Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele kmalu prevzamem LJ PELE Miato, pa jo bom imel do ju3, ker mi bo Simon ?timal zavore na ?rnozmajki (sej veste Mazda6 1. gen. in njene zavore, to to nikoli ni dolgcajt in se stalno nekaj dogaja, hehe). ?e me kdo sre?a z Miato, greva na :pepsi: pa z veseljem ga malo zapeljem naokoli brez strehe, komi ?akam. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele kmalu prevzamem LJ PELE Miato, pa jo bom imel do ju3, ker mi bo Simon ?timal zavore na ?rnozmajki (sej veste Mazda6 1. gen. in njene zavore, to to nikoli ni dolgcajt in se stalno nekaj dogaja, hehe). ?e me kdo sre?a z Miato, greva na :pepsi: pa z veseljem ga malo zapeljem naokoli brez strehe, komi ?akam. :vesel:

 

 

Potem pa pridi do Kranja na kofe :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto Kadunc so mi tako fajn u?timal stroja, da se pelje kot da vozim 6-ko III. generacije in ne 10-letno ki?to. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem ji sprednjo masko ?rno brez logota iz nem?ije, dobim v soboto, naro?il sem ji eibach pro kit, nem?ija :D

Opraskal sem ji sprednji odbija?, ?el do cenilca dobil zapisnik in drug teden sem ?e dogovorjen z li?arjem, da bova prebarvala odbija?, masko in prednje letvice za lu?i, + zadaj prtla?nik, ker sem malce okru?il barvo, ko sem jemal kromiran znak dol :D

 

Dogaja se ;)

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem ji sprednjo masko ?rno brez logota iz nem?ije, dobim v soboto, naro?il sem ji eibach pro kit, nem?ija :D

Opraskal sem ji sprednji odbija?, ?el do cenilca dobil zapisnik in drug teden sem ?e dogovorjen z li?arjem, da bova prebarvala odbija?, masko in prednje letvice za lu?i, + zadaj prtla?nik, ker sem malce okru?il barvo, ko sem jemal kromiran znak dol :D

 

Dogaja se ;)

 

 

Ne vem, ?e je pametno, da se take re?i javno oznanja... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi denarnica zaradi preobremenjenosti ?e poka po ?ivih, sem se odlo?il, da se za?nem vozit na benz, jebe? LPG. :cheers:

 

No resnica je druga?na in spada v Jamralnik, ampak vseeno ni pa ni? huj?ega. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi denarnica zaradi preobremenjenosti ?e poka po ?ivih, sem se odlo?il, da se za?nem vozit na benz, jebe? LPG. :cheers:

 

No resnica je druga?na in spada v Jamralnik, ampak vseeno ni pa ni? huj?ega. :P

 

Hahaha a tole name kej leti :hudicek:

 

... sej bom zrihtu LPG sramezljiv

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fant, dale? od tega, neko cev moram zamenjat. :D

 

Eto, Viper je pa danes vnesel ?lana ?t. 101, ki je zelo cenjen na Mazda sceni;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=10735

 

:party0035::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons do?ivu prvi intervencijski klic kot prostovolni gasilec ... in ja ko ti za?ne pozivnik piskat in sirena tulit ti kar vzigne utrip in sm se kr iztrelu iztelu iz postle ob 6h zjutri, hvala bogu ni blo huj?ega in ko je prvi del intervencijske ekipe pr?u na po?ar so ?e doma?i obladali situacijo in pogasili tko, da se je samo pregledalo ?e je ?e kje skrita kak?na ?erjavca in obrnilo nazaj proti gasilnem domu

 

Pa dons sm se majco dobu k sm jo narocu :D:prstgor:B)

http://www.gasilci112.si/trgovina/category/id/1/1/0

post-5644-1371813271_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.