Skoči na vsebino

Vijaki za alu-plati??a


jonathan2

Priporočeno sporočilo

Samo res,v ?em je fora?A da se pokromane pozimi ne po?kodujejo ali kaj? :P

 

to se tud jaz spra?ujem, ker res ne vidim fore... razen da so le?i??a v luknjah na neoriginalnih feltnah pa? druga?na :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponavadi so razli?ni konusi kjer nalega matica na feltno... Ne vem pa kako je tukaj ker imam prvi? avto z maticami. Kakorkol, ?e je kriza bom za naslednjo zimo pa? tiste matice kupil. Originalne, kromane ki sem jih dobil na avtu so trenutno gor in ?pilajo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ni nobenga k to ve ali na?

 

?e se gre za "ta lepe" matice na jeklenih plati??ih,jih jaz uporabljam iste za alu in jeklena plati??a.Paziti mora? edino to,ker ko da? gor jeklena plati??a, ti ostane ve? navoja zunaj kot pri alu.In ker so "ta lepe" kromane matice zaprte,se glih za glih izzide,da jih lahko zategne?.

Kakorkoli, obvezno prej izmeri z kljunastim merilom dol?ino navoja na vijakih na avtu in potem ?e globino navoja na maticah.

Upam,da si razumel to mojo kolobocijo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

?e se gre za "ta lepe" matice na jeklenih plati??ih,jih jaz uporabljam iste za alu in jeklena plati??a.Paziti mora? edino to,ker ko da? gor jeklena plati??a, ti ostane ve? navoja zunaj kot pri alu.In ker so "ta lepe" kromane matice zaprte,se glih za glih izzide,da jih lahko zategne?.

Kakorkoli, obvezno prej izmeri z kljunastim merilom dol?ino navoja na vijakih na avtu in potem ?e globino navoja na maticah.

Upam,da si razumel to mojo kolobocijo. :)

 

Ve?, da je jasno!

 

Ja, sej lih to je tisto: lahko se ti ne izide in se vijak zaje v matico. Zato so tiste ta "zimske" odprte. Cene pa max 50? za vseh 20. Mislim pa, da je konus isti.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, da je jasno!

 

Ja, sej lih to je tisto: lahko se ti ne izide in se vijak zaje v matico. Zato so tiste ta "zimske" odprte. Cene pa max 50? za vseh 20. Mislim pa, da je konus isti.

 

Ti vseeno izmeri.Meni se izzide.No,sicer imam pa "?elezne" 15-ke od Mazde 626.Mislim,da je ET 50.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.