Skoči na vsebino

Ozvo?enje BOSE ga"lomi"


Priporočeno sporočilo

V?eraj zve?er,ko sem lepo ?akal v nekaj kilometrski koloni za prestop Ital.-Slo. meje,sem kot ponavadi na veliko veselje otrok nabijal Van Halen :bravo:.

Sin se je nekaj bunil,da zmanj?am volume,ker da ho?e spati...Jaz malo uti?am-in leva stran Bose-ja neha igrati :angry: .

Opa...ugasnem "sistem" in ponovno pri?gem--DELA :whatever:

Samo,da dela si mislim in v tistem spet neha delat :( ...s pestjo "rahlo" udarim po armaturni(kot v starih dobrih ?asih) in glej zlomka-spet je delala leva stran ?zmeden?

Ko mi je to po?asi ?lo ?e na ?ivce,sem pre?altal na radio in le-ta je normalno igral...zdaj pa mi ni blo ve? ni? jasno..

Kaj mogo?e kdo ve,kako je zadaj na radiju vezano na Bose?

A je mogo?e radijo posebej in CD posebej??...ker ?e je tako,pol je verjetno samo slab stik na konektorju od CD-ja:bravo:

?e pa ni,pol pa :ph34r:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pravi da radio pa normalno ?pila CD pa prekinja!!!

 

kaj ti ma? CD in izmenjevalec v enem!!!!?

 

 

 

Je pa vsekakor dobro najprej malo stike preverit najbolje da iz?teka? in nazaj u?teka?!!!

Pol pa dalje!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor je meni znano je enota za radio z oja?evalcem posebej in zato ti radio ?pila normalno. Changer ali pa MP3 enota pa sta posebej in s kablom povezani na radio/oja?evalec. Po moje ta povezava zgublja stik na konektorju med oja?evalcem in changerjem, upam pa da ni kaj drugega narobe v samem changerju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje je tako kot je napisal Boss...

Danes mi je cel dan "?pilalo" O.K....je pa bilo res zanimivo,ker ko mi ni hotelo ?pilat,sem pritisnu mo?no tam nekje pri gumbu za volume in je spet normalno delalo :blink: ..pa tudi,ko je bila kak?na ve?ja luknja,mi je za?elo delat samo od sebe :ne vem:

?e me bo spet ?ivciralo s tem: dela---ne dela---dela,bo treba verjetno odpreti drobovje(sredinsko konzolo).

Upam,da se je "po?lihtalo" samo od sebe :)

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Po moje je tako kot je napisal Boss...

Danes mi je cel dan "?pilalo" O.K....je pa bilo res zanimivo,ker ko mi ni hotelo ?pilat,sem pritisnu mo?no tam nekje pri gumbu za volume in je spet normalno delalo :blink: ..pa tudi,ko je bila kak?na ve?ja luknja,mi je za?elo delat samo od sebe :ne vem:

?e me bo spet ?ivciralo s tem: dela---ne dela---dela,bo treba verjetno odpreti drobovje(sredinsko konzolo).

Upam,da se je "po?lihtalo" samo od sebe :)

 

LP Alex.

 

Tudi jaz imam ?e en teden ta isti problem.Danes se sli?im s serviserjem v NG pa ga vpra?am in sporo?im kaj izvem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KO ti ugotovijo,kaj ga lomi ta bose,sporo?i ?e meni.

?e bo imel moj ?e kdaj" popadke". :hohoho:

 

Sem bil na servisu in je popravljal bluetooth napeljavo za telefon in menjal le?aj na kolesu in ni bilo ?asa za ozvo?enje tako,da gre avto v torek spet v NG,da priklopijo na diagnostiko in posku?ajo ugotoviti vzrok.Baje,da popravljajo to ozvo?enje samo v Avstriji ali Nem?iji in v primeru okvare po?ljejo cel sistem gor.Zadnje dni mi tudi pri poslu?anju radijskih postaj sprednji zvo?niki pogosto ne delajo oz. delajo zelo potiho in tudi zvok pri navigaciji je skoraj nesli?en (zvezana navigacija na sprednji levi zvo?nik).Ko bo kaj novega ,sporo?im.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

KO ti ugotovijo,kaj ga lomi ta bose,sporo?i ?e meni.

?e bo imel moj ?e kdaj" popadke". :hohoho:

 

Bil na servisu in niso ugotovili vzroka.So vpra?ali v Avstriji in do 31.5. mi sporo?ijo kaj in kako naprej.Se mi pa ?edalje bolj zdi,da mi ozvo?enje nagaja zaradi bluetooth povezave radio-gsm(parrot bluetooth).Bomo videli v ?etrtek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil na servisu in niso ugotovili vzroka.So vpra?ali v Avstriji in do 31.5. mi sporo?ijo kaj in kako naprej.Se mi pa ?edalje bolj zdi,da mi ozvo?enje nagaja zaradi bluetooth povezave radio-gsm(parrot bluetooth).Bomo videli v ?etrtek.

 

Zna bit tudi to. :whatever:

Meni od takrat ?pila brez problemov. :bravo:

 

Upam,da je to za mano.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit tudi to. :whatever:

Meni od takrat ?pila brez problemov. :bravo:

 

Upam,da je to za mano.

 

?e vedno nobenega odgovora s servisa,oni ?akajo odgovor iz Avstrije.Tudi meni zdaj ?pila kot je treba vendar manj uporabljam povezavo bluetooth.Po moje je to razlog vendar mi na servisu tega niso upali 100% potrditi.Upam da bo naprej delalo kot mora. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno nobenega odgovora s servisa,oni ?akajo odgovor iz Avstrije.Tudi meni zdaj ?pila kot je treba vendar manj uporabljam povezavo bluetooth.Po moje je to razlog vendar mi na servisu tega niso upali 100% potrditi.Upam da bo naprej delalo kot mora. B)

 

Hm,ja.Probaj pre?ivet brez bluetooth-a. ;)

Meni je v redu,tko kot je original.Da? not 6 cd-jev in je. :danzoman:

Ko se jih naveli?a?,menja? celo serijo cd-jev v changerju pa je. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pred tednom dni sem postal lastnik Mazde 6 letnik 2003 z BOSE ozvo?enjem.

 

Pri poslu?anju radijskih postaj ozvo?enje deluje brezhibno, ko pa preklopim na CD mi po 2-3 minutah preneha delovati cela desna stran ozvo?enja.

 

Ima kdo podobno izku?njo? Kje bi lahko bila napaka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm,..nimam pojma,..ampak k si lih odpru temo

 

a niste neki cajta nazaj pisal o tem da radio za?ne neki ?trajkat,...oz no?e brat CD-jov,...in ste omenjal ene ?istilne CD-je,..kje se ?e to dobi? sramezljiv

 

use mi vn zme?e razn Dragojevića :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm,..nimam pojma,..ampak k si lih odpru temo

 

a niste neki cajta nazaj pisal o tem da radio za?ne neki ?trajkat,...oz no?e brat CD-jov,...in ste omenjal ene ?istilne CD-je,..kje se ?e to dobi? sramezljiv

 

use mi vn zme?e razn Dragojevića :hohoho:

 

Ha,ha,meni pa nobenega razen ?e bi dal noter Dragojevi?a. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

To napako odpravijo na avtoakustiki zraven Gama centra v BTC.Sem danes vpra?al in je rekel da morajo vzet ven celoten radio in ga dajo popravit nekomu drugemu.Ta napaka je v M6 s srebrno sredinsko konzolo(letniki 2002-2004) kar pogosta-baje da se nekaj podre,odlomi-ne vem kaj je hotel s tem povedati.Bomo popravili.Popravilo cca.30-40EUR.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo vsem.

 

Jaz sem v trojki imel Parrot CK 3100 in takrat Samsungov mobilni telefon SGH Z100. Velikokrat se mi je zgodilo, da je ob klicanju ali sprejemu klica prek Parrota vse skupaj utihnilo. Potem je bilo treba avto ugasnit in ponovno pri?gat, da se je ves postopek ponovil. Potem je bilo OK. Zanimivo, da ko sem zamenjal telefon, se pa to ni ve? dogajalo. Res nisem imel Bose-a, ampak mislim, da lahko pride do te?av s katerimkoli radijem zaradi Parrota ali pa celo zaradi telefona.

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pred tednom dni sem postal lastnik Mazde 6 letnik 2003 z BOSE ozvo?enjem.

 

Pri poslu?anju radijskih postaj ozvo?enje deluje brezhibno, ko pa preklopim na CD mi po 2-3 minutah preneha delovati cela desna stran ozvo?enja.

 

Ima kdo podobno izku?njo? Kje bi lahko bila napaka?

 

 

Zadevo so mi re?ili na avtoakustiki ?gajner zraven Gama centra v BTC. :bravo: Re?eno je bilo hitro-radio vzeli ven,razdrli,polotali konektor in ga montirali nazaj v 2 dneh-in skoraj zastonj.Hvala ?efu,da me je re?il te?ave,ki je marsikdo ne bi.Baje,da so menjali cele prednje plate in radie pod garancijo,pa se je napaka ponovila zaradi slabo polotanega konektorja.Ta konektor se skriva na sredini radia tako,da ga je potrebno razdreti.Priporo?am da se za toliko zajebancije raje zapeljete v BTC in zadevo re?ijo za 10 eur,pa za kak?no pivo jim lahko pustite.Jest sem tako vesel,da bi dal tudi dvakrat,trikrat toliko ?e bi ?e prej vedel,da lahko oni to re?ijo.Na avtoservisu v Novi Gorici so mi hoteli odmontirati radio in ga poslati v Avstrijo na servis!!!?e dobro,da imamo pri nas ljudi,ki se zastopijo v svojem poslu in znajo tudi sami kaj narediti.Hvala ?e enkrat Avtoakustiki ?gajner. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.