Skoči na vsebino

Mazda 6 - razdiranje bunke za menjalnik ?


Priporočeno sporočilo

a je ?e kdo to po?el ?

 

po moji nori pameti je ta zadeva nekak sestavljena, in se verjetno da tudi razstaviti...

 

gre se pa za tole... in tam kjer je obrabljeno, bi rad spucal in ponovno prebarval :)

montiral bom pa v 323F :)

post-11-1199099213_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misli?, da je smiselno razstavljati? :ne vem:

 

Jaz bi se lotil takole: o?istil bi s pomo?jo zobotrebcev in zobne krta?ke (oz. podobno). Nato bi ?el po povr?ini ?e z finim brusilnim papirjem. Usnje bi nato natan?no za??itil in prebarval z dvema plastema srebrne in nato ?e dvojni lak.

 

Ne verjamem, da bi lahko naredil bolje, ?e bi zadevo razstavljal. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misli?, da je smiselno razstavljati? :ne vem:

 

Jaz bi se lotil takole: o?istil bi s pomo?jo zobotrebcev in zobne krta?ke (oz. podobno). Nato bi ?el po povr?ini ?e z finim brusilnim papirjem. Usnje bi nato natan?no za??itil in prebarval z dvema plastema srebrne in nato ?e dvojni lak.

 

Ne verjamem, da bi lahko naredil bolje, ?e bi zadevo razstavljal. :ne vem:

 

saj bom tak tudi naredil, ampak, tam ob usnju je te?ko barvat,erusnje delno prekriva plastiko, pa sem mislil, ?e je ?e koga firbec matral...

 

sicer pa sem vpra?al tudi amije na forumu, bomo videli :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bo? s sprejem barval ne s ?opi?em - pazi edino, da ne zate?e.

 

To z sprejem se ponavadi ne obnese najbolje tam,kjer je raba ve?ja.To pa zato,ker je barva ali lak iz spreja premehek-ni trdilca in se tudi pozneje pozna vse rise gor.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?en drug predlog ?

 

na?elomoa ni problem, barval bi z REVEL airbrushem, kamor lahko verjetno nalijem tudi kak?no drugo barvo :)

 

bom ?ou pa v color shop zme?at srebrni avtolak s trdilcem

 

potem pa ?e prozoren lak gor

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?en drug predlog ?

 

na?elomoa ni problem, barval bi z REVEL airbrushem, kamor lahko verjetno nalijem tudi kak?no drugo barvo :)

 

bom ?ou pa v color shop zme?at srebrni avtolak s trdilcem

 

potem pa ?e prozoren lak gor

 

To pa bo v redu.Tudi v prozorni lak dodaj trdilec.Najbolje je,da vzame? dvokomponentni poliestrski lak-ta je

najtr?i.Ko bo suh,ga ?e spolira? in je. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.