Skoči na vsebino

Lepe Mazde


Symon

Priporočeno sporočilo

Ne ni od Mitjeta. Ne spomnim se nicka, un, ki je imel nesre?o na obvoznici nakar je avto kupil sodelavec in ga za silo zrihtal, zdaj bo pa oreng dokon?al za?eto. To?nih planov pa ne vem kar se bodykita ti?e. :blush:

 

Ne to se po na?e re?e ni od Miteja

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Evo od sodelavca MX-6 je ve? ali manj kon?ana. Pozor, fotka je velika. :P

Objavljena slika

 

oranzna vinjeta :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa, samo ... :)

Feltne ne pa?ejo najbolj? in pregovori ga da da noter plasti?no mre?o, namesto tiste srebrne :)

Kak?ne tak?ne bi bile pomoje top :)

Objavljena slika

 

al pa te moje Kosei-jeve bi super zgledale gor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Feltne ne pa?ejo najbolj? in pregovori ga da da noter plasti?no mre?o, namesto tiste srebrne :)

Delam na tem. Je bil plan tati nek hud spojler ampak je brez lep?e. Za une krom ?obe za na ?ipo ?pricat sem ga udi pregovoril naj vr?e dol, za feltne niste edini, ki pravijo, da ne pa?ejo na ta avto.

PS: Tam ko je oran?na vinjeta ima kvadratek v unem traku izrezan za vinjete. Super ideja. :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo od sodelavca MX-6 je ve? ali manj kon?ana. Pozor, fotka je velika. :P

Objavljena slika

 

A je mo?no da sem v na?em koncu ?e sre?al to kanto ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Selam na tem. ?e to, da zadaj nima spojlerja je pohvale vredno, une krom ?obe za na ?ipo ?pricat sem ga udi pregovoril naj vr?e dol. Za feltne nismo edini, ki smo mu to rekli. Edino ?e za mre?ico mu rabim omeniti pa bo avto ?isto OK.

PS: Tam ko je oran?na vinjeta ima kvadratek v unem traku izrezan za vinjete. Super ideja. :punk:

 

satovje noter :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne 757 je tole, ?e pi?e na havbi, par let je starej?a kot 787 iz LeMana! :danzoman:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_757

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.