Skoči na vsebino

Mazda 6 in orig. navigacija


GeeDee

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni vsi,

 

Ravno kupujem Mazdo 6 letnik 04/05, 2.0 diesel 100kW in imam nekaj vpra?anj:

1. Prvo me zanima kolik?no imate lastniki tega modela realno porabo?

2. Original avtoradio s CD, ali predvaja tudi MP3?

3. Original navigacija, ali je to samo navi. sistem, ali je tudi kaj ve? - predvajanje MP3, DVD filmov, ...?

4. Reliabilnost avta (okvare) in cene rednih servisov?

 

Vsem se lepo zahvaljujem za posredovane odgovore!

 

LP,

bodo?i novi lastnik 6ke ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. dobrih 7

2. odvisno kater model playerja je...so tudi z mp3 playerjem

3. samo navigacija

4. se mal bom mel 160.000km...vse kar se je pokvarilo se je v garancijskem casu, sem kar zadovoljen, redni servisi so v rangu 300-350eur...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1-meni pribli?no od 6,8-7,6,odvisno od te?e svinca na nogi za gas pedal.

2-mislim,da ta letnik tudi z bose ozvo?enjem nima mp3,

3-ja,samo navig.

4-moj(l.2004) ima 73000 km,do sedaj so mi menjali modema(oba)za xenon lu?i-to je ra?unalnik,kateri uravnava avtomatsko nivelacijo lu?i,in nek senzor za ESP in DSC in eno cevko.

-servis pri privatniku pri 60000 km me je stal okoli 60 ? al nekje toliko...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vama za odgovor. Kako pa kaj re?ujete oz. kak?ne dobre re?itve poznate s predvajanjem MP3 glasbe? Je mo?no nadgraditi original avtoradio?

 

 

Jaz sem zadevo re?il s prikopom ipod-a na radio.... in je zadeva SUPER!

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi preko kasete-adapterja, al si kabel vlekel izza sredinske konzole?

 

 

Kabel je priklopljen na vhod za ...hmmm.... mislim da AUX al pa tudi ne.... skratka na radiu odzadaj, pa kabel potegnjen do sredinske konzole... tako da imam ipod namontiran ob menjalniku... vse funkcije pa ?timam direkt z volana ali radia.... ni? iz ipoda.... :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni vsi,

 

Ravno kupujem Mazdo 6 letnik 04/05, 2.0 diesel 100kW in imam nekaj vpra?anj:

1. Prvo me zanima kolik?no imate lastniki tega modela realno porabo?

2. Original avtoradio s CD, ali predvaja tudi MP3?

3. Original navigacija, ali je to samo navi. sistem, ali je tudi kaj ve? - predvajanje MP3, DVD filmov, ...?

4. Reliabilnost avta (okvare) in cene rednih servisov?

 

Vsem se lepo zahvaljujem za posredovane odgovore!

 

LP,

bodo?i novi lastnik 6ke ;)

 

1. okoli 7 l/100 km

2. originalni zna predvajati samo glasbene CDje, sam imam takega ki predvaja tudi MP3

3. Baje samo navigacija (se nisem videl, le bral)...

4. Imam letnik 2003, prevozenih okoli 155.000 km in poleg rednih servisov ni bilo nekih velikih dodatnih stroskov oz. okvar... Edino nekaj pri sklopki so mi enkrat menjali... Cene rednih servisov... odvisno od tega, pri koliko km... in kaj se naredi... jaz sem placeval nekej od 100? do 300? vsakih 20.000 km, edino na 120.000 je bil tavelik servis, kar me je kostalo se mi zdi, da okoli 500? ...

 

 

 

3. ker original radia ne mores nadgradit

 

Lahko... original modul ven, in modul z MP3 not :) ... ni pa poceni...

 

Jaz sem pri svojem ze dobil zraven...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. okoli 7 l/100 km

2. originalni zna predvajati samo glasbene CDje, sam imam takega ki predvaja tudi MP3

3. Baje samo navigacija (se nisem videl, le bral)...

4. Imam letnik 2003, prevozenih okoli 155.000 km in poleg rednih servisov ni bilo nekih velikih dodatnih stroskov oz. okvar... Edino nekaj pri sklopki so mi enkrat menjali... Cene rednih servisov... odvisno od tega, pri koliko km... in kaj se naredi... jaz sem placeval nekej od 100? do 300? vsakih 20.000 km, edino na 120.000 je bil tavelik servis, kar me je kostalo se mi zdi, da okoli 500? ...Lahko... original modul ven, in modul z MP3 not :) ... ni pa poceni...

 

Jaz sem pri svojem ze dobil zraven...

 

Kje pa si delal velik servis?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa si delal velik servis?

 

Vedno v Gama centru v BTCju ...

 

toliko imam v spominu, da je bilo... bi pa mroal pogledat po dokumentaciji...

 

Bo pa, kot ze omenjeno, naprodaj enkrat jeseni... :) ... Odlocitev za novo je ze padla... spet bo mazda6 :) ... edino se barvo si moram izbrat... :) ... Jih se ni prav veliko razlicnih... iz kataloga pa si je tezko predstavljat, kako dejansko barva potem izgleda na avtu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.