Skoči na vsebino

HP iPAQ 514 VOICE MESSENGER


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Ima morda kdo kak?no izku?njo s tem telefonom? Je zadeva ok in uporabna, ter vredna svojega denarja? :ne vem:

Hvala za info :bravo: .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S telefonom nimam izku?enj, mi je pa vse drugo od HPja crkovalo (printer, scaner, laptop), tako da mene ta znamka ne prepri?a....

 

prenosniki so res bolj bohpomagi, saj dobesedno razpadejo - verjetno s mislili narest serijo ekolo?kih biorazgradljivih pa so se malo v roku trajanja u?teli, ker da ti po dveh letih razpade je pa? precej prehitro :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,jaz mam tudi par stvari od te znamke,pa same pohvale. :bravo: Telefon ma pa Yavar ja taki. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? mo?nost si ta telefon vzemi, jaz ga imam ?e ve? kot opl leta in dela kot urca, popolnoma nobenih te?av. Slika sicer samo z 1,3 Mpixlov, samo kdo pa kupuje telefon zato da potem te slike dal delat ali pa kaj drugega, z MMS-e pa je ve? kot dober.

Baterija, glede na to da imamo doma zelo slab signal, pa v povpre?ju do 30 do 45 minut na dan ga uporabljam, ?e vedno dr?i najmanj 4 dni, pri uporab BT-a ali WLAN-a ni kake razlike v trajanju baterije, mogo?e par ur.

V glavnem to je ?e moj drugi tak telefon ker se je prvi stre?al z robom 400 kg te?kega kosa ?eleza, ki je padel nanj z cca 10 cm, in je malo po?il, dela pa ?e vedno :D . Zakaj se,m kupil ?e enkrat istega, zato ker je optimalna izbira glede na to kaj mi ponija, za kaj ga rabim in koliko dam zanj.

 

 

?e te ?e kaj bolj detajlno zanima pa vpra?aj.

 

 

ps. Hp-jevi ra?unalniki so zakon ! ?e pa? grdo dela? z njim pa? slejkoprej vsak crkne, glede na to da se z njimi ukvarjam ?e 3 leta, sta mi do sedaj odpovedala samo 2 in ?e to v prvih minutah uporabe, je enemu crknil usmernik drugemu pa floppy. V povpre?ju pa skozi roke spustim 1-2 na teden, tako da je procent pokvarjivosti dejansko zelo majhen. Povrh vsega pa ni nikoli problem z drajverji, ker gre? na HP-jeveo ali pa Compaq-ovo stran vpi?e? ?tevilko modela in jih lepo dol potegne? in?talira? in si zmaga, nobebega iskanja cdjev in drajverjev po netu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? mo?nost si ta telefon vzemi, jaz ga imam ?e ve? kot opl leta in dela kot urca, popolnoma nobenih te?av. Slika sicer samo z 1,3 Mpixlov, samo kdo pa kupuje telefon zato da potem te slike dal delat ali pa kaj drugega, z MMS-e pa je ve? kot dober.

Baterija, glede na to da imamo doma zelo slab signal, pa v povpre?ju do 30 do 45 minut na dan ga uporabljam, ?e vedno dr?i najmanj 4 dni, pri uporab BT-a ali WLAN-a ni kake razlike v trajanju baterije, mogo?e par ur.

V glavnem to je ?e moj drugi tak telefon ker se je prvi stre?al z robom 400 kg te?kega kosa ?eleza, ki je padel nanj z cca 10 cm, in je malo po?il, dela pa ?e vedno :D . Zakaj se,m kupil ?e enkrat istega, zato ker je optimalna izbira glede na to kaj mi ponija, za kaj ga rabim in koliko dam zanj.

?e te ?e kaj bolj detajlno zanima pa vpra?aj.

ps. Hp-jevi ra?unalniki so zakon ! ?e pa? grdo dela? z njim pa? slejkoprej vsak crkne, glede na to da se z njimi ukvarjam ?e 3 leta, sta mi do sedaj odpovedala samo 2 in ?e to v prvih minutah uporabe, je enemu crknil usmernik drugemu pa floppy. V povpre?ju pa skozi roke spustim 1-2 na teden, tako da je procent pokvarjivosti dejansko zelo majhen. Povrh vsega pa ni nikoli problem z drajverji, ker gre? na HP-jeveo ali pa Compaq-ovo stran vpi?e? ?tevilko modela in jih lepo dol potegne? in?talira? in si zmaga, nobebega iskanja cdjev in drajverjev po netu.

 

 

Hvala za info Bo?tjan.

Ta aparat je ena izmed opcij, ki bo lahko darilo. Zdi se mi zelo kvalitetna in predvsem zelo uporabna zadeva za ta denar, saj se ga dobi ?e za 222?. Res pa je, da pa? ni taka ?minka kot je npr. iphone ali pa Nokia N95 (pa tudi cene so druga?ne).

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa tale zadev?na deluje ? a ma touchscreen ? predvidevam da nima

 

a se ni pol te?ko prebijati po menijih ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa tale zadev?na deluje ? a ma touchscreen ? predvidevam da nima

 

a se ni pol te?ko prebijati po menijih ?

 

Po 2h dnevih se ga navadi? in je simpl, tako kot ima nokijin meni samo da ima microsoftove ikone. Hitrost in odzivnost menijev pa je taka kot pri novej?ih nokijah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ps. Hp-jevi ra?unalniki so zakon ! ?e pa? grdo dela? z njim pa? slejkoprej vsak crkne, glede na to da se z njimi ukvarjam ?e 3 leta, sta mi do sedaj odpovedala samo 2 in ?e to v prvih minutah uporabe, je enemu crknil usmernik drugemu pa floppy. V povpre?ju pa skozi roke spustim 1-2 na teden, tako da je procent pokvarjivosti dejansko zelo majhen. Povrh vsega pa ni nikoli problem z drajverji, ker gre? na HP-jeveo ali pa Compaq-ovo stran vpi?e? ?tevilko modela in jih lepo dol potegne? in?talira? in si zmaga, nobebega iskanja cdjev in drajverjev po netu.

 

Moja draga je pred parimi leti kupila HP-jev presnosnik s Sempron procem in ker je bilo to takrat precej denarja je s tem leptopom ravnala tako pazljivo, da sem bil skoraj ?e ljubosumen nanjga sramezljiv

 

Vendar pa ta AMD-jev procesor zgleda delajo v tovarni kjer proizvajajo pe?ice saj se grej kot nor (na servisu so izjavili, da je to normalno). Zaradi tega gretja je najprej odstopila zgornja plast plastike, nato se je za?el tako grdo lu??iti, da bi ?e dermatolog dvignil roke. V glavnem po enem letu je bil tak, kot da bi se na njemu vsak dan izvajali fizi?ni stres testi. Moja draga je bila tako razo?arana nad kvalitetu, da ji je ?lo skoraj na jok ko je gledala v to podrtijo.

 

Notranjost se je recimo toliko segrevala da PC connect card deluje le kakih 20 minut do pol ure potem je pa ?e tako segret, da preneha delovati. V glavnem je ta laptop zape?atil najino odlo?itev in HP-je nikoli ve? :angry: ... ?koda, ker pred tem sem imel o HP-ju zelo dobro mnenje potem pa takale, da o ignoranci servisa raje sploh ne bi govoril.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V teh letih sem dal cel ze kar dosti HP prenosnikov. In rekel bi da je bilo 60% vseh okvar zaradi neprimerne/malomarne uporabe, ter tezav z OS-om.

 

Sestri sem tudi nabavil pred leti Semprona, edina tezava je bila, da so se je C particija usula in je bil potreben reinstall (kako je to zgledalo je tudi zabavna zgodba... :) ).

 

V sluzbi sem si tudi izbral AMD-jev laptop (Turion 64x2) in nima nobenih problemov s pregrevanjem. Osebno mislim, da so v zadnjem casu bili predvsem Intel based prenosniki tisti, ki so imeli te tezave.

 

Je pa res da se lahko pojavi problem s hlajenjem in to pri Intel in AMD based prenosnikih. Gre za to da se med hladilnimi rebri in vntilatorjem nabere plast prahu, ki potem prepreci da se vroci zrak odvaja.

Sliko bom pripel kasnjeje, ker jo imam na drugem PC-ju (bo bolj jasno). Dostikrat preventivno in zastonj opravim to "ciscenje" pri strankah, pa ceprav je prenosnik v servisu zaradi drugih tezav.

 

All in all se mi zdi da HP fura dokaj kakovostne prenosnike, ceprav konkurenca ni slaba (Toshiba, Lenovo, Acer), drugi proizvajalci pa mislim da niso na tem nivoju. Samo ma HP tudi vcasih svoje cvetke, da se zamislis.

 

Vec ali manj tudi moji kolegi nabavljajo HP.... ce ne zato, ce slucajno kej crkne vejo kam nest, da se poprav... :D :D

 

Tip: ce imate HP prenosnik in je se v garaciji, si nabavite podaljsanje garacije.

 

EDIT: evo se slike.. tole je treba spucat pa je....

post-841-1197725030_thumb.jpg

post-841-1197725087_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e kdaj omenil da AMD-jevi proci za prenosnike niso vredni popolnoma ni? pa ?e so ?e tako poceni, vsaj zame, za doma?e ki?te je OK. Zakaj ste si pa ?e sami odgovorili.

Sam prisegam na INTEL v prenosnikih, pa ?e ga ?e tako ne marate.

To so moje izku?nje in moje mnenje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... jaz to vem samo moje drage se ni dal premaknit niti za milimeter, ?eprav sem ji rekel, da bi ji dodal tisti manjkajo?i denar, do kulturnega proca.

 

Zdaj je pa tako ?alostna, da si ji ne upam niti re?t: I told you so. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na napakah se u?imo, tistim ki jim pa ho?emo pomagat pa nas kar NE poslu?ajte, samo potem ne jamrat. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na napakah se u?imo, tistim ki jim pa ho?emo pomagat pa nas kar NE poslu?ajte, samo potem ne jamrat. :P

 

:bravo::bravo:

 

Na napakah se u?imo, samo ta pametni se na napakah drugih in ne na svojih, ?e je le mogo?e ;) Zato pa? povem svoje mnenje kaj si mislim o HP-ju... AMD gor al pa dol, taka renomirana firma si pa? blama?e s procom ne bi smela privo??iti, ker kupci nismo zato, da mi testiramo njihove izdelke. Nismo testteam niti nismo pla?ani za kaj takega zato je pa? HP (vsaj pri laptopih) pri meni verjetno za kar nekaj ?asa ve? ali manj passe. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni blo tle govora o tefonu ? :ne vem:

 

Sem ?e hotu tud js protestirat. ?e zdej ne vem kaj naj. Moram kupit en dober in zmogljiv telefon, ki mora imeti ?e eno bistveno lastnost - v?e? mora biti ?enski, torej naj bi bil malo bolj "cort", kar pa tale hp ni ravno... :ne vem:

 

Pa mi ja ne ostane samo ?e iPhone...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nokia e65 :P

 

Va?i?ka!!! ?aki grem pogledat kaj je to za ena zadeva... :ne vem: :blink:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc a ti je vsec Sonyericsson P1i?

 

Jaz sem navajen sonyjev in ericssonov in ne bom nikoli zamenjal firmo, ampak se mi zdi, da je kar v redu za ceno.

 

?akaj... Ga grem pogledat. Tudi jaz sem bolj za SE, ?eprav sem imel Nokio, mi nekako ne sede... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spank me, spet grem offtopic ;)

 

Ja se strinjam AMD res ni najboljsa izbira za prenosnike... Jest sem sestri nabavil Semprona izkljucno zato ker za Word, Exel in MSN je to vrh glave dost in se pocen je bil.

 

Sihtnega sem pa AMD izbral zato da mal Intel konkurenco podpiram... :)

 

Me porapvte ampak ce se ne motim so najprej tlacili v prenosnike AMD-jeve proce za PC-je... ker tisto pa je bil zur od pregrevanja, ker vsi vemo kak so se vcasih AMD-ji v PC-jih kuhali....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.