Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Jaz pa sem malo firbcal naokoli in mi je nekako v?e? tanovi bravo!

Imel pa bi bencinca 1.4T-jet (120 ali 150)KM

 

kaj pravte na ta avto?

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem ja sva ga takrat vidla!

Ma bom mel mo?nost kmalu pelat tamo?nga (150)

Pa bom vidu kako kj pele :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga vozil. Sam je bil 1.4 brez turbine(90KM), sport oprema (225/45/17),...

V?e? mi je predvsem notranjost, lega na cesti je bila kar v redu, sam pospe?ki so pa za en kurac s to ma?ino. Je velik in te?ak avto zato je 90KM defenitivno premalo. Drga? za pogledat mi je pa kar v?e? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga vozil. Sam je bil 1.4 brez turbine(90KM), sport oprema (225/45/17),...

V?e? mi je predvsem notranjost, lega na cesti je bila kar v redu, sam pospe?ki so pa za en kurac s to ma?ino. Je velik in te?ak avto zato je 90KM defenitivno premalo. Drga? za pogledat mi je pa kar v?e? :D

 

90KM je za to ma?ino ?isto OK :) sam za tak avto z 225 valarji je pa verjetno to malo preve? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki....Nitro je samo oprema,ki jo lahko dobi? k skoraj vsakemu motorju,Cupra je pa nekaj povsem drugega,najbolj nabrita razli?ica Seat Leona. :bravo: Kao neke vrste GTI. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki....Nitro je samo oprema,ki jo lahko dobi? k skoraj vsakemu motorju,Cupra je pa nekaj povsem drugega,najbolj nabrita razli?ica Seat Leona. :bravo: Kao neke vrste GTI. ;)

 

ja jz bi tega nabitga mel :bravo::ljubezen: tte luft re?e so mi fullllll lepe ko ga pogleda? :ljubezen:

marko najbolj? je kr SEAT Leon Cupra NITRO Edition :rispekt::rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.