Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Nastavitev je res ogromno! Lahko enkrat za foro posnamem kak zgleda predelovanje in podobno... sam ce hoces avto tko ko sm mx5 nastavil zrihtat... nucas kr lepo ene 3-4 ure casa pa testiranj po progi pa dyno pa vse...

 

Promet bi rad?? Imas pa zato Forza Horizon. Isti avti pa vse samo da je free world pa dirke v stilu need for speed... Sam da grafika gate trga :notworth:

 

Jz osebno ko se mi zlusta zajbancije grem horizon pa se preganjat pa mestu ko ma mnda preko 700km cest... najboljse so pa barn finds ko sm rx3 mazdo nasel v skednju pa jo restavriral :) pa tko noro je... kolega skos pr men visi pa cele popoldneve vcas nabijamo tte igrce :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj nastavitev je ogromno tudi v GT seriji, s to razliko, da razni swapi pa? odpadejo.

 

So mi pa za RD prijatelji kupili Assassain's Creed 4 Black Flag za PS3. Preigral sem prvi del in tretji in zaenkrat lahko re?em, da je ravno toliko drugo okolje, da je kar zanimivo. Pa ponavadi ne igram kaj dosti ampak pozimi je malo ve? ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ta Forza Horizon bi pa bila po mojem okusu. Zgleda podobno kot TDU, ampak verjetno z precej bolj?o fiziko. Ker NFS je res taka arkada, da je ?koda besed. Sicer zabaven v multiplayer na?inu, ampak prece? simpl. Ampak Forza verjetno nikoli ne bo na PC-ju. Tako kot GT ne.

 

Assassin`s Creeda bi tudi ?e kdaj za?pilal. Ampak 1. del mi je ob?asno ?e rahlo najedal ?ivce, ker se mi je zdelo, da se je ponavljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri NFS je problem da je arkada, bi bio verjetno napeto, da bi bila fizika kot v Forzi ali GT. Pa vijugaj s Ferrarijem v prometu med rush hour. ^_^

 

V?asih dolo?ene misije se res vle?ejo ali pa ponavljajo. Pri AC3 sem bil vesel, ko je bilo pon?lno preobratov in veliko okolje, gozdovi, mesta, utrdbe... Pa en izmed bonusov je bil da si ustvarjal lastno naselje, trgoval, skratka dosti stranskih misij in ves ?as kaj za delati. Nabiranje perja in v AC4 ko ima? neke del?ke animusa so mi pa kr neki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ima? ladijo in se fura? od Havane do Floride. Seveda so otoki malo manj?i ampak vseeno. Se pa rabi? navaditi ker je kar zapleten boj, vozi? ladijo obenem pa cilja? in strelja?. Potem lahko sko?i? nanjo in se bori? no? na no?. V bistvu ?isto nekaj novega, v Pirates! Gold je bilo najbli?je temu zdaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem neko? nekdaj v Mantisu na?el original Pirates! Gold za Dos in mi je bilo sme?no, da je novej?a verzija ?isto ista, razen seveda grafike.

Tule v AC4 se prosto vozi? po karibih, ropa? ladije vendar ker je promet mora? paziti ker hitro pride ?e kaka na pomo?, pa seveda bolj ko si razvpit, bolj mora? paziti na pirate hunterje. Svojo barka?o nadgrajuje?, menja? styling dodatke (?e takrat so se to ?li! :D ). Je pa res, da je ?isto nekaj drugega kot skakanje po mestu, dobesedno igra v igri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima kdo volan? zelje kako simulacijo furat?

 

imam lfs server(tweak server tudi), rfactor server..modov miljon..

 

imam pa se dovolj drugih.

 

 

let me know.

 

 

 

 

Lp, F

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima kdo volan? zelje kako simulacijo furat?

 

imam lfs server(tweak server tudi), rfactor server..modov miljon..

 

imam pa se dovolj drugih.

let me know.

Lp, F

 

Volan mam, sam cajta ne :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz igram trenutno skoraj izkljucno samo Kerbal Space Program in pa Minecraft.

 

A minecraft ma? uriginal al piratsko verzijo ... trenutno drga? igramo FTB verzijo ki se jo da igram sam ?e ma? original

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Objavljena slika

 

Po dolgem ?asu spet tole za?el igrat :) Neverjetno, koliko detajlov ima ta ?pil in realni promet in vremenske razmere...dejansko se res po?uti? ko en tovornjakar. ?e da? si internet radio, pa gre? eno no?no turo sam na avtocesto :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega ?e nisem igral. Sem pa v?asih ?pilal 18 Wheels of Steel. Jedel sem sendvi?e in se usral na vsake 5 ur tak, da se je bela keramika borila s koli?ino prejete po?iljke. Sicer je bil pa fajn ?pil. Sem gledal, da bi si na kakem Steam zni?anju ?e tega nabavil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mensezdi da je celo isti proizvajalec, ki pa sedaj pripravlja ?e American Truck Simulator :) Glede na visoko stopnjo detajlov pri ETS2, komaj ?akam ?e na ATS :bravo:

Sm pa v?eri vzel kredit in kupu ?isto osnovnega DAFa...pa so takoj ve?je pare ko ima? svoj tovornjak..

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to je najbolj fajn pri teh igrah; da za?ne? kot klo?ar, potem pa si nove voze kupuje?. Jaz sem v 18WoS za?el na Peterbiltu in to onem starem iz filma Duel, ?e se spomni?, ko sta se en tovornjakar s cisterno in en osebni avto prepucavala nekje ?ez arizonsko pu??avo.

 

Sem pa v?eraj probal demo igre Next Car Game (beri: Flatout 4). Mater, kak po?kodbeni model... mora? pogledat.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.