopiranjem za??itenih video vsebin preko DVI vmesnika, ki izpolnjuje zahteve HDCP standarda, tako da lahko na svojem monitorju u?ivate tudi v najnovej?ih video posnetkih visoke lo?livosti.

 

Tehni?ni podatki:

LCD zaslon:

- tehnologija: a-siTFT/TN

- velikost: 22" (55,88 cm)

- svetilnost: 300 cd/m2

- kontrast: 1000:1 (dinami?ni do 3000:1)

- odzivni ?as: 2 ms (G/G)

- vidni kot: 160° H/V

- delovne frekvence:

- horizontalno: 30 - 81 kHz

- vertikalno: 56 - 85 Hz

- lo?ljivost: 1680 x 1050 pik

- povezljivost:

- vhodi: analogni, digitalni

- priklju?ki: 15pin D-sub, DVI-D

- poraba energije: 55 W (normalno), <2W (pripravljenost)

- barva: ?rna

- te?a: 4,9 kg (neto), 7,4 kg (bruto)

- mere:

- 514,6 x 422 x 219,3 mm (monitor na nogi)

- 606 x 158 x 488 mm (?katla)

- HD podpora: podpira HDCP preko DVI vhoda.

 

Predstavitev tehnologij:

Deluje z Windows Vista

Monitor odlikuje certifikat "Deluje z Windows Vista™", kar pomeni, da je bil oblikovan po zahtevah Microsoft korporacije ter podpira vse funkcije in lastnosti operacijskega sistema Vista™.

 

 

 

WideScreen: 16:10 razmerje slike

Ta SyncMaster monitor ima vgrajen zaslon z razmerjem slike 16:10 (?irina:vi?ina). Zaradi dodanega prostora ob robu so tovrstni monitorji idealni za zahtevne uporabnike, ki uporabljajo grafi?ne, CAD in 3D programe, ki za u?inkovito delovanje potrebujejo veliko prostora na namizju. Prav tako je tovrstno razmerje slike idealno za gledanje HD videa in filmov, ki so posneti v podobnem razmerju 16:9.

 

MagicSpeed: hiter odzivni ?as le 2 ms

Tehnologija MagicSpeed vam zagotavlja hiter odzivni ?as med igranjem ra?unalni?kih iger in gledanju filmov, tako da lahko u?ivate v izjemno odzivnem prikazu slike na zaslon, brez sledi in utripanja.

 

 

 

MagicBright3

Napredne nastavitve MagicBright2 tehnologije vam omogo?ajo popolno nastavitev svetilnosti in izbiro med do ?estimi nastavitvami:

- besedilo: nastavitev za pisarni?ko delo z besedilom in razpredelnicami.

- internet: optimizirana nastavitev za prikaz spletnih strani.

- zabava: optimalna jasnost slike za DVDje, digitalni video in fotografije.

- ?port: prilagojeno za gledanje ?portnih prenosov

- film: namenjeno za gledanje filmov v visoki lo?ljivosti

- uporabni?ka namestitev: izberite svoje nastavitve in jih shranite za kasnej?o uporabo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnejnje je tako!!!

 

Nima? kej zajebat sploh pa ?e menja? navadnega za LCD!!!

Samo ?e bo? imel za ?pile bo? moral met kar konkretno grafo!!!

Pa bol?e je ?e ima? navaden monitor 4:3 Ker te zna jebat ?irina!!!

 

?e pa bi rad izklju?no imel za gledanje TV in DVD potem pa je to dobra izbira!!!(ker je 16:10 slika)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnejnje je tako!!!

 

Nima? kej zajebat sploh pa ?e menja? navadnega za LCD!!!

Samo ?e bo? imel za ?pile bo? moral met kar konkretno grafo!!!

Pa bol?e je ?e ima? navaden monitor 4:3 Ker te zna jebat ?irina!!!

 

?e pa bi rad izklju?no imel za gledanje TV in DVD potem pa je to dobra izbira!!!(ker je 16:10 slika)

 

Ja ubistvu bi ga imel za vse igre,programe,slike...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi takoj! :bravo: Monitor je bomba,samo kot je ?e Uro? reko,za tako zverino rabi? konkretno grafo,?e ho?e? ?pilat igrce na njem. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi takoj! :bravo: Monitor je bomba,samo kot je ?e Uro? reko,za tako zverino rabi? konkretno grafo,?e ho?e? ?pilat igrce na njem. <_<

 

Ja imam 2x 6600gt upam da bo delalo ?e ne pa ?e kk?no mo?nej kupt pa je.:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam widescreen na prenosniku in ga nebi ve? menjal za navadnega! :bravo: Dodatna ?irina ?e kako prav pride pri filmih,spletu, grafi?nem oblikovanju,kjer ima? ve? mesta za razne kontrole.

 

Ne ?akat in kar pojdi po njega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa bo procesor sprejel vse te zmogljivosti, ?e ti v redu ne bo delal pomeni, da mora? nadgraditi procesor oz. kupiti novega, kompatibilnega.

 

Ja upajmo ker procesor je AMD 64 3000+.Hvala vsem za odgovore in pomo? zdaj sem pa 99,9 % da ga bom kupil.Hvala ?e enkrat. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe? samsunga, kup mojga Hundija 17 Col, poleg tega da je nenormalno globok je ?e bi-color...pou je belga pou pa sivga :hohoho:

 

Potem sem ?e na slab? k zdej. :D Jaz bi raz vidu sliko brez da mi o?i ven padejo :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam poleg svojega doma?ega kompa,2X SyncMaster 913V, pa je ?ist ok. :D

Pa ne igram igric. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.