Skoči na vsebino

Klima mazda 1997


Priporočeno sporočilo

?ivjo

 

Mogo?e kdo ve kje bi lahko dobil hladilnik za klimo za Mazdo 626, letnik 1997. Ta avto ma tako imenovani ameri?ki na?in klime. Avtoodpade sm preveril in do zdaj ni noben imel. Tako, ?e kdo ke ve na to temo naj mi pi?e.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

041/622-084 ali 041/349-493.

Poskusi poklicat tega gospoda. Ima veliko japonskih delov na zalogi, upam da ti bo znal pomagat.

 

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam hladilnik klime od mazde 626 letnik 1993 ali 1992. preveri ?e ti kaj pomaga pa se zmenima za male pare.

 

Sm zmeru okvirno dimenzije pa ?e bi ti lahko preveru, ?e ustrezajo in sicer:

- dol?ina pribli?no 56 do 58cm

- vi?ina 35-36cm.

Ja pa en priklju?ek je z leve strani od spodaj, ?e gledamo z sprednje strani proti vozniku, ki ga dr?ita dva vijaka.

 

Pa se sli?mo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

041/622-084 ali 041/349-493.

Poskusi poklicat tega gospoda. Ima veliko japonskih delov na zalogi, upam da ti bo znal pomagat.

Lp

 

Nisde samo, da ti zahvalim za tiste dve ?tevilki. Eno cifro sm klicu. Samo bom najprej vidu, ?e pa?e od ?tajerca.

 

Dej mi samo povej, ?e sta obe cifri od istega gospoda oz. iste firme. Bi poklicu ?e drugo cifro, da vidim, ?e ma on in kok stane.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem uspel izmeriti hladilnik.

 

Mere so 58 x 34 cm. Je pa en problem. Ko ga je brat jemal iz avta, je eno cevko kr od??ipnil (na sliki obarvano z rde?o)

 

?e ti vseeno kaj pomaga ga lahko dobi? za 25 EUR. Je pa klima delala preden sma razmontirala avto, tak da je sigurno cel.

 

Meni je mehanik rekel, da to ni problem zrihtat, upam, pa da ma? tudi ti koga takega, ki bi lahko to naredil.

 

LP

post-23-1178902328.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

povej, ?e sta obe cifri od istega gospoda oz. iste firme. Bi poklicu ?e drugo cifro, da vidim, ?e ma on in kok stane.

 

Hvala

 

Ja cifi sta od istega gospoda, jst mam od njega vizitko pa sta obe cifri gor. Upam da bo meu kj ugodnega zate :D pa ne pozab se pogajat za ceno ;)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bla je mazda 626, 2.5 V6 letnik '92, kolker se pa spomnim (ker sem jst to narazen jemal) je bil pa ta pogled na hladilnik od spredaj. :D A ti mas samo en prikljucek?! <_<

 

Ja, jst mam samo en priklju?ek in sicer gledano od spredaj z spodnje leve strani, ki je pritrjen z dvema vijakoma. Vpra?al bom mehanika, ?e bi se to slu?ajno dalo nek zrihtat. tako, da ti sporo?im.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm se pozanimu in ta hladilnik-kondezator ne bi pasu, pasu bi le za modele mazde od 1992 do 1994. Tako, da vseeno ti hvala za tvoj trud.

 

Lep pozdrav,

 

?e ima kdo ?e kak predlog oz. kej tazga bi bilo fajn.

 

 

Tak bi mogu zgledat za mazdo 626 ,1997, 2.0 ccm, karavan , dizel.

Pa ?e ma kdo ke tazga.

post-979-1179481810.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.