Skoči na vsebino

Mazdino dirkali??e


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

No prej?nji vikend se je odvila dirka MOTO GP in sicer na dirkali??u, v Monterey California, pazite to.

 

 

MZDA RACEWAY LAGUNA SECA

 

 

Ou yeah, to mi deli. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej ali si se ti zmotil ali oni :D

druga?e pa poznam, ima en zajeban ovink ko se kar neki metrov dol spusti

 

to je zame najbolj?i ovink na vseh dirkali??ih - sem tam razbil ?e ne?teto avtov***

 

 

 

 

***v igrcah, da ne bo pomote

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo v nedeljo to tolikokrat pisalo na ekranu, da enostavno nisem mogel mimo tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v TOCA Racedriver 2* je prav fajn ?ez un ovinek vozit (?eprav ne z Mazdo).

 

 

 

*To je edina igrica, ki jo imam. In igram.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je zame najbolj?i ovink na vseh dirkali??ih - sem tam razbil ?e ne?teto avtov***

 

He he,jaz isto.... :P Mi je pa kr v?e? proga. :bravo: Pa itak polno napisov Mazda okrog cele proge. :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko dobim kopijo please :ne vem: ?????

 

Se dobima v MB pa ti jo dam! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno me je ?e poky prehitel.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

zemir ?zmeden? ? a takole se ti poja? po svetovnih dirkali??ih in ni? ne pove??! v bistvu ti bo zdaj Raceland relaksacija, a ne :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir ?zmeden? ? a takole se ti poja? po svetovnih dirkali??ih in ni? ne pove??! v bistvu ti bo zdaj Raceland relaksacija, a ne :hohoho:

 

Ja grem mal avto odpo?it na raceland :hohoho::hohoho::hohoho:

Kaj ?mo tud praparaciji morajo od ne?esa ?ivet :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mate kaj fajnih dirka?kih iger :hohoho: jz mam sam 3d driving school, midtown madness, toca2, big scale racing, vice city, san andreas, underground, underground 2, most wanted, carbon,... <_< Rabi kdo kaj strelskih :P call of duty 2, silent hunter 3,... kar ?eli? to dobi? :bravo: (sam ne dobesedno) :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty,od vseh dirka?kih iger,ki si jih na?tel,ni nobene "prave" dirka?ine,same arkade. :whatever: ?e ho?e? res se pribli?at pravemu dirkanju,si nabavi GTR 2,GT Legends ali Live for speed od cestnega dirkanja,?e pa ma? raje rally,pa je obvezen Richard Burns Rally. :bravo: Evo,to so prave dirka?ine,ne pa ostali ?morn,pri katerem se pri 300 km/h zaleti? v steno,pa se pol normalno dalje pelje?...... :ne vem: Probaj,ne bo ti ?al,?e bi rad pravo dirkanje,samo je pa res,da za te ?pile je pa volan obvezen. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.