Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Joj, joj, prejoj jaz sem se na novo zaljubil sramezljiv

 

tokrat je to KIA ceed z original KIA Xr paketom ... spomladi bo na voljo ?e turbo razli?ica z 225 konji

 

http://www.kiaobuda.hu/akciok/ceed_ujruha/cee

 

http://www.kiaobuda.hu/akciok/ceed_ujruha/cee

 

http://www.kiaobuda.hu/akciok/ceed_ujruha/cee

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tanova Kia je res stroj, ?eprov mi nekak ful "li?i" na mazdovje, npr. iz boka ?iva M3! :ne vem: :danzoman:

 

Tale Kia pa zlo dobr zgleda :rispekt:

@Nisde - Tale hyundai pa res ni za nikamr :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

prov ima? :D

Nissan Skyline GTR

poglej si ga pod video

 

Kak Skyline, kje ga vidi???? :blink: Novi GT-R ima s Skylinom toliko veze kot MX-3 z RX-8. ;) Zato tudi ime GT-R in ne Skyline. Skyline je na japonskem nekako tak?na zadeva kot BMW 3 ali pa Peugeot 406, oziroma Skyline GT-R je pa? BMW M3 coupe ali pa 406 coupe, torej kupe verzija neke limuzine. Novi GT-R bo pa bolj superavto kot so to razni Ferrariji, Porscheji GT itd... ;) Samo za info. B)

 

Aja pa Proceed ni slab avto. Hyundai in Kia sta zadnje ?ase na udaru z v?e?nim dizajnom ne le kolikor toliko zanesljivo kvaliteto in garancijo. Svaka jim ?ast Korejcem, ampak, ?e tako pogledamo so tako za?eli tudi Japonci. Sedaj se pa zadaj ?e trudijo Kitajci, ki se pa k sre?i raje u?ijo na napakah in ?e niso preplavili na?ega trga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e mora bit kia, naj bo proceed, za ne preve? velik znesek, ve? kot spodoben avto, vsaj zame

 

V?eraj sem ga prvi? v ?ivo na cesti videl in zgleda ?e lep?e kot na uradnih slikah. ?e z obliko nakazuje, da je full power (?eprav ni) - a to bo zares ?ele s Proceedom XR in 225KM.

 

od Aprila 2008.

 

Cena bi morala biti po moje ene 6.000? manj od Mazde 3 MPS se pravi okrog 22.000? - Pa da vidimo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nope.. z globoko denarnico ali pa bogatim sponzorjem :hohoho::hohoho: - sej mogo?e se pa motim pa je problem v tem, da jaz premal zaslu?im :( , ker avto je res cool.

 

 

Mlaj?im gospodi?nam in starej?im gospodom so v?e? iste stvari :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.