Skoči na vsebino

Mazda Mp3 USB - XcarlinK


alibaba

Priporočeno sporočilo

No meni tudi mece ob vsaki gsm aktivnost ven.....imas slucajno blackberryja???? KEr Bbery stalno cekira maile... in je enako kot klic...oddaja signale.

 

2. Xcarlink je poleg tega ZAKON, spila noro, ja v Mazdi 5 ne gre vec kot do CD6 ker tako je changer narejene -kar se tice USBja, mogoce preko SD da bi slo. Se nisem probal.

 

Resitev: Ugasnil mobitel v avtu, in spila non stop ure in ure brez prekinitve.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je prej?ni telefon samoprekinjal ko je zaklenil tipkovnico, sedanji nima ve? teh te?av.

Prej sem imel HP 514 sedaj pa imam HP 614c, ista fina ko ?rna jagoda.

Druga?e pa se ?ekiranje emailov verjetno lahko izklopi ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se experimenam...sem instaliral prejsnji teden...Ebay iz japonske direkt...55? s po?tnino. Slovenci prodajajo za 99?

 

Za japonca samo japonc...:):ljubezen:

 

Opazil pa sem da to povzroca telefon, ker ko sem vedno na googlu na BBeriju stisnu search je foknolo ven....se prav vsaka GSM motnja

 

 

 

Bytheway vidim da si tud Gorenc - Kranj??

 

PA se to kero makino mas (ne da se mi vsega brat pa iskat...:))

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se experimenam...sem instaliral prejsnji teden...Ebay iz japonske direkt...55? s po?tnino. Slovenci prodajajo za 99?

 

Za japonca samo japonc...:):ljubezen:

 

Opazil pa sem da to povzroca telefon, ker ko sem vedno na googlu na BBeriju stisnu search je foknolo ven....se prav vsaka GSM motnja

Bytheway vidim da si tud Gorenc - Kranj??

 

PA se to kero makino mas (ne da se mi vsega brat pa iskat...:))

 

Dej po slovensk povej, da te bod vsi zastopl. A si pri mo?niku ubavu makino ?

 

Okolica ?k Loke --- Poljanska dolina aka de?ela hitrosti.

 

Forum ima tudi "I??i" funkcijo napi?e? samo sucker in je to to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je razumljivo, ne Mo?nik me ne vidi ve?...Interclass Vi? Ljubljana.

 

Pravim, da je moj xcarlink direkt iz Japonske preko e-baya. Sedaj imam SDCARD in problemi so reseni, sej vec kot 2GB muske tud ne mores poslusati skoz, razen ce celo pot ?alta? komade....

 

p.s. mam pa webasto not serijsko v GTA opremi zakon te dni.....sem dodal se vklop preko GSM, se zbudim, poklicem in se ko lord usedem in odpeljem...sosedi pa spohtlajo pa gledajo...:) Gorenska fov?ija

 

Moja je danes stara 2 leti 56.000km.... :rozico:

 

Problemi v tem casu:

- DPF lucka, v puli zamenjal lambda sondo pod garancijo

- Dunlop SP2050 pobralo pred 10.000km (vsevesoljni problem po evropi)

- racunalnik itak bilo potrebno skalibrirat

 

Ampak drugace dela ko urca, nikoli pustila na cedilu.

 

In extra v 2h letih:

- zamenjani vsi zvo?niki v avtu, ker oriinal so bili totalno zani?

- Woofer (tresejo se vsa ogledala)

- xcarlink

- Webasto daljinski vklop

- DVD za potnike zadaj (Quelle.si za 160?!!) dela ko najboljsa zadeva na trgu pa se ven lahko vzames

 

NE lo?im se od tega avta. Ceprav ima zena CX-7 ki je bil zakon te dni v snegu, si jaz ritko pogrejem in speljem...:)

 

 

Oj sucker, zdej mi je pa jasno!!!

 

No ko vidis CX-7 z registracijo LJ-CIGI pomahaj!!!

 

:bravo::D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

NE lo?im se od tega avta. Ceprav ima zena CX-7 ki je bil zakon te dni v snegu, si jaz ritko pogrejem in speljem...:)

Oj sucker, zdej mi je pa jasno!!!

 

No ko vidis CX-7 z registracijo LJ-CIGI pomahaj!!!

 

:bravo::D

 

Jaz imam Bose ozvo?enje, pa nekako dela, zaenkrat nimam namena ni? ?arat.

A je tvoji ?eni crknila kuplunga, sem dober mesec nazaj bil na gami in so eno take barve ?raufal ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, nic se ni crknilo (ej to je Mazda :whatever: )....pa se na plin je predelana.

 

Prlet kaj v loko pa da gremo kak krog. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanimivo:

 

sem nabavil sedaj 2GB USB kljuc (veste za omejitev na SD karticah, nikjer pa ne pise za omejitev na USB kljucu, samo je isti bus).

 

Tole zadevco: http://www.mimovrste.com/artikel/202003211...r-mini-slim-2gb

 

Super zadeva majhna ko mezincek.

 

In ne mece vec ven, ne vem ali ima vezo sam klju? ali kapaciteta.....prej?nji je bil 4GB.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni na tole dela BP.

Druga?e pa sdHC 4GB tudi dela BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam tale mp3 player+daljinc

+4gb usb dela bp

 

Tole se na dale? NE primerja z x-carlink, ne v kvaliteti zvok in v prakti?nosti, ker pri xcarlink-u vse komande ostanejo na volanu-radiju(menjava komadov, map in ostalo).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena se tudi neda primerjat, kvaliteta zvoka pa :rispekt: najprej sprobaj.

 

Kvaliteta zvoka ki se prena?a iz oddajnika preko radija nazaj na ozvo?enje NE more bit bolj?a kot pa je ?e poslu?a? radio, mogo?e se na "navadnem" ozvo?enju res zdi ok, na BOSE je razlika.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ker se bli?a servis na avtu bi ?e spotoma nadgradil radijo.

 

Ker se ekrana od navi ne da ugodno(?) uporabiti, se zdaj odlo?am samo za avdio nadgradnjo !

Katero so najve?je (?e so ) razlike med xcarlink-om in dension-om ?

Pri xcarlink lahko dokupim ?e prostoro?no telefoniranje ali je pri dension tudi opcija ??

 

Kako je kaj nakup preko ebay, naprimer xcarlink

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se bli?a servis na avtu bi ?e spotoma nadgradil radijo.

 

Ker se ekrana od navi ne da ugodno(?) uporabiti, se zdaj odlo?am samo za avdio nadgradnjo !

Katero so najve?je (?e so ) razlike med xcarlink-om in dension-om ?

Pri xcarlink lahko dokupim ?e prostoro?no telefoniranje ali je pri dension tudi opcija ??

 

Kako je kaj nakup preko ebay, naprimer xcarlink

 

En moj kolega je kupu prek ebaya pa sploh ni dobl vsega zraven, en kabel je mankal al kaj ?e... Druga? ?e pri?teje? ?e carino pa DDV si hmal na istem. ?e ti zadevca slu?ajno crkne si se pa takoj zaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kvaliteta zvoka ki se prena?a iz oddajnika preko radija nazaj na ozvo?enje NE more bit bolj?a kot pa je ?e poslu?a? radio, mogo?e se na "navadnem" ozvo?enju res zdi ok, na BOSE je razlika.

 

Kvaliteta zvoka je milo re?eno boga, preverjeno. Prodam zadevo, ?e kdo rabi, sam kaj ko je ?koda denarja za to... :hohoho:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, riziko nakupa preko ebay-a mi je znan, sicer ne vem zakaj bi moral DDV ?e pla?at in carino na tak znesek !

Bolj me tehni?no zanima razlika med tema adapterjema, koko je z monta?o, kvaliteta zvoka, uporabnost obvolanskih komand, motnje gsm,....

Seveda, ?e ima kdo izku?nje z obema in je opazil razlike v */- pri enem ali drugem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.