Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

O?itno bom letos bolj mal morja vidu, vsaj za dalj?i ?as, prokleta poskusna doba! :whatever::ph34r:

 

?e 3. se mi je zgodil, da lih u takmu obdobju za?nem nov ?iht, da gre pol use skup po gobe! Se prav tm okol 15.8. edin ?e si izborim k?n dan in to bo to! :angry:

 

Pa ?e ful novih stvari se mam za nau?it, do dans mi je use perfektno laufal, no dans pa sm ?ist zabluziv, pa ?e od mene se pr?akuje, da ?e se mi enkat poka?e, da pol ?e kr znam, mislim faaak :blink:?zmeden?:rozico:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tud men nekak rata tko ?iht zamenat da sm nov in mam en qrc od dopusta, in tud nasledn let se bo nekak ?ude?no ?tel da sm ?e nov, tko da jebemti tak dopust, ?e ga ubistvu nima? <_<

Vem sam to da ?e se nau dal n? zment, bo pa pa? bolni?ka pela, ko jim j**e mater.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bojo oni tebi pol rekli ko te je**! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa grem ta petek na Sardegnio(Italy) za 10 dni. :danzoman:

?e komaj ?akam. :bravo:

 

Za vas,ki pa ne dobite dopusta pa mi je ?al.Vsak si ga zaslu?i poleti...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men bo pa film po?u, mislim da na firmi ni ?loveka, ki bi lep?e parkiral oz. bolj merkal kako parkira kot jaz, a kljub tebu mi ?e kar po vrsti razbijajo avto. Danes ponovno. A mam sam jest tako frdamano, zagamano "sre?o" v ?ivljenju, da mi vsak mesec nov bedak zdrajsa avto. ?el bom v Izrael pa nabavil one robote s strojnico pa ga bom skalibriral, da mi okoli avta patruljo dela.

 

?e se le da, parkiram tko da ni nobenga zraven, to?no mam ?e nagruntene parkirne bedake, tako da se izogibam parkirnih mest okoli njih. In ?e zmer se najde en....

 

Ko pridem jest na oblast, bomo spet kri?anje pa bi?anje uvedl. Pa une romunske, ipd. kamjonarje bomo kar ob cesti prbil, da bojo drugim za opozorilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men bo pa film po?u, mislim da na firmi ni ?loveka, ki bi lep?e parkiral oz. bolj merkal kako parkira kot jaz, a kljub tebu mi ?e kar po vrsti razbijajo avto. Danes ponovno. A mam sam jest tako frdamano, zagamano "sre?o" v ?ivljenju, da mi vsak mesec nov bedak zdrajsa avto. ?el bom v Izrael pa nabavil one robote s strojnico pa ga bom skalibriral, da mi okoli avta patruljo dela.

 

?e se le da, parkiram tko da ni nobenga zraven, to?no mam ?e nagruntene parkirne bedake, tako da se izogibam parkirnih mest okoli njih. In ?e zmer se najde en....

 

Ko pridem jest na oblast, bomo spet kri?anje pa bi?anje uvedl. Pa une romunske, ipd. kamjonarje bomo kar ob cesti prbil, da bojo drugim za opozorilo.

 

?zmeden? -orenk volilni program.Mislim,da bi marsikateri "pazljiv" voznik volil zate. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

matr,..tale vro?ina pa sploh ni za torte,..ker se sprot vse topi,..sm delala "beybo" po naro?ilu...mi je torta za?vicala,..ne mor? verjet ?zmeden? , sm delala grad,...so se ro?ce in trava sprot topile,.tko da je blo bl ?alostno vse skupi <_<

 

in ko se gor kuhna spremeni v savno, ma mami dol v nejve?ji vro?ini neverjetnih 22 stopinj, brez klime ?zmeden? bemu....

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

matr,..tale vro?ina pa sploh ni za torte,..ker se sprot vse topi,..sm delala "beybo" po naro?ilu...mi je torta za?vicala,..ne mor? verjet ?zmeden? , sm delala grad,...so se ro?ce in trava sprot topile,.tko da je blo bl ?alostno vse skupi <_<

 

in ko se gor kuhna spremeni v savno, ma mami dol v nejve?ji vro?ini neverjetnih 22 stopinj, brez klime ?zmeden? bemu....

 

Nabavi klimo ali pa poleti delaj torte v obliki morja, stopljenega sladoleda ali kaj podobnega. :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men bo pa film po?u, mislim da na firmi ni ?loveka, ki bi lep?e parkiral oz. bolj merkal kako parkira kot jaz, a kljub tebu mi ?e kar po vrsti razbijajo avto. Danes ponovno. A mam sam jest tako frdamano, zagamano "sre?o" v ?ivljenju, da mi vsak mesec nov bedak zdrajsa avto. ?el bom v Izrael pa nabavil one robote s strojnico pa ga bom skalibriral, da mi okoli avta patruljo dela.

 

?e se le da, parkiram tko da ni nobenga zraven, to?no mam ?e nagruntene parkirne bedake, tako da se izogibam parkirnih mest okoli njih. In ?e zmer se najde en....

 

Ko pridem jest na oblast, bomo spet kri?anje pa bi?anje uvedl. Pa une romunske, ipd. kamjonarje bomo kar ob cesti prbil, da bojo drugim za opozorilo.

 

hehe, bojte se ljudje! :) uvajamo sekanje rok, nog in kamenjanje :D

ej, mal si zapi?i kdo parkira zraven tebe in jih z vodnimi baloni napad :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

matr,..tale vro?ina pa sploh ni za torte,..ker se sprot vse topi,..sm delala "beybo" po naro?ilu...mi je torta za?vicala,..ne mor? verjet

 

He he,a ni logi?no,da beybe v tej vro?ini ?vicate?? :P:hohoho:

 

 

 

in ko se gor kuhna spremeni v savno, ma mami dol v nejve?ji vro?ini neverjetnih 22 stopinj, brez klime ?zmeden? bemu....

 

Ja se lahko gre? dol v njeno kuhno delat torte. :D Bo gori manj za pospravljat. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem za citroena saxoja, ki ga ima sodelavka, pred mojimi o?mi je razbila dva avta, ko je hotela speljat iz parkirisca. Potem je en ?rn Colt, ki zmeraj parkira kot najve?ji bedak. En modr BMW, zmer neki novga naumi. Slu?benih avtov se izogibam, ker njih in z njimi itak noben ne merka. Zdej pa je bil modr Fiat, ki ga vozi sodelavc, ki sedi nasproti mene in zadevo gladko zanika. Po ogledu avta sem opazil da ima voznikova vrata na robu ?e ?isto brez barve. Se pravi da je kroni?ni bedak, ki ne merka kako odpira vrata.

 

Bom probal spolirat, smo ne verjamem da bo ?lo.

 

Vodni balon?ki... more like purpen v avspuh :ph34r::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vodni balon?ki... more like purpen v avspuh :ph34r::D

 

 

He, he, kruta :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U tri pisane marjetice spet se je v desetih minutah stemnilo pa ohladilo za par stopinj, spet smo preparkirali avte in zapirali okna in spet lije k iz ?kafa... :whatever: Lahko bi bilo slab?e (spet neurje ali to?a) ampak tole pa tut ni za nikamor. ?e malo pa bom zaradi tega kli?nevega vremena postal depresiven. :vskalo::angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar bom opisal sicer spremljam vsak dan ?e 20 let, ampak vseeno, zadnje dni je tega res preve?.

Na ?ivce mi gre folk pri prehitevanju na AC. Ko se nekdo npr. spravi prehitevat kamion (ali kogarkoli drugega), se pelje mimo prav po?asi in na easy, komaj, da je kaj hitrej?i, ko pa je mimo pa zapelje na svoj vozni pas in gasa do 150. Jaz tega preprosto ne razumem... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi sam opa?am to ,se strinjam !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej teh pacientov je malo morje. Recimo v?eraj sem na poti do Dravograda zaradi "sposobnosti" lokalnega ?ivlja resni?no izgubljal potrpljenje. Ko so ovinki peljejo 30-40km/h pod omejitvijo pa ?etudi cesta omogo?a vo?njo z 90km/h.

 

In ker v slabo preglednih ovinkih ne gre? prehitevat, pa? po?aka? na kak?en raven del. Ok se spravim prehitevat takrat pa se pacient spomni in da gas pa potegne do 110-120km/h tako, da sem moral ob koncu prehitevanja imeti ?e 150km/h (fuck no hitrej kot se vozim po AC :blink: ), da sem pri?el mimo. ?e dobro, da ma moja dieselca tolk navora, da ni bilo neke ve?je panike.

 

Me je imel da bi ga nato ustavil in povpra?al po zdravju. ?e bi bilo kaj narobe bi bil pa itak jaz kriv, ker sem prehiteval in to na koncu ?e s tako brzino. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.