Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Matr ?akam avto ?e od petka, upam da danes kon?no bo. So moral ?e odbija? poli?ati ker je bil spraskan in servis narest. Sem hotel ?e da zadaj odstranijo napis Mazda 3 pa pravi da je napis nataknjen gor, a niso mogl samo nalimat znaka. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa v?eraj en pacient na parkiri??u konkretno "poravnal" plo?evino z strani.

Potrebno bo namre? barvati sprednji blatnik + vrata. :angry: E viva prijazni vozniki na parkiri??ih...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, na avtocesti se je bliskal. Zdaj ne vem ali se je blsikal turistu, ki je letel mimo ene 160 ali meni, ki sem ?el okoli 140. Ni?, bom v pri?akovanju polo?nice... kej veste, koliko ?asa rabijo da jo po?ljejo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem ?el zadnji? relacija Grosuplje-Ljubljana (na koncu viadukta je radar), hitrost to?no 130 km/h po ?tevcu in se je zabliskalo :whatever: sm si mislu kaj pa temu radarju ni jasn, ker prehiteval me ni nobeden.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je sprednji kar dost poceni, v primerjavi z zadnjim :P

 

Ne spla?a se rabljene noter dajat

 

 

Itak da je poceni. Ko sem imel hondo sem dal za zadnji le?aj ...

 

Sedi preden gleda? ... :(

 

http://www.herkules.si/index.php?productID=19110

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem ?el zadnji? relacija Grosuplje-Ljubljana (na koncu viadukta je radar), hitrost to?no 130 km/h po ?tevcu in se je zabliskalo :whatever: sm si mislu kaj pa temu radarju ni jasn, ker prehiteval me ni nobeden.

 

To?n ta radar. Sem dost siguren da je bil radar not, upam pa da se je le kaj od sonca obijalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?n ta radar. Sem dost siguren da je bil radar not, upam pa da se je le kaj od sonca obijalo.

 

 

..tam je radar notri ?e k?na 2 mesca, se vidi da je fle? notri (v zgornji luknji). Mogo?e se je pa tudi pri meni odbila svetloba, jasno mi ni blo ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol da se ?e 1x zapelje? d preveri? ?e je to res kar je blo :D:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pa sam popizdu, prokleta to?a, me je kr strah do avta, no do obeh, ki sta dons izjemoma oba v LJ, en v Stegnah, drug ?rnu?ah! <_< :ne vem: :whatever:

 

...v Stegnah je blo vse OK, tako da za tega se ti ni treba bat, delam jst ?ez cesto. V novih jar?ah je bila pa to?a, ?rnu?e pa niso lih preve? dale?. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas je tut fino stouklo...

Na sre?o nam je ratal tamalo 323F pokrit s superduper tendo proti to?i. Zdej ji tut meteor ni? ne more :jupiii:

6ka je mrde mal ve?ji problem. Sam upam lahko, da smo pravo?asno tepihe gor zmetali :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Meng?u pa zaj to?a,sicer z de?jem pa ne stra?no vlka,ampak.......jaz pa avtu zunaj. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.