Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

a je to to:

magnet:?xt=urn:btih:2FCFNM6UG5BUAUELMFT4QEQGUYXEVIKW&tr=http://open.tracker.thepiratebay.org/announce

 

drugac pa mininova:

Transformers.Revenge.Of.The.Fallen.TS.XviD-FLAWL3SS

2,33GB

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je to to:

magnet:?xt=urn:btih:2FCFNM6UG5BUAUELMFT4QEQGUYXEVIKW&tr=http://open.tracker.thepiratebay.org/announce

 

drugac pa mininova:

Transformers.Revenge.Of.The.Fallen.TS.XviD-FLAWL3SS

2,33GB

 

Sam to je TS... se prav DVDripa ?e ni. N?, bo treba po?akat al pa v kino it ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je TS... se prav DVDripa ?e ni. N?, bo treba po?akat al pa v kino it ;)

 

Odvisno kok zahteven ?lovek si.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom pa slovenijo pohvalil:

 

se nikol se mi ni zgodil tukaj, da grem v kako restavracijo in jem slabo :bravo:

res lahk grem v kerokol restavracijo in vem, da bo cist ok za jest

vsaka cast....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele popoldne sem mojim old puncam zamenjal bremze in olje... :danzoman:

 

Ne mores verjeti kako je tehnologija prve 1970 in druge 1989 popolnoma enaka na zavorah, prenosu, menjalniku in to vse do leta 1993. Vse dela se danes brezhibno.

Prej?nji teden sta ?li obe ?ez tehni?nega b.p., samo je pa bila o?itna razlika na bremzah.

 

Ko pa so presedlali na neke nove avtomatske Vespe se je pa zataknilo

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom pa slovenijo pohvalil:

 

se nikol se mi ni zgodil tukaj, da grem v kako restavracijo in jem slabo :bravo:

res lahk grem v kerokol restavracijo in vem, da bo cist ok za jest

vsaka cast....

 

Hja, kdor zna, zna :bravo::angry:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele popoldne sem mojim old puncam zamenjal bremze in olje... :danzoman:

 

Ne mores verjeti kako je tehnologija prve 1970 in druge 1989 popolnoma enaka na zavorah, prenosu, menjalniku in to vse do leta 1993. Vse dela se danes brezhibno.

Prej?nji teden sta ?li obe ?ez tehni?nega b.p., samo je pa bila o?itna razlika na bremzah.

 

Ko pa so presedlali na neke nove avtomatske Vespe se je pa zataknilo

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Jih zbiras? Ali rihtas za prodajo :) Jest bi mel kej takega :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj o?i prodaja Vespo. Ker nimamo ve? gara?e in je nimamo kam dat :(

 

Pri ogaslu se je izgleda malo zmotil... Pise, da je kot nova... pri ohranjenosti pa je oznaceno "Karambolirano" :)

 

50 ccm se mi zdi mal svoh ... :) ... pa tudi cena ni kaj dosti prijazna do moje denarnice :) (vsaj trenutno je bolj su?a - je bilo treba placat asfaltiranje dovoza in dvorisca, pa dopust,... ) ...

 

Sej "bi mel"...samo verjetno "ne bom" imel :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jih zbiras? Ali rihtas za prodajo :) Jest bi mel kej takega :bravo:

 

Kupil za đabe v stanju, ki ga ne privo??im nobenemu vozilu, slekel do gat popeskal in zrihtal vse na novo - 1 leto na eni porabil. NE PRODAM!

 

Za rde?o sem na pumpi prej?nji mesec dobil ponudbo 4.000?

 

Ni cene...

 

Pri ogaslu se je izgleda malo zmotil... Pise, da je kot nova... pri ohranjenosti pa je oznaceno "Karambolirano" :)

 

50 ccm se mi zdi mal svoh ... :) ... pa tudi cena ni kaj dosti prijazna do moje denarnice :) (vsaj trenutno je bolj su?a - je bilo treba placat asfaltiranje dovoza in dvorisca, pa dopust,... ) ...

 

Sej "bi mel"...samo verjetno "ne bom" imel :)

 

Tole je PK50 z elektronskim startom, ki ima ze 3 prestave ce se ne motim - leti cca 70 na uro...:)

?eprav ne pi?e je tole cca 1985 letnik?

 

Pa vespa brez kurbla ni vespa..:)

Je pa to ena prvih z akomulatorjem

 

Takle smo imeli, lahko re?em, da sta obe Vespi popolnoma custom made:

http://www.moj-album.com/vstopnica/wj_gjqfeiv/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej se morem pa obvezno hvalit :D aja in?truktor bi rekel obAvezno... haha.. no v?eraj bil na te?aju varne vo?ne in morem re?t... waw :danzoman: poleg beeeedne teorije pa kake oznake mamo na gumah, pa ABS, pa DSC, TC,... (ni? od tega pa sam nimam) smo ?li po dobre 60min na poligon za 5 ur :D najprej une fore slalom, ustavljanje na polno brez in z ABS... jz sm spet lahka brez ---> hyunday getz press. :harhar: pol so pa polil cesti??e in sm fektal in?truktorja ?e lahko otvorim z parkiranjem z ro?no in z vo?njo vzvratno z J obratom ko te nos avta prehiti :bravo: oboje ratal u nulo... z ro?no med sto?ce parkiral, obrnal pa tut da sm hit ko se je obra?al dal v prvo in ko kak varnostnik predsednika obrno in odpeljal od atentatorjev :D no po mojem ?ovu smo postavl sto?ce za slalom, smo fural slalom, pol podkrmarjenje in prekrmarjenje :P podkrmarjenje smo ?li sami v avinek z 70 pa si mogo re?evat, pol prekrmarjenje si pa prpelal 40-50 na vodo pa je in?truktor mal ro?no zategno pa mi ge je vedn uspel re?it... prev? NFS pa dober :P pol smo mel pa ?e vo?njo z nakupovalnim vozi?kom... clio z picikli za vojzek :lol: to pa ni kr tak... ko balet na ledu z namiljenimi nogami :lol: mal prev? gasa pa wum rit okol... ko kak pijan?ek .. haha... pol smo ?e neki film?kov pogledal, razdelil potrdila da ni treba pla?vat mladega voznika za 3 leta in ?li domu...

ena beseda: NORO

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiral v neposredni bli?ini glavne avtobusne in ?elezni?ke postaje (v bistvu kr center LJ), cena parkinga za cel dan je 1?! :)

 

?e ?e koga zanima kje je to (drugi imajo namre? tak znesek za eno urco), komot napi?em! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NI REEEES! :D

 

Je na parkingu ?e obilo placa in sicer je to v ?upan?i?evi jami, se pravi od centra (gledano npr. iz smeri LJ gradu na sever) direkt ?ez avtobusno in ?elezni?ko, pol pa ko pride? iz ?elezni?ke ven je ?e kakih 100 metrov in tam na levii je potem ogromen (pe??en) parking! :)

 

Mi je pa sme?no, ko ima parking, ki je zravn tega ima pa 1? na uro! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NI REEEES! :D

 

Je na parkingu ?e obilo placa in sicer je to v ?upan?i?evi jami, se pravi od centra (gledano npr. iz smeri LJ gradu na sever) direkt ?ez avtobusno in ?elezni?ko, pol pa ko pride? iz ?elezni?ke ven je ?e kakih 100 metrov in tam na levii je potem ogromen (pe??en) parking! :)

 

Mi je pa sme?no, ko ima parking, ki je zravn tega ima pa 1? na uro! :P

 

Joza do lani je bil ta parking for free.....zena dela na ZPIZu, sedaj nima vec kje for free...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.