Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Olala.... pol si pa ?e ne-bjondasti dedek mraz..... IMPRESIVE!!!! :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

 

no vid?,..povr?no branje,...diagnoza: preve? red bulla!!!

 

gorenjke k bi rekla "sem ?el" namre? ne bo? najdu,.."sm ?u",..to je pa ?e druga stvar :D

 

torej sm samo ?e ne-blondinka,..

 

works for me :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olala.... pol si pa ?e ne-bjondasti dedek mraz.....

 

Ki si ti vido dedka mraza septembra?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tipi?no gorenjsko je V namest L,..ampak okolica Lesc, Sp. in Zg. Gorje pa pun?ke govorijo tko k fantki,.. :D ampak mislm, da je to ?e pre?iveto oz. to do?vi? pr mal starej?ih generacijah,..mlaj?e pa pomoje nimajo ve? tega,...ampak nikoli ne reci nikoli :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mlaj?e pa pomoje nimajo ve? tega

 

Bo? rekla,da mlaj?e ne re?ejo da ga bojo dale nekam?? :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom pa rekla, da sm skor zihr da mlaj?e BEYBE ne govorijo ve? "sm ?u" "bom ?u" "bom dau" uglavnem na fanta,..?eprou sm ?e dobla na telefon k?no k ?e vedno tko govori v stilu "kaj sm reku?" namest "kaj sm rekla" oz po gorensko "rekva" in sm bla ?ist zmedena,..dokler nism vidla od kje kli?e :D

 

 

jao dost mam te debate sm ?e ?ist zbegana,...:D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne govorijo gorenjke neki kao: "sm ?va pa sm ga dava nekam..." :D

 

To me takoj na tisto ?olsko spomni, ko je u?itelj rekel gorenjki naj v stavku uporabi besede

 

ustava

uprava

dr?ava

 

Pa prav Gorenjka: sem zjutri ustava, pol sem si jo mal uprava, kdaj sem jo pa dr?ava vas pa ?ist ni? ne briga. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To me takoj na tisto ?olsko spomni, ko je u?itelj rekel gorenjki naj v stavku uporabi besede

 

ustava

uprava

dr?ava

 

Pa prav Gorenjka: sem zjutri ustava, pol sem si jo mal uprava, kdaj sem jo pa dr?ava vas pa ?ist ni? ne briga. :P

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kon?no je uspel film leto?njih skokov v vodo: http://www.youtube.com/watch?v=G75MkJZL4F8

 

?e koga zanima adrenalin si lohk ogleda

 

lp

 

 

Svaaakaaaa ?ast norci.... dobri ste... ampak najbolj?i mi je bil suhi trening.... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svaaakaaaa ?ast norci.... dobri ste... ampak najbolj?i mi je bil suhi trening.... :aaaaa:

 

Men je pa zmeraj v?e? ?e je fejst mokro pa ni va?n ka?n trening je :hohoho:

Tist suhi trening je bil enkrat sred poletja, tk da je blo kr tko neki. Zdej se spet za?ne sezona akrobatike bo bolj zanimivo :jupiii:

 

Pa hvala za komplimente vsem! to mi daje spodbudo za drug let :)

upam da drug let pade kak skok iz 20m+

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa te niso morski psi po?rl :D:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj mi meet sicer ni bil lih neki v?e?, za razliko od prvega, no drugega sem skoraj v celoti zamudil, mi je pa za razliko od mita blo pa noro v dru?bi treh mazda?ev - Z, D in P, ko smo se res smejal cel popoldne, mamuvamjebem! <_<:hohoho::rispekt::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.