Skoči na vsebino

Amortizerji za prtlja?na vrata


Priporočeno sporočilo

Zamenjal sem amortizerje (niso original), ki dr?ijo prtlja?na vrata odprta . Imam 5 vratno M6. To su ?e drugi amortizerji, ki sem jih testiral in pri obojih se pojavlja te?ava, da mi ne zadr?ijo vrat ampak jih prav z silo potisnejo navzgor. Ko je prtlja?nik dlje ?asa zaprt, pa je prvi? ko odprem ok, drugi? pa spet ista pesem.

 

 

Amortizerji so po velikosti in mo?i popolnoma enaki originalu.

 

Ideje zakaj se to dogaja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal sem amortizerje (niso original), ki dr?ijo prtlja?na vrata odprta . Imam 5 vratno M6. To su ?e drugi amortizerji, ki sem jih testiral in pri obojih se pojavlja te?ava, da mi ne zadr?ijo vrat ampak jih prav z silo potisnejo navzgor. Ko je prtlja?nik dlje ?asa zaprt, pa je prvi? ko odprem ok, drugi? pa spet ista pesem.

Amortizerji so po velikosti in mo?i popolnoma enaki originalu.

 

Ideje zakaj se to dogaja?

 

Lahko so po velikosti enaki,ni pa re?eno,da enako funkcionirajo.Po mojem je najbolj?e v takih primerih dat gor original.Jaz sem tudi nekaj eksperimentiral za sprednjo havbo,pa ni ni? z vsega skupaj.?e bom hotel,da mi bo dr?alo havbo prav gor,bom moral dat gor original(aftermarket) amortizer?ke. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno ta problem se pojavlja bolj pri faceliftani ?estki - pri originalni je to ve? ali manj OK razen, da v?asih amortizerji malo za?kripljejo.

 

Tip?ek v trgovini mi je razlagal, da v amortizer prihaja prepo?asi zrak, ?eprav mi to ni najbolj jasno kako funkcionirajo, ker naj bi bli na plin. Je pa res, da ko so ve? ?asa stisnjeni (zaprt prtlja?nik) bolj?e zadr?ijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem jih lani kupil v Gama centru za 626 Mazdo - so neoriginalni (mislm da mad?arski ?e se ne motm) in so uredu. Mogo?e ?e premo?ni, ker moram kar s silo odpirat in zapirat! (edino mal cvilijo pri odpiranju in zapiranju!)

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.