Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes osvojil en kucelj, ki se mu rece Golica ;) super je blo, dobra druzba :) smo mel s sabo pivo pa zasko in kruh, cela pojedina. Koca je pa se zaprta :glare:

 

PS: jutri me pa caka 17 urni siht :ninja:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na sprehod in zbistril svoje misli, no u?enje pa ni bilo ravno uspe?no. <_<

 

Zmedenko iz Jamralnika sem izbrisal iz svojga tel. imenika, pa upam da bo ali pa je ?e tudi ona mene. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na sprehod in zbistril svoje misli, no u?enje pa ni bilo ravno uspe?no. <_<

 

Zmedenko iz Jamralnika sem izbrisal iz svojga tel. imenika, pa upam da bo ali pa je ?e tudi ona mene. :party0035:

 

Ni problema, ?e si njeno ?tevilko zbrisal iz tel. imenika. Saj jo itak zna? na pamet...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na sprehod in zbistril svoje misli, no u?enje pa ni bilo ravno uspe?no. <_<

 

Zmedenko iz Jamralnika sem izbrisal iz svojga tel. imenika, pa upam da bo ali pa je ?e tudi ona mene. :party0035:

 

Mater tale zmedenka se sli? k una Fajsula... sorry sem moral sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problema, ?e si njeno ?tevilko zbrisal iz tel. imenika. Saj jo itak zna? na pamet...

 

Ne ravno, ker mi ni bila neka femme fatale. :cheers::jezicek:

 

Fajsula je bila legendarna oseba oz. zgodba, od takrat naprej sem prevzel besedo PORO?AJ. :zvizga::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ravno, ker mi ni bila neka femme fatale. :cheers::jezicek:

 

Fajsula je bila legendarna oseba oz. zgodba, od takrat naprej sem prevzel besedo PORO?AJ. :zvizga::ouje:

 

Gospod Zmaj, ti se samo z mano dru?i pa ti bomo hitro kero zrihtali :harhar::cheers:

 

PS: Druga?e sem pa naro?il novo sprednjo masko za mojo mazdico :wub:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod Zmaj, ti se samo z mano dru?i pa ti bomo hitro kero zrihtali :harhar::cheers:

 

Sicer ne sodim ravno med tiste mo?ke, ki so imeli v celem ?ivljenju 5 ?ensk, ampak ?e ma? kej "pametnega" sem takoj za. :cheers:

 

P.S. - lahko pa kak?no lokalno ?urko v Bohinju organizira?, kot sva ?e zadnji? govorla - malo kopanja, ro?tilj, kak?en ?port, itd. :party0035:

 

P.S.2 - ?koda da nisi ?lan ARAG (predvidevam da bi bil danes bolj?e volje, kar se :policaj: ti?e). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne sodim ravno med tiste mo?ke, ki so imeli v celem ?ivljenju 5 ?ensk, ampak ?e ma? kej "pametnega" sem takoj za. :cheers:

 

P.S. - lahko pa kak?no lokalno ?urko v Bohinju organizira?, kot sva ?e zadnji? govorla - malo kopanja, ro?tilj, kak?en ?port, itd. :party0035:

 

P.S.2 - ?koda da nisi ?lan ARAG (predvidevam da bi bil danes bolj?e volje, kar se :policaj: ti?e). :blush:

 

Glede Bohinja, bomo zrihtal itq samo, da bo mal bolj toplo pa da se jezero mal ogreje :) Druga? pa itq da ni problema pa ?e super cesto mamo do tja :)

 

Pa ?e pohvala, ravno sem nazaj s "pohoda" na Jelenkamen, skok gor in dol 2 urce v naravi = priceless

Drug teden je v planu pohod na Stol :cheers:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z na?e strani je Stol za penzioniste, veliko bolj zanimiva je pot s severne, ?tart pri Celov?ki ko?i. :jezicek:

 

Aja, danes registriral ?rno ma?inco, seveda sem uporabil naslednji recept ugodne registracije;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=10638

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z motorjem v Rovinju in po Istri, pokosil travo, zdej pa na Katarinsko Grmado po stempelj za solo :)

 

Ill sleep when Im dead.

Jutri pa po Italiji z mopedom, hvala francozom za njihove praznike.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.