Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Opa opa YavarYe X6V6, a tebe no?e nobena za zmeraj uzet?

Drga? sem pa sli?al ja, da tisti, ki drga? niste glih visoke rasti, rastete bolj med noge. Kot pi?tola. Bemti?, blagor tistim babam, k so mele tebe na seb.

 

Zakaj pa bi me, saj ?ebela tud ne hodi vedno samo na en cvet, pa treba je tud teren preverit in nabrat prakso, a ne ? :bravo:

Pa blagor tud tistim ki me ?e bodo. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa opa YavarYe X6V6, a tebe no?e nobena za zmeraj uzet?

Drga? sem pa sli?al ja, da tisti, ki drga? niste glih visoke rasti, rastete bolj med noge. Kot pi?tola. Bemti?, blagor tistim babam, k so mele tebe na seb.

 

Opa,nekdo je "v slu?bi". :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa,nekdo je "v slu?bi". :P

 

Ja pa do 14:45 je treba odgovorit, da se vidi....al pa ne dons je petek...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ho?e? ti povedat kako si ti faca zato, ker si po cel dan in po celo no?, svetek in petek, sobote in nedelje, praznike, po?itnice itd... na internetu in na forumu?

 

napaka-trenutno sem na "po?itnicah" zato te lahko kontroliram dopoldan. :P

 

druga?e pa dopoldan,ko sem v slu?bi nimam z sabo interneta, pa tudi na dopustu si vzamem prosto. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a na kak?no barvo? :)

 

Danes sem imel doma na dvori??u 100NX GTi (140 konjev), 200SX (250 konjev), 200SX (330 konjev), Skyine R34 GTT (280 konjev) v gara?i je pa z mojo in lastnikovo pomo?jo Nissan Primera dobila mo?nej?i 2.0 motor,ne ?isto serijski. :bravo:B)

En prijatelj iz sosednje vasi me je pa klical kdaj bo ?el Skyline domov, da ga po?aka pri cesti. :hohoho: Smo ga malo ?raufali, da bo jutri uspel narediti na?o bedno homologacijo. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a na kak?no barvo? :)

 

Danes sem imel doma na dvori??u 100NX GTi (140 konjev), 200SX (250 konjev), 200SX (330 konjev), Skyine R34 GTT (280 konjev) v gara?i je pa z mojo in lastnikovo pomo?jo Nissan Primera dobila mo?nej?i 2.0 motor,ne ?isto serijski. :bravo:B)

En prijatelj iz sosednje vasi me je pa klical kdaj bo ?el Skyline domov, da ga po?aka pri cesti. :hohoho: Smo ga malo ?raufali, da bo jutri uspel narediti na?o bedno homologacijo. <_<

 

stari to je jurja konjev!

velikaaaa ?tala.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne v ?tal imamo pa 7 al 8 glav ?ivine pa eno pujso Niniko. :P

 

U samo je skupaj res lih 1000 konjev v ?tirih avtih. :hohoho: Sploh nisem se?teval, pa mi je to v navadi. sramezljiv

Primera bo imela pa cca 160 konjev, oziroma ko bo po?timan avspuh mogo?e bli?e 170. Dost bo za limuzino, ki ima uradno 125 konjev. Potem pa ?e ene ?tiribatne ?eljusti in temu primerno ve?je diske. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, feltne so matt ?rne!

 

Lohk se pa pohvalm d sm u?eri nazaj dobu svojga stroja, konkretno drga?nega! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a na kak?no barvo? :)

 

Danes sem imel doma na dvori??u 100NX GTi (140 konjev), 200SX (250 konjev), 200SX (330 konjev), Skyine R34 GTT (280 konjev) v gara?i je pa z mojo in lastnikovo pomo?jo Nissan Primera dobila mo?nej?i 2.0 motor,ne ?isto serijski. :bravo:B)

En prijatelj iz sosednje vasi me je pa klical kdaj bo ?el Skyline domov, da ga po?aka pri cesti. :hohoho: Smo ga malo ?raufali, da bo jutri uspel narediti na?o bedno homologacijo. <_<

 

daj kak pik?r R34-ke :danzoman:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil novo voznisko, ki sem ga dal delat prejsnji teden v sredo... :)

 

Ni ravno lepo, je pa predvsem uporabno, ker je majhno in se ga komot da v denarnico med ostalo plastiko :) ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Nevem pa, zakaj pri fotografu naredijo barvno sliko, ce je potem na dokumentih crno-bela :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj kak pik?r R34-ke :danzoman:

 

samo psssssst

 

N? mu potuhe dajat, saj je registriran na Nissan forum. Vraga, ?e brez registracije je njena tema vidna. B) Pa mimogrede, danes je naredila na?o homologacijo in tako je tudi uradno v Sloveniji prvi Skyline. B) Med drugim tudi ?isto majhno z mojo v?eraj?njo pomo?jo. :P

 

Aja in, da se pohvalim. Moji TEIN FEDRI in ?e ena nastavljiva malenkost ?e prihajajo iz Anglije.

 

Tale nov izpit si pa moram dati delati, trenutnemu se je ?e policaj smejal, ko so me nazadnje ustavili. Preperel. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem, ?e sli?ati je brutalno. :P

 

?e da? na tisto corso turbino gor in ?e zdr?i popapa pomoj marskirga nissana... ma le 800kg :bravo: je pa res da bi jo blo treba mal str?at in spustit za v ovinek ker je le mal preve? meha pa prev? ma "body roll" ...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil novo voznisko, ki sem ga dal delat prejsnji teden v sredo... :)

 

Ni ravno lepo, je pa predvsem uporabno, ker je majhno in se ga komot da v denarnico med ostalo plastiko :) ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Nevem pa, zakaj pri fotografu naredijo barvno sliko, ce je potem na dokumentih crno-bela :) ...

 

Neki so te zajebal... vozni?ko so ti po?e?kal s ?rnim flomastrom :ne vem:

 

jaz bi jo vrnu :jezicek::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e da? na tisto corso turbino gor in ?e zdr?i popapa pomoj marskirga nissana... ma le 800kg :bravo: je pa res da bi jo blo treba mal str?at in spustit za v ovinek ker je le mal preve? meha pa prev? ma "body roll" ...

 

?e da? ali ho?e? re?i, da je ?e gor? :P Sploh se ne bom ?el katera znamka ima kaj ker Nissan in Opel imata itak nekaj skupnega. Kvalitetne (kar tunabilne) motorje in rjo. :P Povrhu vsega ima tudi Nissan 800 kilski avto?ek na katerega ljudje obe?ajo turbine. :jezicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.