Skoči na vsebino

interior


Mally

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

To barvo sm mel v ideji ?e od samega za?etka, ko sm kupu ma?do. No, po glavi se je me?ala ?e kovinska. Tko da...men je kul...

 

Ko se pa naveli?am barve, pa itak poznam postopke...sam bo treba pa zdaj mal bl brusit, al pa vse novo nabavt :)

 

Devilu...dnarce sem ?e prpravlen od?tet, pa tud ?e si sposodm ?e mal zravn. To ni ovira...ma vseen mora neki ostat za dopust na Kubi, oz. vsaj v radiju ve? kot 1000km, pa seveda za minimalno 2 tedna, pa allinklusive, pa bejbe v bikinkah ali brez (me ne moti), pa alko v potokih, pa u?ivanje, pa...!!!

 

Vsega bo!!! :bravo: , pa tega tud :ljubezen: , pa tega :mi pijemoo: , pa tega :ouje:

 

Ma se spet po?utim mladga...sam da son?ek posije :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo...KONJEC!!! (Do nadaljnjega...je ?e neki barve ostal :D )

 

Pogled iz sovoznikove in pogled iz voznikove strani:

post-940-1206086590_thumb.jpgpost-940-1206086597_thumb.jpg

 

Po tleh pa ?e rde?i predpra?niki...naknadno.

Zato pa prosim, ne gledat tistih kamen?kov po tleh, ker ni blo cajta it s sesalcem drgnit!

 

Pa verjetn tud sede?i v kombinaciji rde?e-?rna (200?). :bravo:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,se ni? ne re?em,vsak ma svoj okus.....samo po moje si malo pretiraval z rde?imi odtenki......sploh ker je avto zelen,?e bi vsaj rde? bil. :whatever: Ampak,najva?nej?e je,da je tebi v?e?. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mali, ne vem pa kva ma? na ?altkeblu, neki gor, neki kot majo tenisa?i na zapestju! <_<:D

 

Glede stajlinga, pa bova ?la res enkat do majstra Edota, pa ti bo Suzanco orng polep?u pa bo! :ouje::danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo opravljeno, ?eprav majo pa vsake o?i svojega malarja :) (po mojem mnenju bi bolje zelena pristajala), najbol va?n pa je da je tebi v?e? ane!

 

zdej pa ?e eno vpra?anje, s kolikimi vijaki je pritrjena ta konzola kjer je naslonjalo in luknja za ro?no? mogo?e s tremi vijaki, dva spredaj - na vsaki strani eden ko se ta konzola spoji s armaturko in ?e zadaj eden ki pride pri?raufan direktno v podn avta?

ker me malo mika da bi si na?timu naslonjalo v svojega ?e bi mogo?e pasalo :)

 

 

lp, g.

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslonjalo za roko je pritrjeno z dvem ?raufi, ki jih najde? na vsaki od straneh.

post-940-1206102803_thumb.jpg

 

Od?raufa?, pa malo gor potegne?.

Pol se preseli? na prednjo stran, tudi tam malo dvigne? ta kos, ker sta dva vertikalna zati?ka spredi, kjer se stikata naslonjalo in plastika, ki sledi pol v sredinsko konzolo.

Pa lepo iztakne? ven.

Saj ko po?tudira?, je ?isto izi...ker je sestavlena kabina, kot iz lego kock.

 

Pol sta pa dva ?raufka, ki dr?ita sredinsko konzolo (kjer je menjalnik), ?e gleda? iz pti?je perspektive, od?rauba? ?e bu?ko menjalnika in lepo sname? drug kos.

Malo gor in malo k sebi oz. proti zandnjem delu avta.

 

Zanimivo...?est raufkov, pa pride? do ?tevca in razmontira? pol armaturke. :)

 

?e kaj rabi??

 

PS.: Bodi EXTREMNO ne?en...?e ne gre zlepa, ne pipaj s silo, raje potipaj in najdi kje kaj dr?i.

post-940-1206086590_thumb.jpg

post-940-1206086597_thumb.jpg

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na zalost teh vijakov pri meni ni, ni tudi nobene luknje pod konzolo da bi mel kam prsraufat :( ceprav se mi zdi konzola na prvi pogled zelo identicna moji..

sm mislu da imas tu spredaj vijake:

post-629-1206105547_thumb.jpg

 

in se zadaj pod pepelnikom enega:

post-629-1206105555_thumb.jpg

 

v mislih si pa gotovo imel ta dva zaticka ane?

post-629-1206105560_thumb.jpg

 

 

zgleda da bo treba od katerega drugega avta konzolo z naslonjalom dobit..

 

lp in hvala za info glede konzole

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej...nimava enakih Mazdur.

 

Poskusi, ?e bi lahk kako navrtal luknce v naslonja?. Je vseen plastika.

 

Zati?ka pa sta res taledva...pa mislim, da celo identi?na, ampak ne me za besedo dr?at.

 

LP, G.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Segi ti mora? dobiti od kak?ne MX-3 naslon, mislim da bi ti direktno pasal gor.

Ne skrbeti zaradi teh dveh vijakov, ker to je najla?je narediti nosil?ek, mogo?e ima? pa ?e celo na podnu ene dva vijaka ven kamor pride originalni nosilec pri MX-3

 

torej ma mx-3 vijake ob strani kot f ba ali tko kakor moja (hb bg) ali ma ?e celo 4vijake (2 spredaj, 2 zadaj)?

najraje bi mel naslonjalo od f ba ker ma ?e prostor za drobnarije, po slikah sode? se mi zdi da tega pri mx-3 ni?

 

Marko, si imel tale nosilec v mislih?

post-629-1206113419_thumb.jpg

 

Mally ali pa kdorkoli drug ?e bo imel par minutk ?asa da mi napi?e mere ki sem jih ozna?il na slikah (v milimetrih) ker me zanima ?e je kaj dalj?i ali ?ir?i...lepo lepo prosm sramezljiv

post-629-1206113439_thumb.jpg

 

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ima? isto notranjost kot BG?

 

Pomoje ti mora od MX-3 direkt pasat, ker sem takrat Devilu dal sredinski naslon od mx3 in je pasal brez problema, U nosilec bi pa tudi po moje pri?el direkt na stranski luknji. Mogo?e bo samo problem dobit kak?en naslon. Je pa notri tud predal?ek, da ne bo? mislil da je samo naslon!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ima? isto notranjost kot BG?

 

Pomoje ti mora od MX-3 direkt pasat, ker sem takrat Devilu dal sredinski naslon od mx3 in je pasal brez problema, U nosilec bi pa tudi po moje pri?el direkt na stranski luknji. Mogo?e bo samo problem dobit kak?en naslon. Je pa notri tud predal?ek, da ne bo? mislil da je samo naslon!

 

ja sej je bg model :) Torej je konzola pri mx-3 sestavljena iz dveh delov ?e sem te prav razumel (naslon ter spodnji del katerega jest ?e imam??)

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.