Skoči na vsebino

moja mazda


Priporočeno sporočilo

ufa...na tej hawbi je blo ?e nekaj dela od prej ja... :blink:

drga? pa, ker vem de si se precej in ?e ve? trudil, klel itd ti priporo?am da delo dokon?a? tako kot je treba...ker ?e drugo leto rja spet ven udari ter raje ne sre?am na ulici :D

Tako kot prvo pri vse varih ki si jih naredil najprej onemogo?i, da bi voda ponovno pri?la med dvojni pleh...tako vse luknjice pokitaj z kitom posebej namenjenim za to (podoben je kitom v steklarstvu, vendat ne vsebuje silikonov). Kajti to rjavenje je posledica vdrtja vode med ta dvojni pleh...zato sedaj to ti prepre?i.

Nato priporo?am, da pri obdelavi ter dajanju oblike karoseriji namesto navadnega kita uporabi? alu kit, ki ne vpija vode (in posledi?no prepre?uje ponovno rjanvenje) in je za taka mesta absloutno bolj?i. Pri tem ne govorim o istem kitu kot v prej?njem odstavku...tisti kit je samo tesnjenje.

?e pred kitom daj na ?isti pleh dvokomponentno temeljno barvo (ppg, standox, sikkens, debeer).

Po kitanju ter kon?ni obliki vseh delov daj ?pric kit ki zagotovi gladkost vseh povr?in.

Po ?prickitu pa seveda barva...prvo baza ter nato lak, saj vidim da ima? metalno, ?e ne celo perla barvo.

Ufff, vse na?teto dobi? preko podjetja Silco (www.silco.si , preglej izdelke ali enostavno pokli?i na sede? podjetja ali ?e bolje enega izmed potnikov ki to razva?ajo naokoli 031 339630). Jaz vedno stvari jemljem preko tega podjetja in moram re?i da ima cene precej bolj ugodne v primerjavi z ppg ter standox.

Pa sre?no kekec :)

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 115
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ufff

 

jest sm pa na havbi ze samo pomoje poliesterskim (dvokonponentnim) kitom pokital

 

ostalo pa se ne

 

unga kar se ne vidi(rob na karerem je sipa) pa nism mislu kitat sam pobarvat z temelnjo barvo

 

kar se pa ostalega barvanja tice je perla barva in ta kakor jest vem je zelo draga pa tesko je strihat z njo da ujames use odtenke. zato sem mislu da bi tam kejer bo potrebno barvanje pobarval z mat crno pa da nebi bila potem kot pikapoklonica bi pa se malo poigral in naredil kaksne grafike (crte kot smo jih vajeni iz need for speed)

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malo vaje se da tudi perlo barvo zelo lepo nanesti in nardit prehod...malce vaje dela mojstra, in mojster dela ?ude?e :)

Vsekakor golo kovino za??iti preden nanese? samo barvo...drga? nisi naredu ni?

Zdej pa vpra?anje okusa kako ga ho?e? pobarvat...meni osebno sede de je avto stock...avto pa je sevede tvoj

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

evo pa sm spet mal delov :bravo:

 

neki casa sm pac mogu posvets soli, sihtu, punci....... :(

 

zdej sm vse pokitov

 

havba

 

post-1266-1204041685_thumb.jpg

 

 

levi stebricek

 

post-1266-1204041692_thumb.jpg

 

 

desni stebricek

 

post-1266-1204041699_thumb.jpg

 

zadnji desni blatnik pa se ni(pa se bo ;) )

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se moram spet v slike utaknt, dej jih vsaj prav obrn, nimajo vsi monitorja ki ga lahko obra?a?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj bi monitor obra?al, ?e se lahko ule?e?. :P

 

Ni slaba ideja- :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki me zanima v enem kotu "kilerja" od klime je neki podobnga smoli+svinjarja je mozno da je prejsni lastnik tako zakpal luknjo pa se je nabrala svinjarija sama ker kiler pusca?

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dons sem jo najprej dav vn iz garaze da jo spet vidm celo

 

post-1266-1205422308_thumb.jpg

 

 

pol sm se pa mal igrov pa dav gor se spojlr da vim kako zgleda

 

 

post-1266-1205422421_thumb.jpg

 

post-1266-1205422467_thumb.jpg

 

 

pa se en tatto:

 

 

post-1266-1205422491_thumb.jpg

 

 

in nakoncu se jest in moja ljubezn

 

post-1266-1205422559_thumb.jpg

 

 

PS. Yavar zedej ti pa nebo treba se naglavo posravlat da bos slike vidu

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ti kot pravi prijatelj odgovorim raje direkt, kot da ovinkarim. :D Oblika spojlerja na tem avtu nasploh. Ta avto je limuzina, in na limuzine za moje pojme ne pa?ejo tak?ni kri?e?i spojlerji. Pusti raje originalen avto, po?trihaj cel avto (vklju?no s kljukami, odbija?i do tal, ne kak?ne ?rne ?rte spodaj, letvice, skratka vse) vr?i gor kak?ne lepe feltne pa bo? imel prav kul limo. :bravo:

Spojler pa le prodaj, grem staviti, da ?e naredim anketo, da bo ve?ina proti njemu. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojej...ka ustvarjate majstri? :P

 

Glede ?vasanja...CO2 je eden izmed najslab?ih ?vasov (zelo rad pokne - ker je pretrd - ni ?ilav, pa ne pretopi najbolj zadeve). Je pa za pleh zelo ql in priro?en. :D

 

Poleg tega bi sam neki povedo. Eno je rja na blatnikih, drugo pa tam spredaj pri ?ipi. To je skoraj glavni stebri?ek. Kako bi zgledlo da to ne bi popravu in bi ?el na streho??? khm... :(

 

Zadnje lu?i? Snami si mazda 626 manual. Priporo?am emule...Druga? pa tut brez tega gre. Ponavad ti delo samo nakazuje.

 

A tist spojler si ?e fiksn tako montiral? Mislim da ni najbolj varno...bi moral dol na pleh ga pritrdit.

 

Glede tega da je rja samo pri ?ipi. ?ipa je bla mogo?e enkrat menjana in so z tisto zajlo po?kodovali barvo...in ?ez nekaj let za?ne to lu?tno rjavet. Ali pa je bil avto tam zaleten...te?ko kr tak re?t. Nisem slik dost dobr pogledo...

 

LP :bravo:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spojler je biv samo postavljen gor da vidm kako zgleda

 

avto je biv pomoje enkrat kar posteno zaleten in je ves prekrivljen ker je medosna razdalja na obeh straneh enaka

 

aja pa se to avto gre v torek na strihanje tko da me caka se zlo velik dela da bo pripravljen ker ga morm pripravt do lakiranja. to pomeni kitanje, spric kit, brusenje.....

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.