Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Vuk a bos se vedno dark rider?

 

:bravo: Sicer ne ve? tak dark,ampak vseeno ?e dokaj temno.Na ?alost ni ?rne Fazerce v Evropi. Upam samo, da pride ?imprej moped.

post-12-1202156491_thumb.jpg

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Overmuro je ?el moped? :D

 

Fazer 1000ccm.:bravo: Me bo? pelo malo, ko ga bo? imel? sramezljiv

 

Jp v Roga?evce....bom te peljal bp...ampak najprej treba gume menjat, ker te ki so original gor so bolj tak tak.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram in protestiram, ker sem za jutr planiral, da grem smucat (ker bo super lepo) in zvem, da se moram peljat do Dusseldorfa in v petek spet nazaj :angry:

Vozit dolge ture mi je vsec ampak jutr se mi prav ne ljub...bjak

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram in protestiram, ker sem za jutr planiral, da grem smucat (ker bo super lepo) in zvem, da se moram peljat do Dusseldorfa in v petek spet nazaj :angry:

Vozit dolge ture mi je vsec ampak jutr se mi prav ne ljub...bjak

 

Kaj ?e?-kar se mora ni te?ko. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rni teden - vsaj zame :(

 

V ponedeljek sem imel rahel karambol. No in ker sem pripaden znamki sem seveda nabasal drugo Mazdo 6 :o

 

Splet okoli??in:

- ena starej?a teta se prestavi na pas pred menoj in mi zmanj?a varnostno razdaljo.

- v tistem trenutku je pri?lo spredaj pred njo do sunkovitega zaviranja

- njej ?e uspe nekako ustaviti jaz pa sem opazil da je pri?lo do zaviranja ?ele, ko so se pri?gale njene lu?i

- moker asfalt (Celov?ka), visoka temperatura in preklete pofukane zimske gume pa je drselo kot na ledu. 20metrov zavorne poti pri 60km/h pa ?e vedno sem butnil z cca 10-15km/h.

- silom prilike sem pa? kriv, ker sem priletel zadaj :(

 

- ?kode na prvi pogled ni veliko, odbija? (po?en), tablica, okrasna letvica, rahlo zamaknjen nazaj za cca 0,5 cm. ?koda na njenem avtu malo porajsan odbija? in napokan lak.

 

Torek:

redni servis in to veliki na 120.000km me je osu?il za 840?. Fantje na Gami so mi zrihtali ?e podalj?ek auspuha za Webasto in razlika je o?itna. Zaenkrat nisem zavohal nobenega smradu v kabini. :bravo:

 

Sreda:

Dobiva se s tisto teto, da pregledamo koliko je ?kode na njeni ?estki. Aaaa katastrofa, odbija? je spodaj zlomljen, odtrgana dva nosilca in lahko, da je premaknjena ?e vezna stena. Li?anje in ?trihanje sem ji mislil pla?ati tako pa mi ni preostalo drugega kot obisk zavarovalnice in adijo kupon?ek :(

 

Okvirni stro?ek za moj voz je bil ocenjen na 630? (odbija? (330?), nosilec tablice (45?), tablica (20?)okrasna letev (82?), li?anje, ?trihanje in delo)

 

Dilema: ?e uveljavljam kasko moram pla?ati 260? zaradi 1% odbitne fran?ize. Se pravi, da zavarovalnica pokrije "le" 370? in zato padem tri razrede, namesto, da bi enega napredoval.

 

?etrtek:

Odlo?itev pade - najdem cel rabljen odbija? za 90? :)

 

Petek:

Popravim okrasno letev (odtrgana sta bila samo dva nosilca za pritrditev). Kljub zadovoljstvu ob prihranku pa nov ?ok. Ko sem snel masko sem opazil, da je skriti rob leve lu?i rahlo od?krtnjen. Ker je na na skritem delu se bo mogo?e dalo zatesniti s prozornim silikonom. ?e ne, bo treba poiskati lu?. :(

 

?al ?e ni konec heca saj je kot ka?e zlomljen tudi spodnji nosilec ?arometa (upam, da ni kak?na katastrofalna cena) in pa zna?ka na nosu. Sr?no upam da je zdaj to vse.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma saj bo ... ni katastrofa bom ?e zrihtal, ?e bo pa znesek previsok bom pa pa? kasko uveljavljal. :P

 

Sem pa najbolj jezen na to, ker imam vedno tolk povedat ?ez zimske gume a glej ga hudi?a, ravno sam sem pol "?rtev" le teh in to navkljub temu, da to?no vem kolk so zahrbtne ob takih situacijah in temperaturah.

 

Tolk sem bil besen, da sem jih doma hotel takoj dol zmetat in dat gor letne sam imajo te premal profila za zadostitev zakona. Mi pa pri vseh teh predvidenih in nepredvidenih stro?kih ravno ne di?i zdele denar ?e za gume dat pa v ponedeljek in torek spet neki sneg napovedujejo.

 

 

Vseeno se pa nekako tola?im s tem, da glede na to koliko sem na cesti (40.000 mojih + 15.000 slu?benih kilometrov vsako leto) je pa? ?e statisti?no zelo verjetno, da se zgodi in ima? bli?nje sre?anje. Dokler so to "mali" trki in je avto po nesre?i normalno vozen je ?e vse v mejah normale.

 

 

 

 

Aja, ?e to - sem mislil, da je problem z mojimi gumami, ker so stare tri leta pa sem potem vzel ?e slu?beni avto in se ?el prepri?at zakaj tako drsi. Z dve leti starimi GY UG7 je ravno tako drselo - fuck, kot bi bil na ledu. ?koda, da nisem imel kak?nega avta ?e z letnimi, da bi ?e to sprobal, ker sem prepri?an, da bi mi letne prnesle vsaj tisti meter in pol kolikor mi je zmanjkalo prostora.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sm mav preh kretenski film gledu - Sin city <_< No sej okusi so razli?ni, men je biu od 1 - 10, prou nula! :ne vem:

 

Film je odli?en, samo zgleda, da si ga ti narobe gledal :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma saj bo ... ni katastrofa bom ?e zrihtal, ?e bo pa znesek previsok bom pa pa? kasko uveljavljal. :P

 

Sem pa najbolj jezen na to, ker imam vedno tolk povedat ?ez zimske gume a glej ga hudi?a, ravno sam sem pol "?rtev" le teh in to navkljub temu, da to?no vem kolk so zahrbtne ob takih situacijah in temperaturah.

 

Tolk sem bil besen, da sem jih doma hotel takoj dol zmetat in dat gor letne sam imajo te premal profila za zadostitev zakona. Mi pa pri vseh teh predvidenih in nepredvidenih stro?kih ravno ne di?i zdele denar ?e za gume dat pa v ponedeljek in torek spet neki sneg napovedujejo.

Vseeno se pa nekako tola?im s tem, da glede na to koliko sem na cesti (40.000 mojih + 15.000 slu?benih kilometrov vsako leto) je pa? ?e statisti?no zelo verjetno, da se zgodi in ima? bli?nje sre?anje. Dokler so to "mali" trki in je avto po nesre?i normalno vozen je ?e vse v mejah normale.

Aja, ?e to - sem mislil, da je problem z mojimi gumami, ker so stare tri leta pa sem potem vzel ?e slu?beni avto in se ?el prepri?at zakaj tako drsi. Z dve leti starimi GY UG7 je ravno tako drselo - fuck, kot bi bil na ledu. ?koda, da nisem imel kak?nega avta ?e z letnimi, da bi ?e to sprobal, ker sem prepri?an, da bi mi letne prnesle vsaj tisti meter in pol kolikor mi je zmanjkalo prostora.

 

Uf,Boss,mi je ?al za ta neljubi dogodek. :( Meni se je tudi pred 2 letoma podobno zgodilo(na sre?o ne z mazdo 6 z drugim avtom) pri hitrosti 40 km/uro,letne Dunlop gume,brez ABS-a,mokro cesti??e,20 metrov zavorne poti in zapopal sem od strani v sodelavko,ko je ravno parkirala. sramezljiv In to po 24. letih odkar imam izpit za avto.Saj ni drugo, ampak tudi sam sem izgubil bonifikacijo in se je to pri registraciji mazde ?e kako poznalo.

 

Sicer pa,upam da bo? z ?im manj?imi stro?ki to uredil in da si ugodil statistiki glede bli?njih sre?anj za nadaljnih 30 let...Le koraj?no. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.