Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Ima mogoce kdo izkusnje s klimatsko napravo v sestici? Vceraj sem namrec opazil, da klima ne deluje, kot bi morala / skratka, ne hladi. Vklop / izklop kompresorja se slisita. Gre samo za pomanjkanje plina, ali je kaj drugega lahko tudi narobe?

 

Hvala za odgovore!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jo ?e par dni uporabljam(tukaj pri nas ga ?e po?teno kuri).Pri moji M6 za?ne pihat mrzel zrak ?e po par sekundah...

Najbr? bo res kakega plina zmanjkalo :whatever: ...

Kolko je pa stara tvoja M6?

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Imam 2,5 leta staro ?estico in mi je ravno pred kratkim nehala delat klima. Na servisu so napolnili plin in ga obarvali, ?ez par dni pa sem ?el na kontrolo in so pregledal cel sistem klime. Na?li niso ni?, bi blo pa lahko mo?no, da so v fabriki nalil premalo (spodnja meja) plina :blink: . Zaenkrat dela b.p. sem pa ?e malo skepti?en, ?e je to taprav vzrok :( .

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam 2,5 leta staro ?estico in mi je ravno pred kratkim nehala delat klima. Na servisu so napolnili plin in ga obarvali, ?ez par dni pa sem ?el na kontrolo in so pregledal cel sistem klime. Na?li niso ni?, bi blo pa lahko mo?no, da so v fabriki nalil premalo (spodnja meja) plina :blink: . Zaenkrat dela b.p. sem pa ?e malo skepti?en, ?e je to taprav vzrok :( .

 

Ja,saj to je vedno najslab?e,?e se ne odkrije napake.Lahko,da je res ?e tovarni?ka napaka,ali pa se ti bo ponovila ravno takrat,ko to najmanj rabi?-poleti v kaki koloni :(

Bolje bi bilo po mojem mnenju,da ?e je ?e kaka napaka v sistemu,da se odkrije pred poletjem.

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je morda tvoja 6ka 2002 letnik? ?e sli?i? cviljenje jermena ob razbremenitvi le ta ni zadostno napet. stvar se re?i z dvema vijakoma in novim jermenom

 

Je letnik 2003. Sem bil ravno na servisu in so napolnili plin. Ob priliki se bom ponovno zapeljal do servisa, da pregledajo, ?e slu?ajno kje pu??a (so dodali obarvan plin). Lahko to z jermenom mogo?e malo pojasni?. Ker klima sicer spu??a neke cvile?e zvoke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer malce neumestno vpra?anje al pa tudi ne :ne vem:

 

Fantje a slu?ajno klimo uga?ate pozimi? Ker na?eloma je najbolj zdravo, da je klima pri?gana tako poleti kot pozimi saj tako se zmanj?a mo?nost, da bi se kaj "sprijelo" zaradi neuporabe.

 

Pri meni je klima nonstop na avtomatsko, pozimi nastavljena na 20 stopinj, poleti pa 22 stopinj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je klima nonstop na avtomatsko, pozimi nastavljena na 20 stopinj, poleti pa 22 stopinj.

 

Pri meni enako - no, temperature se ne ujemajo ... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa ?e polet nimam "skor" nikol pr?gane ?zmeden? (razn ?e je mt zravn k je ful te?na, da ji je vro?e :hohoho: )

 

Hmmm, ti ka?a biti?

 

Ali pa premalo je? - si la?na in te zato tudi poleti zebe... :hudicek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa ?e polet nimam "skor" nikol pr?gane ?zmeden? (razn ?e je mt zravn k je ful te?na, da ji je vro?e :hohoho: )

 

Tukaj pri nas na morju pa ni preve? zdravo,?e nima? klime...poleti,ko je v senci 38°(a sence nikjer), :P

ti hitro skuha mo?gane,?e ima? parkiran avto na soncu ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je letnik 2003. Sem bil ravno na servisu in so napolnili plin. Ob priliki se bom ponovno zapeljal do servisa, da pregledajo, ?e slu?ajno kje pu??a (so dodali obarvan plin). Lahko to z jermenom mogo?e malo pojasni?. Ker klima sicer spu??a neke cvile?e zvoke.

 

meni je ob obremenitvi oz. v desnem ovinku cvilil jermen. razlog ki so mi ga navedli je, da se premika kompresor glede na jermen. to so mi odpravili z dvema svinjsko dragima vijakoma. ?e vedno pa se mi povavlja ob?asno cviljenje zavor...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.