Skoči na vsebino

mazda mx 3 (vpra?anje)


Priporočeno sporočilo

pozdrav.

 

ker sem zasledila tale forum in ker sem ljubitelj mazd in lastnica mazde imam eno vpra?anje.

 

torej. moja mx 3 ima preo?enih 177 in zdaj pri vo?nji opa?am neke ?udne vibracije na gasu pri vo?nji v hrib (tudi na ravnini), kot bi bilo nekaj narobe z izpuhom, ampak ni, ker je bil zamenjan celi srednji del in porihtan tudi zadni (full power), torej to ne bi smela bit te?ava. zvok ki ga ?utim je kot neko ru?enje. ne ?utim to skos, ampak kar pogosto. tudi pri motanju se to sli?i, desno.

 

ima kdo kaj pojma kaj bi to lahko bilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to mors bl gledat kot obrabo kot diski naprimer scasoma jih moras zamenjat.

 

pa to ni taka nuja kot ce ti naprimer killer spusca ali pa ce ti olje pije ob normalni voznji se ti ne bo cist uniclo samo je pa zoprno (mam isti primer)

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

Pokli? mehanika na Lavrici ( 031-797-021 ) in ti bo to?no povedal kak?en stro?ek te ?aka. ?e ho?e? vedeti koliko stane pa obnovljeni del pa pokli?e? FD trgovino pri Ruskem Carju, kjer to obnavljajo in dajo 12 mesecev garancijo neglede koliko KM prevozi?.

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.