Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Dons sm se ceu dan vozu z Bavario 5 - zadnje izvedbe 530 d, pol pa ko sm se usedu u vouka, no pa tut ?e bi se usedu u kero kol drugo Mazdo, loh si mislte kok je biu ?udn filing! <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, jaz Boss sm sam pojamru, da kako sm se po?utu, glede na naslov teme! <_<:D

 

Sam vo?nja u stroju, me je pa res navdu?la, no na momente sm mislu da bomo poletel! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, jaz Boss sm sam pojamru, da kako sm se po?utu, glede na naslov teme! <_<:D

 

Sam vo?nja u stroju, me je pa res navdu?la, no na momente sm mislu da bomo poletel! :ne vem: :P

 

men so pa toti novi BMW prevlke ladje :blink:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evropa je itak kur.. Je ratal kot vcasih na balkanu, inflacija rastla iz dneva v dan, hmali bo struca kruha 100 euru :D Ucasih sm mu 100 euru (24 jurju po starem), sm meu bencin skor za ceu mesc, za vn zurat, pach, biu si jack s 25 jurji. Zdej gres pa enkrat na pumpo, pa v petek spit 2 deci koka kole pa ni vech 100 euru :) In ce ze mormo jamrat, s punco sva ucer koncala. Trajal je 2 leti pa par mescu, smrk. Bo buls :D

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, pa sem ostal brez ?e enih registrskih tablic. Poleg tega ja pa ?e uslu?benec PP Be?igrad (policist, seveda) rekel, da bo za prijavo kraje treba po?akat 40 minut ?zmeden? .

 

No ja, dokler me noben ne ustavi in mi zara?una, ni panike.

 

Drga? pa :(:whatever:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ne grem ve?...?isto sem povaljan in zvaljan, pa ?e brez cca.100?.

 

Celono?no obratovanje je preve? za moj sr?ek...raje na triglav, kot ?e enkrat tako valentinovo!!!

 

Men je pa DURS za nov let poslal ?estitko :D

 

Ker sem priden Slo. dr?avljan, so poslal opomin pred izterjavo...datum...02.01.2008!!! pa 250?

 

Tolk o temi DURS

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.