Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

najbolj v?e? mi je tanovi twingo, ker si ve? ne morem privo??it, ker nimam denarja, ne bom pretiraval.v bistvu me pa boli KURAC, kaj si dolo?eni mislite na tem forumu.

Zavist je KURBARIJA vseh KURBARIJ.

Lahko ?e pretiravam, ?e ?eli?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pa kaj se razburja?, saj ti nobeden ni? no?e... Sploh se pa ne poznava in jaz si prav ni? ne mislim, ok?:whatever:

Zavist? Zakaj ?e? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

okej, se umikam iz te teme,OPROSTITE za neprijaznost.

Priznam, sem kolerik.

 

Ma ni panike :cheers:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe kreg zaradi GT-R-a. Jest bi najprej po?aku, da ga sploh dobimo v Evropo. Glede na to da prej?nje generacije GT-R-jev (32,34) ni bilo nikoli v Evropo (razen v Britanijo, kjer so uva?al Japonske) bi vse skupaj vzel z rezervo. Sej jest bi ga tudi mel. Je pa res, da za moj okus je uporabnost vsega skupaj razen za show-off vpra?ljiva. Men ?e RX-8 preve? za na?e ceste in gu?vo, je pa res da u?ivam, ?e lahko na kak?ni prazni cesti mal poslajdam in mi je edino to u?itek, no sej zato pa mam avto.

 

Sicer pa ne vem zakaj si ne bi omislil ?e zdaj nekaj takega:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YyZUQKwxhHg

 

Zadnji? sem videl nekega MG-ja v Ljubljani s Slovenskimi LJ tablicami z volanom na desni strani. ?e ga je on lahko registriral bi ga lahko tudi ti in Jun R33 je hitrej?i, bolj?i, atraktivnej?i od novega. Ali pa uvozi? Japonskega najnovej?ega GT-R a.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men ni tak filing, da potegne 310 km/h, filing je, ko avto po?tarta?, na avtocesto npr.pospe?ki, to je to, avto ti??at v visoke ?tevilke kon?nih brzin, ni priporo?ljivo, sploh za na?e ceste in nasploh.nisi sam na cesti.nekdo ti bo pred tabo z brzine 140 KM/H za?el prehitevat in...

Pri teh HUDIH avtomobilih mi je v?e?: SPE?A ZVERINA, in ko se prebudi.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje.... ni vse v avtu. ?e "recimo (ponavljam RECIMO) ne zna? vozit.... bremzat do 140.... ti n? ne nuca polna denarnica :bravo:

 

cleopatra, ma? ti slu?ajno modrega Z-ja pa bolj temne felge? Kr ta je pa res hud.....

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje.... ni vse v avtu. ?e "recimo (ponavljam RECIMO) ne zna? vozit.... bremzat do 140.... ti n? ne nuca polna denarnica :bravo:

 

cleopatra, ma? ti slu?ajno modrega Z-ja pa bolj temne felge? Kr ta je pa res hud.....

 

ne, jaz em svojga prodal za bogate denarje, po niovem letu grem v nem?ijo po oran?nega ali pa ?e tega ne dobil,?rnega in pol takoj gor krom feltne.?rna in krom je huda kombinacija.

 

ja itak, da vse ni avtu, ampak vse ostale ambicije in na?rte imamo izpolnjene, tako, da ?e ostane za hud avto ali dva.Zase ve? itak ne rabim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Dando, a hi?o ma? orng, k poznam primerke k se vozjo u orng vozovih in ?vijo u podrtijah, to je res bedna scena oz. tipi?no slovenska, nek se vidi! :blink::hohoho:

 

Jz pa sm u?eri vidu tanovga Legenda, matr je stroj! :ljubezen::rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hi?e res nimam glede na to da s tamalo ?iviva skupaj, to pomeni ni? otrok, in glede na to , da ima pred sabo ?e vsaj 5 let ?tudija, ni ?asa,da bi ?ivel v hi?i, tudi ritem ?ivljenja imam zaenkrat prehiter, mi blok v tem trenutku glede na POTREBE in pa STRO?KE pride dosti bolj prav.

Preden pa sem si kupil z-ja, ja , lahko se pohvalim, da sem imel stanovanje v soseski , kjer sem ?ivel napram drugim, nanovo malenkost nad standardom popolnoma urejeno.Potem, pa sva se raz?la....To pa je ?e druga zgodba.

Ja poznam jih, ko ?ivijo kot cigani in se vozijo v hudih strojih, ponavadi so tudi ti stroji na kredit, leasing, sposojen denar itd.

Mama mi je vedno dejala, ?e 15 let nazaj, bolhco, pa ve?, da je tista tvoja.

Za z-ja sem dal vse, ?isto vse, a bil je moj.To je ?isto drug ob?utek, kot pa da ve?, da nekaj dolguje?....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da te malo popravim(ju3 pa zares.... :hohoho: ) draga.......najina wish lista. :bravo:;)

 

ok,..nej ti bo ;)

 

?uj ally pi? bo?i?ku ane pa ti bo prinesel CX-7 :bravo: ( 1:18 ) :jupiii: mal prevlek avto za v bajto B)

 

---> ja me bo vrgla v jezer :hohoho:

 

ja,..ampak ker sm prjazna, te bom ?ele polet, da se ne prehladi?,...pa nej ?e kdo re?e, da nism ful prjazna :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.