Skoči na vsebino

moja mazda


Priporočeno sporočilo

Mene je pri?o eden 65? (druga?e okoli 90?), sam na 2.0, ti ma? 2.5 4wd, ane? Lahk pra?am kolk bi pri?o za tvojo.... :pepsi: ?

:D:D

 

dej no plosm plasej :P

Pa raj prasej za 2.5 V6 tak se obstaja ;)

pa ce loh za oba dva (notranji in zunanji) pa nevem ce ma kej veze: na levi osi

 

dobis za :pepsi:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • Odgovori 115
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ze nekaj casa se nisem oglasil tu gor vmes sem pa kar nekaj naredil na avtu (no na ozvo?enju)

 

najprej sem naredil novo skatlo za woofer

post-1266-1222533284_thumb.jpg

 

potem pa se malo predelal panele

post-1266-1222533307_thumb.jpg

 

vsi sosedje vejo kdaj pridem domov :D

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

no pa je prisel cas ko je zacela tudi mene zajebvat.

kuha mi pa ne vem zakaj. vode je dost, pumpa pomoje da dela ker se kabina ogreje v istem casu kot prej. sicer ne kuha skoz, kukr se ji zazdi. lahko ga gonim pa ne bo, lahko se pa vozim 120 po ac pa mi zacne temp rast.

 

ali ima kaksne podobne izkusnje?

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa je prisel cas ko je zacela tudi mene zajebvat.

kuha mi pa ne vem zakaj. vode je dost, pumpa pomoje da dela ker se kabina ogreje v istem casu kot prej. sicer ne kuha skoz, kukr se ji zazdi. lahko ga gonim pa ne bo, lahko se pa vozim 120 po ac pa mi zacne temp rast.

 

ali ima kaksne podobne izkusnje?

 

kuha ?e ne, ko kuha, je voda ?e zavrela, in se kadi para :)

?e ti temp. raste, je lahko zama?en hladilnik, lahko so zama?eni kateri kanali za vodo, ali pa je kaj narobe s termostatskim ventilom...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti dela tlak v sistemu? Vode zmanjkuje? Ali jo je mogo?e celo preve??

 

Nasplo?no preglej teko?ino (voda ni vredu), termostat (lahko ga za?asno tudi odstrani? - da preveri? delovanje ostalega sistema)... ostalo bo pa ?e bolj te?ko. Preglej ?e ni kaj olja v vodi (dihtunga na glavi...). Ja, in pa seveda ventilator - varovalke, rele itd...

 

Na na?i dirkalni je spustil kiler tam ko je skupaj dan, ampak ?e sploh ni zgledal bogi. Potem ga je dal BOBI zaflikat z epoxi smolo, pa je bilo vredu. Nekar se mi malo vozimo in orng po?i. Zamenjamo s celotno bakrenim, debelej?im, brez plastike. Takrat je za?el cevi dol metat. Gledamo ?e je dihtunga, ker dela pritisk itd... na konc ugotovimo, da je bil kriv ?ep na raztezni posodi :whatever:

 

pa smo si naredil dobrih 300? stro?kov za kiler...zaradi zama?ka. Ampak saj ga bomo sedaj potrebovali ko bo tuurbo :ljubezen:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko te samo tipalo temperature ali pa kazalec v ?tevcu jeb...

Seveda ?e ni treba dolivat vode, ?e pa bi rad preizkusil termostat pa samo v?gi motor in ga posti laufat na mestu, pa vsake toliko potipaj cev ki gre zgoraj na levi(?e gleda? avto od spredaj) v hladilnik in ko postane topla se stegni mimo zra?nega filtra na desni in potipaj ?e je spodnja debela gumijasta cev, ki gre iz hladilnika topla, na?eloma kolikor ?asa motor ne dose?e delovne tempreature nebi smela bit topla(?e je potem je termostat ostal odprt), ?e pa tudi po tem ko se motor segreje na delovno temperaturo al i malo bolj ni topla potem je termostat za v kanto. Pri vsem tem pazi da te ne zagrabi kak ventilator na hladilniku !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sm probov cevi potipat pa je bla izhodna iz masine vroca vohodna pa mrzla tko da gre na servis takoj po licanju

 

Termostat zamenja? pa je, do takrat pa kurjavo v avtu na full pa si zmagal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

no pa je prisel cas ko je zacela tudi mene zajebvat.

kuha mi pa ne vem zakaj. vode je dost, pumpa pomoje da dela ker se kabina ogreje v istem casu kot prej. sicer ne kuha skoz, kukr se ji zazdi. lahko ga gonim pa ne bo, lahko se pa vozim 120 po ac pa mi zacne temp rast.

 

ali ima kaksne podobne izkusnje?

 

 

Ice, pr moji je blo isto, in je bil samo termostat za zamenjat un k je v cevi.... nevem ?e je pr teb ista re?itev ampak problem je bil isti. mislm tko druga? n? narobe hladilne dost vode dost olja dost pa se mi ni kabina segrela, zanc pr 130 pa do konca.... in pol sm jo dala generalno pregledat ker jo mam ?ele tok mal ?asa in je reku serviser pa je vse ostalo BP, danes ?e zamenja termostat in dobim zvecer avto nazaj ;) ta termostat sm pa dobila za 8? s popustom :P ?e bo to problem, in ?e bo? rabil, povej!

 

LP, Nu?a

Well behaved women rarely make history ! :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm ze zamenjal hvala vseeno

 

mene je pa mal drazje prslo. menjal mi je termostat, stikalo za olje, zamenjal olje in hladilno tekocino pa me je prslo 170?

 

haha :hohoho: , drugi? daj ?enski, da ga pele na servis, bo ziher cenej :P;)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.