Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

Ja vozim pa res mal bolj umirjeno (ne pa zaspano), razen v?asih ko je treba koreto pre?istit, pa ne s sesalcem! :P:hudicek:

 

Sicer sva pa z Labijem isti letnik, pa zaro?en je on ne jaz, nasre?o! :harhar::vesel:

 

ti ma? pomoje ?e srebrno poroko :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne to je druga puberteta

 

v bistvu je Jo?a ?e ven saj je kabrio ?e mel. Pravijo, da si mo?ki kupi kabrio zato, ker ga daje kriza staranja in ho?e dokazat svetu, da je ?e vedno mlad*

 

 

 

 

*ufff, kaj me bosta Jures pa Labi tepla :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu je Jo?a ?e ven saj je kabrio ?e mel. Pravijo, da si mo?ki kupi kabrio zato, ker ga daje kriza staranja in ho?e dokazat svetu, da je ?e vedno mlad*

*ufff, kaj me bosta Jures pa Labi tepla :hudicek:

 

Kako pol to, da ga ti nisi nikoli imel? :harhar:

Evo me doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni so kabrioti bli vedno sanje...

sam tele sanje mi unicuje tale zanic 1.6 benz motor :angry:

 

jaz sem tudi dolgo ?akal da S*AT svoj model da na cesto, pa ?al ni ?lo (to je bilo ?e leta 2000)

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Definitivno Subaru BRZ/Toyota-GT86.

 

Objavljena slika

 

Od bolj civilnih pa Alfa 159 (?e ?teje, ker so jo nedolgo nazaj nehali izdelovati), druga?e pa Mazda 6 (5 vratna limuzina) ali Alfa Giulietta.

 

Trenutno najbolj sanjski avta pa sem si ravnokar nabavil, zato ga tukaj nisem napisal. Bom pa v kako drugo temo, ko bo ?as :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno Subaru BRZ/Toyota-GT86.

 

Objavljena slika

 

Od bolj civilnih pa Alfa 159 (?e ?teje, ker so jo nedolgo nazaj nehali izdelovati), druga?e pa Mazda 6 (5 vratna limuzina) ali Alfa Giulietta.

 

Trenutno najbolj sanjski avta pa sem si ravnokar nabavil, zato ga tukaj nisem napisal. Bom pa v kako drugo temo, ko bo ?as :)

 

 

mx5 ane:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.