Skoči na vsebino

Problem z meso?derjem


nisde

Priporočeno sporočilo

No, zadeva je slede?a. Mam messenger 7.5 in k se ho?m prjavt napi?e da rabm novo verzijo. Vse ok. K pa ho?m potegnt 8.0 mi napi?e da rabm service pack 2. Service pack je 700 MB, kar bi znal kr potrajat da potegne dol. A ma kdo k?n predlog kaj naj nardim?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ne da nikakor skrekat ta SP2 :P

 

Povozi Windowse ki imajo SP2 itak te pra?a ?e ?eli? samo nardit nadgradno!-pa jo nardi?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povozi Windowse ki imajo SP2 itak te pra?a ?e ?eli? samo nardit nadgradno!-pa jo nardi?

 

ja ja uklopi? v tvojih sanjah, SP 2 pa je 350 mega, lahk ti ga jutr prnesem na cd-ju. Sp 1 ma? nalo?en ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj vem da so je pack velk ukol 300MB samo ?e ga nima? kje posebaj a ne,da? Okna k majo sp2 not pa zalavfa?!

Normalnopa te pra?a ?e jih ho?e? sam o posodobit !

 

 

?e pa ma? kje pack je pa? tok bol,al pa prek neta mal na upedate dej pa je!

Sicer pa bote ?e po?timal ;)<_<

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pra? mareta,sicer jih mam tud jaz tako da ni pene!

 

V najslab?em primeru nalo?i? vse na novo!!(kar pa tud ni tak blem sam re? pa podremo hudi?a :D)

Je pa s5 odvisno zakaj ti no?e in?talirat!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn zrad fake winsow :P

Ah bomo pa nova okna dal gor, k mam na teh windowsih itak ?e ene 3mio virusov in mi sam komp ?teka.

Jah pol bi pa prosu nekoga k jih ma da mi jih prepe?e pa da pa? dam nove gor, to bi ?e nejraj vidu.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

treba narest format! Bo najbol dobr za vse!

Pa ?e ki?ta bo zih velik lep? delala k se bo? znebil nepotrebnih zadev!

;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah pol pa re? kdaj bo? mel ?as,al pa ?e komu drugmu da? da ti sesuje zadevo,ampak glej da ma? vse cd-je k jih rab? za tvoj PC

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nehajta komplicrat, ?e nima? nalo?enega SP1 ne more? nalo?it SP2 in pika. Pa se lago pi?eta tud oba Klop?i?.

 

Ti prnesem jutr SP1 in SP2, pa bo? popedenal vse, ni problem v winsih ampak v uporabniku le teh. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

copy that.......ower and out! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jst bi najraj nove winse nalo?u ker na teh je ?e preve? golazni in trojancev in usega skp :D

Tko da bomo pa? nove nalo?il k ?e majo SP2, CD-je mam za ra?unalnik, gonilnike tud, pa brt mi po posodu prenosni disk za koperanje podatkov. Cajt mam zdj skoz ker ?e ne delam, tko da bi prosu nekoga da mi pomaga usposobt to zadevo, lahko zjutraj, popoldne, zve?er, pono?...useen mi je. Pa ?e lahko s sabo windowse prnese, jst jih nimam :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jst bi najraj nove winse nalo?u ker na teh je ?e preve? golazni in trojancev in usega skp :D

Tko da bomo pa? nove nalo?il k ?e majo SP2, CD-je mam za ra?unalnik, gonilnike tud, pa brt mi po posodu prenosni disk za koperanje podatkov. Cajt mam zdj skoz ker ?e ne delam, tko da bi prosu nekoga da mi pomaga usposobt to zadevo, lahko zjutraj, popoldne, zve?er, pono?...useen mi je. Pa ?e lahko s sabo windowse prnese, jst jih nimam :(

 

Pokli? uklopkota !!!!!!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal off topic:

A lahko zbri?em VSE dadoteke iz direktorija c:Documents and Settings:ime kompa:Local Settings:Temp?

 

Iz Temporary Internet Files sm ?e use zbrisu, zdj me pa zanima samo Temp, a lah tm kj ?aram al raj ne :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni priporo?livo,ker posledi?no ti keri program ne bo ve? deloval ker ima pod mapo TEMP kake faile ki jih program uporablja za delovanje!

 

 

Sam sm to parkrat naredu(nevede kaj se lahko zgodi) in ?ira ?ara je ?lo nekaj stvari k vragu(in sicer program ne morezagnati bla bla bla ker pa? manga bla bla bla !!!)

;)

 

 

no glede na to da bo? naredu format lahko tud to zbri?e? :D

 

samo nekaterih ti ne bo dovolil zbrisat!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal off topic:

A lahko zbri?em VSE dadoteke iz direktorija c:Documents and Settings:ime kompa:Local Settings:Temp?

 

Komot lahko,z 100% garancijo! ;) Jaz to redno bri?em,pa se ?e nikoli ni zgodlo,da mi kaj ne bi delovalo. :bravo:

 

 

ni priporo?livo,ker posledi?no ti keri program ne bo ve? deloval ker ima pod mapo TEMP kake faile ki jih program uporablja za delovanje!

samo nekaterih ti ne bo dovolil zbrisat!!

 

Mnja,se itaq kere programe ?e winsi rabijo,pa? ne more? zbrisat njihove fajle iz te mape,samo da? naj jih pusti pa ostale zbri?e?. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.