Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Slabo mi je :S

 

 

Spet blo preve? alkota? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ku**c naj gre vse skupaj in teli radarji, ?e 2. v enem tednu se mi je zabliskal :whatever::angry: ...za prvi? nisem ziher da se je meni ampak ?e se je je hinavska,sem ?el proti ve?eru iz Verov?kove (tam kjer je Porsche Slovenija) na obvoznico proti BTC-ju, in sredi klanca se nekaj zabliska (itak drug dan vidim da je to edini klanec za na obvoznico kjer ni znaka konec Ljubljane, znak da gre? lahko 100 km/h je pa skoraj na uvozu na avtocesto), pripi?il sem pa normalnih 80 km/h iz Focusa pa samo fle? (upam da je bil na avtocesto usmerjen).

Evole danes zjutraj pa malo pred izvozom za na Celov?ko spet fle? (nimam pojma od kje) "pripi?il" pa 120 km/h (so me teli kamionarji in faking kreteni razpizdili ko vozijo 70 km/h ob 7:40), nasanku ga bom pa jest. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa imel v?eraj 38.6 st.C. Najprej sem se tresel od mraza, ?ez dve uri pa ?vical od vro?ine. No ampak zdej imam 36.4 :danzoman: Sam kosti me ?e bolijo <_< pa po?utim se kot bi me MXka povozila :(

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.