Skoči na vsebino

Zimaki - 07


KAALman

Priporočeno sporočilo

blaaaaaaa bla blabla...

 

montirani zimaki :

 

http://kaalman.moj-album.com/album/10054925/

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nope...zlizane potenze :)

sam tko al tko se ne vozim okoli...

za nazaj grede (jutri) pa bo treba previdneje

lani v istem obdobju sem prisel iz PR do LJ skoraj brez zavor (poraba je bla tudi iz bossove perspektive obcudovanja vredna :D )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je ?e zima tam pr vas?Pr nas je lep son?ek pa toplo kot spomladi... :P:danzoman:

 

zaj grem za 10 dni zdoma, ko pa se vrnem, pa vrag vedi kaj bo :) zato bom raje avto pripravil :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Na ta drugi slikci izgleda,kot da ti mazdica lebdi. :D To je verjetno zaradi zimakov(beri balonov).

 

Ja je tudi vo?nja malo bolj mehka ,ampak gume so istih dimenzij kot letne (205/55/16) in pridejo bolj ven ker je ET 45(original alu mislim da je ET 55 :ne vem: )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je tudi vo?nja malo bolj mehka ,ampak gume so istih dimenzij kot letne (205/55/16) in pridejo bolj ven ker je ET 45(original alu mislim da je ET 55 :ne vem: )

 

Aha,pa ti ni? ne drsajo ob zadnji blatnik? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,pa ti ni? ne drsajo ob zadnji blatnik? :whatever:

 

Ne zaenkrat ne.Sem imel zadaj nalo?ene vse 4 letne gume na alu,pa je bilo ?e malo prostora.?e bi vzel ET 40 kot sem nameraval,pa vpra?anje,?e bi bilo dobro.?e ko so mi montirali te,sem bil malo v skrbeh,sedaj pa je :bravo :vesel:

 

Aha,pa ti ni? ne drsajo ob zadnji blatnik? :whatever:

 

Ne zaenkrat ne.Sem imel zadaj nalo?ene vse 4 letne gume na alu,pa je bilo ?e malo prostora.?e bi vzel ET 40 kot sem nameraval,pa vpra?anje,?e bi bilo dobro.?e ko so mi montirali te,sem bil malo v skrbeh,sedaj pa je :vesel::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok en schnellkurs za feltne:

 

Original je 7" in ET 55.

Ce bi dal isti ET (55) in sirino 7.5, to pomeni, da bo feltna ven gledala na vsako stran po 1.27cm (se pravi .5 incha). Kolotek ostane isti.

 

Ce bi pa dal ET 50 (kot ga majo original jeklena platisca) in sirino 7 potem bo feltna ven gledala za 0.5cm na vsaki strani s tem, da bo tudi kolotek za toliko sirsi.

 

Za 16" pri Mazdi 6 je 7.5 sirina in ET45 na gumi 205/55 16 in cim lazjo feltno najboljsa izbira za izboljsavo lege.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok en schnellkurs za feltne:

 

Original je 7" in ET 55.

Ce bi dal isti ET (55) in sirino 7.5, to pomeni, da bo feltna ven gledala na vsako stran po 1.27cm (se pravi .5 incha). Kolotek ostane isti.

 

Ce bi pa dal ET 50 (kot ga majo original jeklena platisca) in sirino 7 potem bo feltna ven gledala za 0.5cm na vsaki strani s tem, da bo tudi kolotek za toliko sirsi.

 

Za 16" pri Mazdi 6 je 7.5 sirina in ET45 na gumi 205/55 16 in cim lazjo feltno najboljsa izbira za izboljsavo lege.

 

Razumem,doktor- TIRE. :bravo: Kratko in jedrnato. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok en schnellkurs za feltne:

 

Original je 7" in ET 55.

Ce bi dal isti ET (55) in sirino 7.5, to pomeni, da bo feltna ven gledala na vsako stran po 1.27cm (se pravi .5 incha). Kolotek ostane isti.

 

Ce bi pa dal ET 50 (kot ga majo original jeklena platisca) in sirino 7 potem bo feltna ven gledala za 0.5cm na vsaki strani s tem, da bo tudi kolotek za toliko sirsi.

 

Za 16" pri Mazdi 6 je 7.5 sirina in ET45 na gumi 205/55 16 in cim lazjo feltno najboljsa izbira za izboljsavo lege.

 

Mojo mazduro sem spravil na hrib?ek tako da je eno zadnje kolo sedlo pod blatnik in drugo viselo skoraj v zraku.Feltne 7"x16" ET 45 in je komaj za mezinec prostora med blatnikom in gumo(zadnjo),spredaj pa sem ?e natrgal za??itno plastiko nad kolesom(mogo?e,ker je zni?ana?).

Si siguren da gre ?irina 7,5" brez problema gor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mora it, ker 17col varianta ima tudi ET55 in sirino 7 z gumo 215, kar pomeni, da ET45 sirina 7 in guma 205 zavzame isto sirino.

Upam, da sem prav razlagal.

Tako, da ce ti drajsa mora bit nekje drugje problem...

Jaz sem mel probleme z 7.5 sirino in ET40 pa gume Good Year Eagle F1. In to samo zadaj levo za mogoce pol cm.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.