Skoči na vsebino

Lepe Mazde

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

in zadnji wing :)

 

ne, tale whale tail je pravi.

 

Objavljena slika

 

 

aa.. sm vidu da ste ga ze nasl :)

tocno JDM je... (yaver he he.) (tista rumena)

 

ma se color coded kkljuke in ogledala. samo zmigavci sprednji se falijo

Napisano

ve? da sm ga vpra?al :D

?iroke so, men je ful lepo k niso "stretched" look.

 

16x7 205X45r16

et40 + 15MM spacer, se prav, kao ET 25 ?! (wtf that cant be right)

Napisano

16x7 205X45r16

et40 + 15MM spacer, se prav, kao ET 25 ?! (wtf that cant be right)

 

Moja dimenzija gume. :bravo:

 

Seveda prav. Prijatelj je imel na 323F 1,5 feltne z ET25 in je isto izgledalo. V bistvu je imel celo gume iste dimenzije. ;) Ni drgnilo.

Napisano

ET je razdalja od sredine platisca do tam kjer pridejo luknje/vijaki...

se pravi Et je karakteristika feltne in ne podovzja

z distancniki spremenis geometrijo podvozja ne feltne

 

alles klaar? :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa kaj je nekomu treba tega stresa, da gres na pot in moras non stop gledati porabo, ne smes vec kot 100 km/h, imeti stalno pripravljen zemljevid s polnilnicami, na koncu pa prišparaš za sendvič in pingo sok.   Aja, pa še mali Zoe na AC je cel stres ko te kamioni nažigajo iz obeh strani.   Ni to glih sproščujoča vožnja.   Evo za primerjavo, včeraj sem nabutal svojo M6 do zadnjega kotička, med drugim sem dal v prtljažnik tudi baterije za malo sončno elektrarno, ki jo imam v Fažani, pol sem pa notr vrgu še psa, mulca pa ženo. Avto je bil fajn poseden, pomoje sem vozil 350-400 kg. S svojim dinotom sem se privlekel v Fažano s porabo 7,1l s tem da sem po AC vecino casa vozil 120-150 km/h, odvisno od tega koliko mi je dopuščal navigator, beri žena.   Edini stres, ki sem ga torej imel na poti je bil, da ga nisem mogu bolj pritisnt.
    • Tako na hitro...kaj takega po moje...če je mehka kovina... Bom pa še bolj prebrskal doma...   Just a moment... WWW.KNIPEX.COM  
    • Mislišvna eni strani ploske.. ne-niso....so bolj za zmogljivost ne glede na finiš. Če se ne motim...pač sklepam🙄...tiste prečke so iz medenine? Ima Knipex "vse živo", in pri npr. elektroničarskih vem,da navajajo kak tip "ugriza" oz. ostric gre pri kleščah. Sem lih na šihtu...bom proti večeru prebrskal in pogledal,kaj imajo vse za tak namen in objavim.
    • Se pogovarjata Rus in Slovenec: - "Mi imamo rudna bogastva." - "Mi imamo pa Goloba." - "Mi imamo mogočno in močno vojsko." - "Mi imamo pa Goloba." - "Mi imamo nacionalni ponos." - "Mi imamo pa Goloba." - "Pa vi nimate nič drugega kot Goloba?" - "Če bi vi imeli Goloba tudi vi ne bi imeli nič drugega..."
    • Sem vprašal sodelavko, kako pa kaj sexualno življenje? Pa pravi, da bolj slabo. V glavnem se samozadovoljuje, pa še takrat zaigra orgazme, samo da je čimprej konec...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.