Skoči na vsebino

Luft pri volanu?


Priporočeno sporočilo

Opazil sem, da mi recimo ko avto stoji in sunkovito obra?am volan levo-desno malo ropota oz. dela tk tk..., prav tako, ?e se po?asi zapeljem ?ez kak?no neravnino, se ?uti kot da bi bil kak?en luft na volanu. Zadeva se ne ob?uti izrazito, me pa vsekakor moti... Ima kdo kak?no idejo kaj bi bilo in kak?en udarec po ?epu lahko pri?akujem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja, nisem vedel da je toliko malo kilometrov, zato malo mogo?e da je to kar sem na?tel.

 

a je avto ?e v garanciji ali ni? ve??

 

Lahko je tudi kaj narobe z volansko letvijo, te?ko je dolo?iti kaj je narobe. Mogo?e je imel ?e kdo drug kak?ne podobne probleme z 6ko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za odgovore, avto pa ?al ni ve? v garanciji :( se pa vsekakor mislim oglasit na servisu, samo malo sem hotel preverit, ?e je imel kdo ?e kak?ne izku?nje, da me ne bi na servisu vozili levo desno :D

 

Grem v kratkem na servis pa sporo?im.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva kon?no dela :D

Sem dol?en ?e poro?ilo s servisa. Res je bilo sam za podmazat :ouje: So mi zadevo podmazal, pa nardil ?e preventivni pregled, mal teko?ine, dve ?arnice in sem ob pogledu na ra?un spet :jupiii: Vse skupi me je pri?lo 32 EUR. Za enkrat so me na temle servisu samo pozitivno presene?al!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Opazil sem, da mi recimo ko avto stoji in sunkovito obra?am volan levo-desno malo ropota oz. dela tk tk..., prav tako, ?e se po?asi zapeljem ?ez kak?no neravnino, se ?uti kot da bi bil kak?en luft na volanu. Zadeva se ne ob?uti izrazito, me pa vsekakor moti... Ima kdo kak?no idejo kaj bi bilo in kak?en udarec po ?epu lahko pri?akujem...

 

Ba? to sm jst tud opazu, moja ma 125.000 zdej.

Sm pa v?eri res volan parkar not pa ven potegnu, pa pustu v polo?aju "ven" (prej se sploh nism zrajtu, da gre tud not-ven), in trenutno zgleda, da je ok.

 

A pol pravte, da je cajt, da ga podma?em? <_<

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ba? to sm jst tud opazu, moja ma 125.000 zdej.

Sm pa v?eri res volan parkar not pa ven potegnu, pa pustu v polo?aju "ven" (prej se sploh nism zrajtu, da gre tud not-ven), in trenutno zgleda, da je ok.

 

A pol pravte, da je cajt, da ga podma?em? <_<

 

Jap,ti ga samo not-ven,pa bo podmazan. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.