Skoči na vsebino

ski meeting!


uklopko

Priporočeno sporočilo

Kaj pa sneg-a je bil al je bla voda?.Jaz mislim tudi kak dan sko?it sam ne vem ali bi ?el na Cerkno ali na Krvavec? :whatever:

 

Popravic povedan zalavfajo pred 8:30

In prav lepo se smu?a do cca 11h potem ?e je sonce je proga mehkej?a ampak se ?e vedno da smu?at lepo do kakw 13h,kar pa je naprej je pa bol vodeno ?e!

 

Je pa fajn gu?ve ni blo nobene pa ?e vse proge so delale!

 

Ve? ti bom pa ju3 znal povedat kako je blo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 89
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

mi smo bli v cerknem, gu?ve ni ama ni?, pa smo bli v nedeljo, proge so ble vredu tam do 12ih, pol so pa za?ele mokre ratvat, sam ?e si zagrizen k jz se bo? vozil dok ne ugasnejo vle?nic :D sam pol je pa tut fajn ko se zapelje? ?ez lu?o sred proge :hohoho: al pa da pade? si moker do gat :D<_<

 

edit... klopko kok da se nismo kaj vidl... mi smo bli cel dan al na po?ivalu al pa na uni ?ist do dol do podna :D ?koda :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo bli v cerknem, gu?ve ni ama ni?, pa smo bli v nedeljo, proge so ble vredu tam do 12ih, pol so pa za?ele mokre ratvat, sam ?e si zagrizen k jz se bo? vozil dok ne ugasnejo vle?nic :D sam pol je pa tut fajn ko se zapelje? ?ez lu?o sred proge :hohoho: al pa da pade? si moker do gat :D<_<

 

edit... klopko kok da se nismo kaj vidl... mi smo bli cel dan al na po?ivalu al pa na uni ?ist do dol do podna :D ?koda :(

 

Mater pol ste se mim mene pelal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mene je blo povsod dost!

 

Druga?e pa dobro pri?el s Cirknega..........drugega ne bom reku kot fantasti?no,seveda ni ?lo mimo Yawarjeya kjer dela( kao)

No pa ?e slike kaok je bilo lepo :bravo:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tastar, ql d si se oglasu, sva mal popri?ala, pa dolg se ?e nisva vidla. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prou fou? sem ti... B)

 

Kar naj ti bo,pa bi ?la zraven :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Golte me ?e nekaj ?asa fuul mikajo;

 

http://www.golte.si/

 

Kak?ne imate vi izku?nje s tem smu?i??em? :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golte me ?e nekaj ?asa fuul mikajo;

 

http://www.golte.si/

 

Kak?ne imate vi izku?nje s tem smu?i??em? :party0035:

 

zmaj pravijo smu?arski ma?ki da je dobro smu?i??e :prstgor: bo treba probat :P lp ale?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ?e leta nisem bil tam, tako da se bolj malo spomnim...bi pa enkrat spet ?el malo pogledat kako pa kaj, ko name?e kej sve?ega snega....zdej je umeten in vse zbito. ...res pa da odkar hodim v AUT smu?at so se kriteriji za dobro smu?i??e in smu?anje ohohoho zelo dvignili.. :whatever: Pravijo da je proga stari stani ok...trenutno pa vidim da ?e ni odprta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, bil sem pa tudi poleti letos enkrat gor mal na ogledu in mi je zgledalo zanimivo smu?i??e (pa zelo navdu?ujo?a cesta za Miatarje, od Mozirja navzgor). :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.