Skoči na vsebino

EUROSONG 2007


komar

Priporočeno sporočilo

No, sedaj pa me res zanimajo va?i komentariji na v?eraj?njo ?upo Objavljena slika na Eurosongu...in kak?ni so va?i vtisi (tistih, ki ste gledali seveda)???

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Moje skromno mnenje je,da nam manjka "prijateljev" po Evropi- (za delit to?ke-ja tebi ti meni) ;)

Itaq nema veze kolko je pesem kvalitetna.

Anci,bolj ko je utrgana ali pa out bolj zapali pri folku.

Glede zmagovalne pesmi pa ni? posebnega.Takih komadov je v biv?i Jugi na vagone. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravic povedan tut nasega komada, ki smo ga poslali na finsko nisem enkrat slisal. Sem pa ravno ujel par minut tockovanja in vidu, da se je spet velik rompompom delal okoli nasih, pa spet bl svoh tock na koncu. To pa je to ker smo z vsemi sosedi skergan. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravic povedan tut nasega komada, ki smo ga poslali na finsko nisem enkrat slisal. Sem pa ravno ujel par minut tockovanja in vidu, da se je spet velik rompompom delal okoli nasih, pa spet bl svoh tock na koncu. To pa je to ker smo z vsemi sosedi skergan. :D

 

Ja,kot ponavadi smo mi pridno delili najve? to?k biv?im bratskim republikam,oni pa nam komaj kakih par. :angry:

 

Na? komad je vsaj zame bil do sedaj nalkvalitetnej?i. :bravo:

Sicer je pa vse skupaj en velik biznis in kuhinja.Tudi sam sem imel prilo?nost sodelovati na par festivalih

in ugotovil sem,da je vse skupaj brez veze in ena velika mu?ka. :harhar:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

morem re?t da mi je bla na?a pesem do sedaj res taprava za tak?no tekmovanje.

dober komad, odli?no zapet..

zmagovalna pesem je bila (glede na ostale) tud v mojem o?jem izboru za zmago.. lepo gre v uho.

 

ampak ukrajinska :blink:

newem kaj naj si mislim.. jaz bi jim ?e pike vstran vzel, ne da bi jim ?e dal kero.. na koncu pa bli 2.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da bo zadeva kon?no ?la naprej po lanskoletni zmagi Lordijev ampak na ?alost kuhinja ostaja oz. je iz leta v leto ve?ja. :(

 

Takoj se vidijo klani in sicer sovjetski klan, balkanski klan, skandinavski, ki si veselo med sabo potalajo pike. ?lovek res ne ve a se zajebavajo al kaj v stilu, da ima recimo angle?ki drek od pesmi do polovice glasovanja 0 to?k pol pa pride eden pa jim da maksimalnih 12... mislim halo

 

Men je bilo kar malo nerodno, ko je glasove dobivala Ukrainsko skropucalo, ki je slab?e od na?ih najslab?ih turbofolkaric. Mislim, a je folk resno toliko ubog al pa gluh, da zgleda gleda samo po tem kolk se nekaj ble??i in svetlika.

 

Srbska pesem po moje ni bila ni? posebnega ampak sem cel cajt dr?al pesti za njih samo iz razloga, da ne bi slu?ajno Ukrajinci zmagali, ker to bi pa res bilo adijo dober okus. :o

 

Kar se pa ti?e na?e pa mislim, da smo letos poslali najbolj?o pesem v vseh letih na?ega udejstvovanja, ?eprav ne maram preve? opernih zadev ampak, ker se je Alenka res potrudila zato ji moram samo ?estitat. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah tale evrosong je eno ?edalje ve?je evrosranje <_<

 

 

Za moje pojme bi bil evrosong ?e bi dr?ave po?iljale tja svoja top oro?ja npr:

italija erosa, anglija robija wiljamsa, srbija ceco, slovenija slaka al pa sidarto itd. .......pol bi se pa udarli med sabo............to bi bilo zanmivo za pogledat in neprimerno blagodejnej?e za u?esa! :bravo:

 

Tako pa :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah tale evrosong je eno ?edalje ve?je evrosranje <_<

Za moje pojme bi bil evrosong ?e bi dr?ave po?iljale tja svoja top oro?ja npr:

italija erosa, anglija robija wiljamsa, srbija ceco, slovenija slaka al pa sidarto itd. .......pol bi se pa udarli med sabo............to bi bilo zanmivo za pogledat in neprimerno blagodejnej?e za u?esa! :bravo:

 

Tako pa :whatever:

 

Italijani so ?e davno ugotovili,da je to eno navadno s....e.Tudi Angle?i po?iljajo tja 3.ligo.

Itaq tu nima veze zmuziko.Va?no je,da je ?ur.Pa ni va?no-kak?en. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, nisem sicer gledal ampak sem ?el na teletekst pogledat rezultate. Ve?ino dr?av v finalu skoraj ne poznam. :hohoho:

 

A nisi vedu,da je zdej to East Europe ex Rusian republics-Kompetition? :P:hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V polfinalnem ve?eru je bila na?a predstavnica 7 po ?tevilu glasov (10 jih je ?lo naprej). Sicer pa naj bi vse skupaj bilo oddanih 8 milijonov glasov - biznis reda 2,5-4 mio EUR. Poglejmo glasove zahodno Evropskih dr?av: Nem?ija, Nizozemska, Belgija, VB so dali Tur?iji 12 to?k, podobno je bilo s to?kami za Srbijo, BiH, Makedonijo. Tako bo vedno, ne glede na to, kaj recimo Turki po?ljejo na Evrovizijo. Glede ne to, da v teh dr?avah predstavljajo npr. Turki do 5% prebivalstva, lahko sklepamo, da zahodnjaki ne glasujejo. Glasujejo torej gastarbajterji in pa zelo verjetno ni?ji sloji prebivalstva (pa? raji kruha in iger). Tako vsakoletna kon?na lestvica pesmi ne more biti presenetljiva - recimo to, da je bila Ukrajina, ki ni premogla stavka spodobnega teksta, drugouvr??ena.

 

Druga?e pa ?estitke Alenki. Pesem je bila odli?na (enkrat za spremembo), izvedba tudi, ampak o?itno:

a.) Nismo pomemben del nobenega geoglasovalnega paketa.

b.) Raji, ki glasuje, pa? ne gre v uho, najbr? zaradi arijskih vlo?kov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? popolnoma prav in ne glede kako superiorno skladbo lahko po?ljemo je po moje na? skrajni domet tam nekje okrog 10. mesta v tej glasovalni ?orbi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...In to z pogojem,da se prej dogovorimo z sosedami,da nam vsaj oni dajo kako to?ko ve?.

In pa,da ne delamo ve? cel teden prej tak?nega kravala v stilu--ful smo zapalili na generalkah.--letos

bomo pa zihr zmagal!. :jezicek::punk:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da bo zadeva kon?no ?la naprej po lanskoletni zmagi Lordijev ampak na ?alost kuhinja ostaja oz. je iz leta v leto ve?ja. :(

 

Takoj se vidijo klani in sicer sovjetski klan, balkanski klan, skandinavski, ki si veselo med sabo potalajo pike. ?lovek res ne ve a se zajebavajo al kaj v stilu, da ima recimo angle?ki drek od pesmi do polovice glasovanja 0 to?k pol pa pride eden pa jim da maksimalnih 12... mislim halo

 

Kar se pa ti?e na?e pa mislim, da smo letos poslali najbolj?o pesem v vseh letih na?ega udejstvovanja, ?eprav ne maram preve? opernih zadev ampak, ker se je Alenka res potrudila zato ji moram samo ?estitat. :jupiii:

 

Tukaj se podpi?em!

 

Samo v razmislek: je kdo opazil komu smo slovenci dali 12, pa 10, pa 8 ,..to?k????? Pa komu mi to v rit lezemo????? V takih situacijah me je pa kar sram, da nosim SLO potni list!!!!!! :vskalo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eurosong sploh ni ve?,kar je bil,je ena navadna "juha",ker pa? politi?no bolj?e "me?a",pa? zmaga. :whatever: Pa kje so ?asi,ko so vse dr?ave pele v svojem jeziku?? Ne pa zaj,ko jih tretjina poje v angle??ini.... :( Skratka,postaja vedno bolj nezanimivo.

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.