Skoči na vsebino

interior


Mally

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kaj pa moj imid??

 

V pinki avto ne pa?ejo Zeppelini &CO, ampak bolj kaki Boy-bandi, ?e smo pinki, pa bodmo pinki, al?

 

Pa uhan?k v uho, pa lubavni tepih ven skozi pinki sraj?ko, pa bele hla?e, drobcene korakce in rokce v zrak!!!

 

PINKI MI ENOSTAVNO NE ULE?E!!!

 

Pa tud ?e pol pala?ink ne dobim...

 

PS.: Zdi se mi, da malo preve? uporabljam besedo pinki!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, se bom odpovedu pala?inkam, ne bom spreminjal barve...je zelena tud lepa in taka bo ostala. Kve?jemu, da dodam odbija?e (zadnjega morm itak zamenjat) in pragove! Da bo bolj stajli?.

 

Najbolj me zanima, kako bi porihtal kabino...kombinacija ?rne, rde?e in krom...

 

Obstaja kak program, ...ala corel..., kjer bi js to lahk ra?unalni?ko obdelal prej, da vidim kaj mi bo najbolj??

 

Ideje?

 

Pala?inke?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Ker je pa? ?e moja za?etna tema, pa odpiram ?e enkrat...

 

Danes se za?ne monta?a prebarvanih delov srednje konzole, pragov, ?ob za ventilator.

 

Ob enem pa ?e demonta?a vratnih oblog. Ko ugotovim, kako snamem dolo?ene dele dol, pa spet bru?enje in barvanje.

 

Prodaja kdo, al pa pozna kdo koga, ki prodaja tiste majhne spojler?ke...kok se ?e re?e...dodatke k originalu?...in pragove?

 

No, po?kodbe so pa sestavni del demontiranja...?e vedn nism skapiru, da ?e ne gre zlepa, ne sme? na silo dol vle?t, pa mi je po?la plastika na urici...bom probu zalimat.

 

Slike sledijo po ?i??enju armaturke.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: plastika je res zanimiv materjal a ne? :ne vem:

 

No druga?e pa le daj kake slike gor da vidm razko?je!

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko...rahel predogled, kako in kaj sem si zamislu...?e ni fertik, ker dolo?ene stvari ne grejo po planih. :P

 

Tko izgleda razkopana armaturka:

post-940-1205834938_thumb.jpg

 

Postopek in ubadanje (za ve? slikic barvanja nism mel ?ivcev):

post-940-1205834977_thumb.jpg

 

No in pol kon?ni izdelek...

post-940-1205834967_thumb.jpg post-940-1205834955_thumb.jpg

 

Na vrsto pridejo ?e mre?ice zvo?nikov, pa plastika pri komandah za ?ipe.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lega ........tole je pa dobr izpadl :bravo:

 

Mam pa pra?anje glede volana kaj ima? to preoble?enega v usnje al kaj!

Drga? pa bi tole vseskup v ?ivo vidu 1x

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala! :D

 

Mah...na volanu je samo obro?k...uno, ko kupi? v trgovini, mnde je cena tam okol 7?, pa ma? ?e blazinice za pasove zraven. Gori pa pi?e kao sport ali racing???

 

Ma sm ga kupu samo zarad tega, da mi ne drsi roka, ker je guma obrabljena, pa okol obro?a se ?e suka...

 

Je pa kr neki, iz niti ne blaga...tko da, mor? mal poahtat, kje dr?i? volan, pa kje ga suka?, drga? se za?ne "tarde?" del cufat.

 

Ja od blizu pa bo vidna na kakmu meetu v LJ. ?e bo vse po sre?, zdele aprila. (?e ne bo spet kak zajc na cesti) :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.