Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo banda se 7 dni nas lo?i od tripa v Monzo :jupiii:

 

Z ajvarjem sva skovala plan:

- gremo tja najprej v bokse na dan odprtih vrat

- nato pa dogaja v kampu

- karte pa prodamo ker mam jaz TV v avtu + ajvar notesnik dvbt.....

- z denarjem kupimo ?evape....

:rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol bi pa ?e en mali generator rabli... a ga ima kdo za posodit?

 

Za avto ni treba malo kuri, kaj ti bo mali? A muske ne bomo mel?

 

Druga?e pa a se boji? da ne bo kje ?troma? :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za avto ni treba malo kuri, kaj ti bo mali? A muske ne bomo mel?

 

Druga?e pa a se boji? da ne bo kje ?troma? :glare:

 

?trom bo, bomo pa od soseda potgnil kak drat. :bravo:

 

Muzika bo pa itaq 24 ur nonstop, pri sosedih seveda. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Muzika bo pa itaq 24 ur nonstop, pri sosedih seveda. :bravo:

 

in to v 4D

 

P.S. Me je pa skor kap....mam befel moram v Pariz 11-ga ampak oktober....huh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7.0 sec do 100. <_< slab shift. tracktion jebe, v prvi kr noce zagrabit.. ce ga spustim iz ca 5000rpm je stevc v 0.5sec na 50km/h.

 

S ?im si meril? Mislm da je tak cajt do 100 super dose?ek za 170 konjev, al kok jih ma??! :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kao stock 123kw + kolektorji + auspuh.

s tem da mislim da ma o2 senzor malo problemov in da so v?igalni kabli bolj bogi.

meril sem z videom (namnotiral sem si kamerco na volan) in zmeru od 0 do 100.

sej ko sem gledu videe po jutjubu so 2.0 V6 zgledle kr dost pocasnej, sploh od 60-100 (v drugi), pa vse okol 8.5-10sec.

 

sam sj pravim, v prvi mi takoj sko?i na 50 ... morm gume mal spustit al neki ker je fucked up :) pa mam Goodyear GS-D3.. pa jim zgleda suho ne disi najbolj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? generator imam jaz pri bratrancu 150kWga...:) smo hi?o delal z njim.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kao stock 123kw + kolektorji + auspuh.

meril sem z videom (namnotiral sem si kamerco na volan) in zmeru od 0 do 100.

sej ko sem gledu videe po jutjubu so 2.0 V6 zgledle kr dost pocasnej, sploh od 60-100 (v drugi), pa vse okol 8.5-10sec.

 

Hja meni se zdi malo optimisti?no. ?tevec je meni pri Mazdi lagal pri 100 skoraj za 10km/h. Jaz ti povem, da mora? tole meriti s kak?nim G-techom, Racechronotom ali ?im podobnim. ?e ima? pa realnih 7 sekund do 100 pa samo svaka ?ast. B)

 

skoda fabia 1.4 poraba: 5.3l/100km

zadnje case razturam benz sceno :)

 

Ni? nenavadnega. Jo imamo ampak combi, 1, generacijo in sem tudi na ni?jo porabo prilezel na relaciji. B) Druga?e pa ima 7-8 litrov porabe ker ima zelo kratke ture. U glavnem dosti OK avto, ?e ima? cin?pule na zalogi, z ostalim pa nismo imeli te?av.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? generator imam jaz pri bratrancu 150kWga...:) smo hi?o delal z njim.....

 

ne pretiravat no :bravo:

 

7.0 sec do 100. <_< slab shift. tracktion jebe, v prvi kr noce zagrabit.. ce ga spustim iz ca 5000rpm je stevc v 0.5sec na 50km/h.

 

najprej s kak?nim GPS-jem preveri kolk ka?e ?tevec, ko ka?e GPS 100km/h. Kakor je pri Mazdah v navadi je pri 100km/h po ?tevcu v resnici "le" nekje med 93-95km/h. Se pravi, da verjetno si tam nekje na 8s do 100kmh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, danes je pa moja lubica definitivno naaaaajbolj spolirana/svetle?a/shinny/ble??e?a 323F-ka v... Recmo v celi Evropi pa Bi?njem vzhodu pa Afriki in Avstraliji (da ne bom pretiravala s celim svetom :P).

2 uri poliranja z neko uau nano-tehnolo?ko polirpasto pa? naredi svoje :blush:

 

Brez heca, ko sem jo na konc dobro pogledala, sem bila zihr, da to ni moj avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, danes je pa moja lubica definitivno naaaaajbolj spolirana/svetle?a/shinny/ble??e?a 323F-ka v... Recmo v celi Evropi pa Bi?njem vzhodu pa Afriki in Avstraliji (da ne bom pretiravala s celim svetom :P).

2 uri poliranja z neko uau nano-tehnolo?ko polirpasto pa? naredi svoje :blush:

 

Brez heca, ko sem jo na konc dobro pogledala, sem bila zihr, da to ni moj avto.

 

Kje so pa slike

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Brez heca, ko sem jo na konc dobro pogledala, sem bila zihr, da to ni moj avto.

 

Ka pa ce nisi svojega spolirala?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, danes je pa moja lubica definitivno naaaaajbolj spolirana/svetle?a/shinny/ble??e?a 323F-ka v... Recmo v celi Evropi pa Bi?njem vzhodu pa Afriki in Avstraliji (da ne bom pretiravala s celim svetom :P).

2 uri poliranja z neko uau nano-tehnolo?ko polirpasto pa? naredi svoje :blush:

 

Brez heca, ko sem jo na konc dobro pogledala, sem bila zihr, da to ni moj avto.

 

 

Sedaj pa samo ?akam kdaj bo Yavarye vpra?al, ?e si kaj drugega tudi polirala... :hohoho::harhar:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ma tolk kot govori @dvorjan ne bi šlo. Če pridem jaz v Pulo in nazaj z ženo, otrokoma in polnim prtljažnikom z 2.5l avtomatskim dinozavrom pri hitrosti cca 130km/h na 7,5l porabe, potem ne more M3 za voznjo po regionalkah in cijazenje porabiti 8l.
    • Hoja po stopnicah mi dvigne srčni utrip...    
    • Ooo, a ti imaš tudi Mazdo BT-50?   Mislim, glede na ocenjeno porabo...
    • Jah, ocena pač - dokler ne ponovim z ICE, je samo ocena. Ampak glede na to, koliko je bilo prehitevanj, vožnje po hribih, stanja in cijazenja v kolonah - veliko je bilo situacij, ki "dinozavru" niso v prid. Zgolj na relaciji bi verjetno šlo s 6-6,5, ampak vse skupaj pa ni šans. Je 7,5-8 kar realna ocena porabe.
    • Fascinantno,  koliko energie za prepričevanje en drugega v svoj prav, js pa še kr berem, ko kak tabloid, jao mene. Očitno bo zdaj še kar nekaj elektrike preteklo, preden se bo EV organsko razširil nad celotno populacijo, navdušenci že imajo vsak svoj model, zdej bo pa bolj zanimivo.   @dvorjan Kako si tako prepričan koliko bi ti mazda popila na tem istem potovanju? Ni druge, boš moral še enkrat it peljat, pa na koncu pokazat povprečno 48 km/h, pa da se vidi kolko bo pila. Jst na svojem dinozavru še nikoli nisem mel nad 7,5 kadarkoli sem šel  na daljše izlete, tk da težko vrjamem da z trojko nebi  nebi šlo pod to, brez naporov.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.