Skoči na vsebino

Mazdino dirkali??e


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Qwerty, ?e je 3D driving school zate dirka?ka igra potem ti priporo?am, da nikoli ne gre? delat izpit, ker ?e bo? dirkal na izpitni vo?nji ti ziher ne bodo dali vozni?kega ;)

 

OK, ?alo na stran: 3D Driving School ali pa kaj podobnega bi lahko uporabljali tudi v avto ?olah in bi s tem prihranili marsikateri evro. ?e posebej za popolne za?etnike bi lahko dolo?eno ?tevilo ur prebili ravno na tak?nih simulacijah ne pa da jih ?e drugo ali pa tretjo uro rinejo na ceste v pravi promet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj 3. uro, prvo !!!!!!!

 

A to vse? ?zmeden? Ok mene vem zakaj je dal prvo uro na cesto, ker sem doma ?e pridno vozil naokoli pa je videl, da ve? ali manj bo ?lo brez te?av tudi na cesti.

 

Ampak kako pa tisti, ki so prvi? za volanom pa da jih prvo uro na cesto spustijo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok mene vem zakaj je dal prvo uro na cesto, ker sem doma ?e pridno vozil naokoli pa je videl, da ve? ali manj bo ?lo brez te?av tudi na cesti.

 

He he,pri meni blo isto. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty,od vseh dirka?kih iger,ki si jih na?tel,ni nobene "prave" dirka?ine,same arkade. :whatever:

 

Word. :bravo: Sam na PCju ne igram ve? kaj dosti ampak druga?e pa kolikor vem je GTR tisto pravo. Svoje ?ase sem bim pa nor tudi na CMR2, ki je bil za tiste ?ase sploh nekaj huj?ega, kar se rallya ti?e in sem ga kar obvladal. Qwerty, upam, da bo? imel na cesti malo ve? pameti, poznam nekaj ljudi, ki so igrali arkade cele dneve, ko so dobili pa izpit pa kar niso morali razlikovati resni?nega ?ivljenja od igre pa ka-bum... <_<

 

A to vse?

 

Ja mene tut. To je o?itno kar standard pri nas mo?kih, itak znamo ?e od prej voziti avto, vsaj jaz sem se u?il za hi?o na orja?kem travniku. :D V promet pa nisem ?el dokler nisem imel izpita (kwa je to adrenalin, ko gre? sam prvi? na cesto, ali celo na AC!)

 

Zemir, kdaj so ti pa paparazzi spojler?ek spi?kil, kokr vidm ga nima?! <_<:hohoho:

 

to je JDM verzija, mora biti to tko, da je ?im la?ja. :rispekt: Lepo, da vsaj en ni offtopic. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.