Skoči na vsebino

astronomske cene


tihi63

Priporočeno sporočilo

No pa se je tudi meni zgodilo, da sem po 20 letih vozni?kega sta?a ?isto po trapariji razbil svojo mazdo.

Ko pa odpelem h kleparju pa mi za?ne s cenami sem skoraj okol padu prednji odbija? 450 eur, prednji blatnik 300 eur, ogledalo 200 itd. Da pa je nesre?a ?e ve?ja, ?kode ker nimam ve? kaska sploh ne morem uveljavljat.

Sedaj pa po sili razmer nabiram neoriginalne in rabljene dele po SLo, da vsaj malo ceneje skozi pridem pa ?e tako te?ko se ta roba dobi. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa se je tudi meni zgodilo, da sem po 20 letih vozni?kega sta?a ?isto po trapariji razbil svojo mazdo.

Ko pa odpelem h kleparju pa mi za?ne s cenami sem skoraj okol padu prednji odbija? 450 eur, prednji blatnik 300 eur, ogledalo 200 itd. Da pa je nesre?a ?e ve?ja, ?kode ker nimam ve? kaska sploh ne morem uveljavljat.

Sedaj pa po sili razmer nabiram neoriginalne in rabljene dele po SLo, da vsaj malo ceneje skozi pridem pa ?e tako te?ko se ta roba dobi. :rispekt:

 

Uf,mi je res ?al. :( Ma sem videl na bolhi kar nekaj delov za M6,samo ne vem,kaj rabi?.Kaj ima? staro al face-liftano?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj ma? kar prav, sam pri mazdah je ta problem, da ima en model vozila kar dva ali pa celi tri razli?ne dele npr. za m6 1,8 so na trgu kar trije prednji odbija?i, ki se razlikujejo v niansah npr. dva luknji za zati? na drugem mestu ipd.

 

Ja sej to je pri vseh avtomobilih...ampak,verjetno se da od istega letnika z kako manj?o modifikacijo to

re?it.Ker po mojem so nosilci pri vseh enaki razen ?e nima? ksenonk ,ker so na odbija?u luknjice za

?pricat lu?i...ne vem,je za provat.Jaz sem za druge avte ?e kupil od ?portne izvedbe odbija?e in je vse

pasalo gor. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tihi - sej ni nujno da je takle "?portni" odbija? dra?ji, doskat so originalni najdra?ji! <_<

 

Mogo?e ne bi blo slabo, da bi ti tvoj razbiti odbija? posku?u popravt! :danzoman:

 

Mamo razne mojstre, k delajo s poliestrom in ostalo robo, pa ti ga tko skup sestav da niti sam nav? ve? vedu da je biu udarjen! :rispekt::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tihi - sej ni nujno da je takle "?portni" odbija? dra?ji, doskat so originalni najdra?ji! <_<

 

Mogo?e ne bi blo slabo, da bi ti tvoj razbiti odbija? posku?u popravt! :danzoman:

 

Mamo razne mojstre, k delajo s poliestrom in ostalo robo, pa ti ga tko skup sestav da niti sam nav? ve? vedu da je biu udarjen! :rispekt::ouje:

 

Tudi sam se ukvarjam z poliestrom in sem ?e parkrat popravljal po?ene original odbija?e.Vse je o.k,dokler

ti ga kdo ne takne z avtom in spet po?i na istem mestu.Meni je po?u tudi ?e sam od sebe od napetosti med razli?nima materialoma,ki se ne marata glih najbolj.Pa tudi barva rada po?i na spoju pozneje.

Ne vem no,mogo?e kdo to bolj obvlada od mene.Tudi en ful stru?ko mi ga je ?e flikal,pa se mi je isto zgodilo. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to o nekompatibilnosti plastik med sabo sem jih pa ?e kar nekaj sli?al, ko so tarnal o teh problemih po "?vasanju" oz. krpanju odbija?ev.

Tako, da se bom raj?i ?rtvoval in novga dal gor, si bom pa to podaril za bo?i?ka :P

 

Tudi to je lepo darilo,ne? :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tihi, zal mi je kar se je zgodilo, ceprav nikakor ne razumem kako nimas kaska??

Pri takih avtih je to nujno.

No vseeno, poglej se po avstrijskih avto otpadih, ker se da najt kar nekaj delov. Pa kot so ti rekli bolha.com pa avto.net

Upam, da cim ceneje zrihtas

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALman hvala za link nabavljeno sam res mi pa ni ?ist jasno zakaj take razloe v cenah pri nas. :whatever:

 

Tudi meni ni.Vsaka stvar za Mazdo 6 je pri nas na mazda servisu kar bogato dra?ja kot na mazda servisu v Trstu.Zakaj je tako,ne vem.Najbr? zaradi na?ega vi?jega standarda. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tisto na linku mislim da je nachbau, se pravi ni original, je pa za tretjino cene :)

 

pr nas pa noben ne dela aftermarket delov za mazde :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.