Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Obstaja pa tut en bl konkretn posnetek, v smislu kjer je dim je (biu) tut ogenj! :P

 

Glede tele teme pa mi dons ni morala, k sta se mi kolega fajn po?la, mogo?e je biu celo troboj, u mislih mam Denisa pa ?uliboja, mogo?e tut Nejca! :ne vem: <_<

 

Skratka res beda, ?eprou je ?udn ob?utk, k enkat za spremembo nimam n? pr tem prepiru! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

evo, dodajam ?e en film?k dejanskega gorenja, volkcu ni blo hudga, ?e ?e gretje ne dela, smo pa taborni ogenj zakurl, hehe :P sam ?e zdej ne vem, kdo je bil ta mazda?ki piroman <_<

Objavljena slika

glede prepira, pa sploh ne vem zakaj se gre, tko da se mi po doma? povedan j.be... :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, no sej ne vem kdo je biu pobudnik :ne vem: :P

 

Men je pa mora, k smo se dons menl za na pouno?nco na V. Planino, zdej pa tale vreme gnoji, pa niti ne vem al bomo ?li al ne! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ino mobitel se da tako nastavit, da ti samo klasi?en GSM signal lovi in se ne "matra" z UMTSom. Sicer res pol ni glih point samo, ?e rabi? UMTS zgolj za internet (tako kot jaz), ga pa? takrat priklopi? pa ni panike z baterijo. Meni K800 zdr?i cca 5dni, ?e imam izbiro omre?ja na avtomatsko samo je pa res, da se skoraj ni? ne pogovarjam (manj kot 60minut na mesec).

Hehe... jaz sem do podobnih ugotovitev prihajal ?e kak?no desetletje nazaj pa sem bil vedno ozmerjan, da sem en primitivc, nedru?abno bitje in da ne znam u?ivat v praznikih. Folk mi je govoril, da sem ?udak, ko sem rekle, da je konec decembra najbolj stresen ?as v letu in ?e bi bilo po moje bi ga kar ukinil oziroma vsaj tisto nakupovalno/zapravljalno histerijo.

 

Zanimivo, da danes tisti kolegi, ki so se neko? delali norca, prihajajo do istih zaklju?kov in ugotavljajo, da je vse skupaj ?isto brezveze. Nekje sem sli?al, da so amerikanci (fizi?ne osebe) zapufani za skoraj 3000 milijard dolarjev in to samo zaradi potro?ni?ke mrzlice. Baje, da zapravijo v decembru za cca 1500$ po osebi samo v decembru za darila. Slovenci smo vsaj tukaj na malo bolj razumni ravni s cca 150? po osebi.

 

bo?i? mora bit itak v srcu najprej....jest tud slu?ajno ne zapravim tolk, tud na splo?no za darila ne...vsako leto manj, enkrat sem koj cdje z bo?i?no muzko zapekla...letos pa ?e to ne....je treba na odnosih delat :)

sem pa tud ?e jest sli?ala, da se folk zakreditira za darila...jao mene, se majo banke in trgovci fajn!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enske so (ste) ?udna bitja... :P

 

V ponedeljek zve?er smo se vra?ali domov v na?e frdamane hribe in je bilo na cesti ?e kar konkretno snega (cca 10cm) . V glavnem cirka 300-400metrov pred domom se avto ustavi, ker je preve? drselo in je bil klanec prehud. Stru?no ugotovim, da smo zadaj prete?ki (cca 20litrov vode v prtlja?niku) in moja draga na zadnjih sede?ih.

 

Ko sem to izjavil, je moja dobla en tak ?uden fris :blink: in hitela razlagat, da to ni res in da pri 65 kilah res ni predebela :D in da bi tako dober avto z zimskimi gumami moral vseeno potegnit. Po cca pol minute pregovarjanja mi je dopizdilo in sem vrgel njo iz avta skupaj z mulcem, ki je sedel spredaj. Pretovorili smo ?e tisto vodo iz prtlja?nika pred sovoznikov sede? na tla, da bi bila te?a ?imbolj spredaj.

 

No in zadeva se je obnesla saj se je te?i??e preselilo naprej in so kolesa dovolj zagrabila, da sem prilezel do hi?e. ?ez par minut sta tudi oba pripe?a?ila do hi?e - bil sem nato dele?en ?e opazke, da sem zanala?? obstal sredi hriba :blink: in ?e ene par bolj "pametnih" pripomb v stilu prekomerne te?e. :hohoho:

 

Vmes sem hotel ?e malo poduhovi?iti in sem rekel, da ?e bi imel BMW-ja al pa Mercedesa, da bi bilo v takem primeru ?e veliko bolje, ?e bi namesto 65kil imela 100 ali ve? pa sem zadevo samo poslab?al. :(

 

V glavnem: malo sem moral pojambrati saj na?eloma se nama ne dogajajo tak?ni komunikacijski prepadi ampak na vsake kvatere jo pa le pi?i kak?en napad "inteligence" :hohoho: .

Se pa resno spra?ujem zakaj se to ob?asno predvsem ?enskam dogaja, da navkljub vsem argumentom in prakti?nim dokazom gonijo svojo "resnico"... ?e bi to po?el mo?ki bi bil verjetno ponos kriv, kaj pa je pri ?enskah krivo; tudi ponos? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,pri teh stvareh z te?o mora? malo bolj pazit.Nikoli ni prav-?e re?e? da se ti zdi ,da je shuj?ala ti re?e,

da jo zafrkava?.?e pa,da se je kao malo oja?ala,pol pa genj v strehi.

No,kar se pa ti?e leto?njega bo?i?a,moram priznati,da sem se imel dobro,kot ?e dolgo let ne.Prvo in prvo-vreme je bilo fantasti?no,vse dni son?no in dokaj toplo.Drugi?-po dolgem ?asu smo se dobili skupaj z sestro in mojimi star?i,star?i moje drage,njenim bratom in punco,v glavnem je bilo kot v filmu. :bravo:

Tudi nekih brezveznih daril si nismo kupovali,smo ?li raje na dobro kosilo.V glavnem,mega samo ?koda,ker moram jutri v slu?bo. <_< Bo pa kmalu spet vikend. :jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pr nam v slu?bi je ena fajn sodelavka :danzoman: mela RD pa smo pizzo jedli pa mal vin?ka spil...zdej mi pa razbija u glau...?akam, da bo ura 3...

 

A ti razbija od vin?ka al od sodelavke, ?e pravi?, da je fajn ;):D:D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glih dans smo mel u lokalu debato kam use lah zaru?i? z vili?arjem <_<

Pa tud avto se da jafn prepi?t z vilcam odvili?arja. A ma? velik ?kode?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons bom pa odkartu denarce, za nove prednje bremze za mojo volkuljo, no sej loh pa ?e mal po?akam, pa dam pol komu kupon?ek zarad ritnih al frontalnih ?portov! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar nekaj farbe je dol postrgalo, pa malo pleha bo treba glihat.... :(

 

in kaj ste se zmenili? Kdo bo ?kodo kril?

 

Verjetno je zajeb, ker je sodelavec pa ga bo? te?ko za vrat dr?al, ali pa? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.