Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Danes sem se peljal iz slu?be in samo gledal a se bo nekomu iz?lo al ne. :blink: Nde vem kaj je ljudem ki gredo z nekimi mlin?ki prehitevati v ?karje. Prehitevani kamion je bremzal in delno ?e zapeljal s ceste, nasproti voze? avto ni niti trznil, po ob?utku bi rekel, da je ?e pospe?eval, tisti ki je prehiteval se je pa pomoje tudi usral ker je sko?il notri pol sekunde pred katastrofo... :whatever: Saj ne re?em omejitev je bila 90, kamion je ?el 80 ampak ?e je meni to zadostovalo pa menda nisem ravno po?asne?... Ironija je, da sem jaz kamiona prehitel naslednjo ravnino in brez te?av dohitel tistega idiota ko je zavijal na dvori??e. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No, ker smo ravno v rubriki Pojamrajte no malo, ...

 

v avtu je bila zamenjana ?rpalka za gorivo. naslednji? ko je avto stal na soncu, mi spet ni v?gal. Torej, kaj za vraga ne ?tima.

 

 

aja, pa v slu?bi mi ni v?e?.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr nas pa je bil tornado al orkan al karkol druzga, pa jo je moja vas ?e precej pocen odnesla, no cesto so mi mal zasule smreke, pa na streh je biu en cegu po?en, to pa je vse, aja pa na eno mini cipreso mi je padu elektri?n drog, ampak si bo ?e opomogla!

 

No pa fotr je biu ?iv?n k sto matr zarad mojga Duhca, ki je domoval v gara?i, pa je pol svojga Korejca samo napol lahko skril pred neurjem! <_<:hohoho::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ker smo ravno v rubriki Pojamrajte no malo, ...

 

v avtu je bila zamenjana ?rpalka za gorivo. naslednji? ko je avto stal na soncu, mi spet ni v?gal. Torej, kaj za vraga ne ?tima.

aja, pa v slu?bi mi ni v?e?.

 

To se mi je itak zdelo, da ni krivo...

 

hmmm... te?ko verjamem, da je pumpa... prej bi rekel, da ima? nekje slab stik na napeljavi oz. v ra?unalniku, ko je segret.

 

Kako pa to zgleda... ?tarter obrne? kaj pa pol, a ho?e v?gat pa ne more al samo vrti v prazno brez haska?

 

?e vedno navijam, da ima? nekje kaken hladen lot, ki zgubi kontakt, ko je avto pregret. Po moje je to problem v ra?unalniku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narjene mam sicer homologacije (kon?no), mi pa ne pi?e da mam Remusa ampak nek Dekra auspuh. <_< :ne vem:

 

Kokr vem je Dekra zlo dobra kritina, auspohov pa pomoje ne delajo, no usaj jz ga nimam njihovga! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vednost....DEKRA je neke vrste EU certifikat,podobno kot T?V in velja med drugim tudi za izpuhe. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vednost....DEKRA je neke vrste EU certifikat,podobno kot T?V in velja med drugim tudi za izpuhe. <_<

 

Logo za to firmo je Schumi ves ?as nosil na svoji kapi. Druga?e pa je to internacionalna firma tudi za cenitve vozil, itd.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e res, sam men pi?e da je to proizvajalec, medtem ko na dokumentaciji ki sem jo predlo?il je jasno napisano Remus in pa un ma?ek al ris al karkol je v logotipu, sam o?itno je blo unmu majstru tok pr srcu Dekra, da je zdej Dekra! :ne vem: :blink::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm se odlo?u da dam kon?no obnovit moje zjebane amortizerje, pa mal pogledat splo?no stanje podvozja, in mi je ?al da sm se ?esarkol lotu, k me je kr srt prjel kaj je use uan?. USE je zan?. Vedu sm da je pru lev kon?nik hih. Ok, gremo na stabilizatorje. 3 od 4 hin, so se skor okrog vrtel. Ok, gremo ?e ostale gumjaste stvari gledat (nevem kako se jim re?e, so pa sredi in zadi), sprednje ?e nekak ok, zadi use luft (so 4 gumice zadi). Poleg tega ugotovim da mi je spet zarustala zadnja leva ?eljust (o?i??ena ?eljust in namazan batk 9Kkm nazaj, sm biu poleg ko se je rihtalo). Skratka ?alosten do konca, 99 letnik, pa kaj se mene ti?e se je za avto lepo skrbel, pol pa taka kajla od podvozja. A je to normalno za 99 letnik in 140Kkm? Pa itak, use kar je pr hyundaiju serijsko gor, ni ?ans da bo? celo dol dubu, in tko mi je mogu od Markota brt rezat zadnje stabilizatorje, ker je use tok pregnil da se je sam u prazno vrtel. Skratka, dvomm da bo moj nasledn avto hyundai :(

Pa ?e vs ke? mi bo tole pobral in sm spet ceu mesc brez dnarja. Skratka zakon use skp <_<

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ment.... :( Spi kaki :cheers: ,da se pomiri?. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm se odlo?u da dam kon?no obnovit moje zjebane amortizerje, pa mal pogledat splo?no stanje podvozja, in mi je ?al da sm se ?esarkol lotu, k me je kr srt prjel kaj je use uan?. USE je zan?. Vedu sm da je pru lev kon?nik hih. Ok, gremo na stabilizatorje. 3 od 4 hin, so se skor okrog vrtel. Ok, gremo ?e ostale gumjaste stvari gledat (nevem kako se jim re?e, so pa sredi in zadi), sprednje ?e nekak ok, zadi use luft (so 4 gumice zadi). Poleg tega ugotovim da mi je spet zarustala zadnja leva ?eljust (o?i??ena ?eljust in namazan batk 9Kkm nazaj, sm biu poleg ko se je rihtalo). Skratka ?alosten do konca, 99 letnik, pa kaj se mene ti?e se je za avto lepo skrbel, pol pa taka kajla od podvozja. A je to normalno za 99 letnik in 140Kkm? Pa itak, use kar je pr hyundaiju serijsko gor, ni ?ans da bo? celo dol dubu, in tko mi je mogu od Markota brt rezat zadnje stabilizatorje, ker je use tok pregnil da se je sam u prazno vrtel. Skratka, dvomm da bo moj nasledn avto hyundai :(

Pa ?e vs ke? mi bo tole pobral in sm spet ceu mesc brez dnarja. Skratka zakon use skp <_<

 

Hja, vo?en pozimi po soli, pa ni? pranja podvozja in ima? tako situacijo. Mamo enga tazga doma, samo, da je ?e tri leta starej?i pa je tiptop ohranjen. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, vo?en pozimi po soli, pa ni? pranja podvozja in ima? tako situacijo. Mamo enga tazga doma, samo, da je ?e tri leta starej?i pa je tiptop ohranjen. ;)

 

Se mi je zdel da ata ni kj preve? porajtu podvozja, vrjetn mu je blo sam va?n da je znotri ?ist, ostalo pa nima veze. No sj, ene 600? pa bo tak k treba, sam pol je tle ?e avspuh, tko da u kon?ni fazi bom zmetu malo morje ke?a zanga samo zato, da bo v takem stanju kot je recimo lepo ohranjen avto letnik 95 :blink:

?e ga pa grem prodajat mogo?e dobim 2300? zanga, kaj je absurd.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ho?em novo Mazdo 6666666666666666666666666666666666. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq,da je bil joke.....bistvo je nekje drugje. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

300? vs 23.000 ? :bravo:

 

hov - hov vs zoom - zoom ?zmeden?:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm se odlo?u da dam kon?no obnovit moje zjebane amortizerje, pa mal pogledat splo?no stanje podvozja, in mi je ?al da sm se ?esarkol lotu, k me je kr srt prjel kaj je use uan?. USE je zan?. Vedu sm da je pru lev kon?nik hih. Ok, gremo na stabilizatorje. 3 od 4 hin, so se skor okrog vrtel. Ok, gremo ?e ostale gumjaste stvari gledat (nevem kako se jim re?e, so pa sredi in zadi), sprednje ?e nekak ok, zadi use luft (so 4 gumice zadi). Poleg tega ugotovim da mi je spet zarustala zadnja leva ?eljust (o?i??ena ?eljust in namazan batk 9Kkm nazaj, sm biu poleg ko se je rihtalo). Skratka ?alosten do konca, 99 letnik, pa kaj se mene ti?e se je za avto lepo skrbel, pol pa taka kajla od podvozja. A je to normalno za 99 letnik in 140Kkm? Pa itak, use kar je pr hyundaiju serijsko gor, ni ?ans da bo? celo dol dubu, in tko mi je mogu od Markota brt rezat zadnje stabilizatorje, ker je use tok pregnil da se je sam u prazno vrtel. Skratka, dvomm da bo moj nasledn avto hyundai :(

Pa ?e vs ke? mi bo tole pobral in sm spet ceu mesc brez dnarja. Skratka zakon use skp <_<

 

Moj biv?i hyundai je tut rjavel. Roke so ?le v PM. Prvi? bi se lahko ?e ubil s tisto rjo na kolesih. Ampak ga vseen mal pogre?am. Ma?inca je delala BP in za za?etek je bil super.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo??? Tak ded pa te zebe?? :lol: Pa te tvoja ni? ne pogreje pol? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo??? Tak ded pa te zebe?? :lol: Pa te tvoja ni? ne pogreje pol? :P

 

Malo manj jem pa se to takoj odrazi, da me zazebe - jebat ga, huj?anje vle?e s sabo tudi posledice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Hja to so bile le začetne serije, kjer so še iskali in prepričevali trg, da baterije zdržijo. Zelo hitro so ugotovili, da bodo šli v minus, tko, da danes je garancija na baterijo od 150.000km do 250.000km.   Drugače pa ja, če je s prvo baterijo res naredil tolk km samo kapo dol. Verjetno pa je kakšen motor al pa dva pa je vseeno zamenjal.
    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.