Skoči na vsebino

Nakup RX-8


Zoom-Zoom

Priporočeno sporočilo

Hm,..?eprav sm se ?ele dons spravla brat tole temo,..bi rekla, da so ti tle vsi po vrst dajal na pladnju argumente,..ampak si ti vse po vrsti zavra?al s trditvijo, da so ti kolegi vse povedal in mazda RX-8 SUX big time. Torej, ?e so ti kolegi ?e vse povedal in vse ve?,..ne vidm razloga zakaj tlele ska?e? v luft da noben nima pojma, ti namre? ?e ve? kako in kaj je na stvari in nobenga ne poslu?a?,..

 

V tej temi ti spra?uje? za argumente, tisti z izku?njami so ti povedal svoje,..in potem ho?e? ti njih prepri?at z ne?im kar si sli?al od kolegov?? Tisti ki so ti sku?al pomagat, pa? ne i??ejo informacij,..in majo svoje prepri?anje WTF??

 

Ne razumem kaj hudi?a ho?e? dose?t s tem repen?enjem,.. :whatever:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 105
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hm,..?eprav sm se ?ele dons spravla brat tole temo,..bi rekla, da so ti tle vsi po vrst dajal na pladnju argumente,..ampak si ti vse po vrsti zavra?al s trditvijo, da so ti kolegi vse povedal in mazda RX-8 SUX big time. Torej, ?e so ti kolegi ?e vse povedal in vse ve?,..ne vidm razloga zakaj tlele ska?e? v luft da noben nima pojma, ti namre? ?e ve? kako in kaj je na stvari in nobenga ne poslu?a?,..

 

V tej temi ti spra?uje? za argumente, tisti z izku?njami so ti povedal svoje,..in potem ho?e? ti njih prepri?at z ne?im kar si sli?al od kolegov?? Tisti ki so ti sku?al pomagat, pa? ne i??ejo informacij,..in majo svoje prepri?anje WTF??

 

Ne razumem kaj hudi?a ho?e? dose?t s tem repen?enjem,.. :whatever:

 

 

Argumente sem dobil, prav tako informacije, za kar sem hvala?en. In na podlagi vseh zbranih informacij sem se odlo?il, da ne bom ?el v nakup RX-8. Da me bo pa en "pokovc" zmerjal,da sem pacient itd. ..... bo pa ?e malo mleka popil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Argumente sem dobil, prav tako informacije, za kar sem hvala?en. In na podlagi vseh zbranih informacij sem se odlo?il, da ne bom ?el v nakup RX-8. Da me bo pa en "pokovc" zmerjal,da sem pacient itd. ..... bo pa ?e malo mleka popil.

 

 

no tko kukr si ti prehitr sodu o na?em "mazda ponosu",..in si tud zlo hitr vrnu udarc s pacienti,..tolk o odraslosti,..

 

 

mo?ki ego itd,.. :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj ste se sploh za?el neki prepirat, ?loveka pa? zanimajo karakteristike avtomobila, pa se mi zdi precej logi?no, da ?eli ?imve? informacij zbrat, v ?im kraj?em ?asu! :ne vem:

 

Zdej ?e se nekdo obrne name, mu sku?am v okviru svojih zmo?nosti pomagat, ne pa ga neki napadat! <_<

 

Kokrkol, naj ?ivijo razli?na mnenja, sploh pa naj vsak vozi kar ?eli in kolkor mu "to?l" dopu??a! :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj ste se sploh za?el neki prepirat, ?loveka pa? zanimajo karakteristike avtomobila, pa se mi zdi precej logi?no, da ?eli ?imve? informacij zbrat, v ?im kraj?em ?asu! :ne vem:

 

Zdej ?e se nekdo obrne name, mu sku?am v okviru svojih zmo?nosti pomagat, ne pa ga neki napadat! <_<

 

Kokrkol, naj ?ivijo razli?na mnenja, sploh pa naj vsak vozi kar ?eli in kolkor mu "to?l" dopu??a! :ouje:

 

 

Hvala za razumevanje. ?im ve? takih uporabnikov. In vrjemite (vsi, ki ste kontra), da ni bil moj namen prepir in zmerjanje. Ni to prvi in edini forum na katerem sem prijavljen (drugod sem bolj aktiven), tako da sem na vse mo?ne reakcije navajen. Ampak to je ?e drugotnega pomena in off-topic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Argumente sem dobil, prav tako informacije, za kar sem hvala?en. In na podlagi vseh zbranih informacij sem se odlo?il, da ne bom ?el v nakup RX-8. Da me bo pa en "pokovc" zmerjal,da sem pacient itd. ..... bo pa ?e malo mleka popil.

 

Ga na ?ihtu skor usak dan litr spijm tko da vrjam da mlek ni problem, zato ker si pa par let (mogo?e ,sj ne vem a si 16 al 17) starej?i od mene ?e ne pomen da lah neha? mlek pit. Pol v telesu nau? meu kalcija in se ti bojo kosti zmeh?ale pol pa isku RX-8 wheelchair ker druzga nau? sposobn vozt :hohoho:

Sicer pa lepo da si dubu informacije, problem je v tem ker si ?e use vedu od kolegov, pa ?e se ne motim si napisu da bo naslednji avto 98% RX-8, pol pa kr naekrat da je skret, da ?re litr olja na 3Kkm, da je povpre?na poraba 20L pa tko naprej. Kup si kar ti srce po?eli, sam dj mal pazi kak?ne strelja? na forumu.

Se pa strinjam da je mnogo avtov veliiik bl uporabnih in ekonomi?nih, je pa oblika tista ki je prepri?ala mnoge. Ene to, druge preformance, druge znamka sama, veliko je pa odvisno od tega kaj si ?lovk lah prvo?? in kolk mu pomen u?itek v vo?nji. Tud dobra ?enska ponavad ni pocen, ?e iz tega razloga ker ti je huda in jo rd razvaja?, ampak to je ?e druga tema. Ko pa kup? naslednji avto pa le prpopi k?no sliko, da vidm ker stroj bo nadomestiu RX-8 :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne..... da se razumemo: RX-8 ni skret in tega nisem nikoli trdil. Avto je svojem segmentu najhu?i in to sem parkart napisal (glej nazaj, ?e ne vrjame?), sam izgled mu ni para, lega na cesti tudi nekaj posebnega. Motor je tisti, ki je po mojem mnenju katastrofa in zgre?en. Ne gre, da bi dal 400 ? mese?no samo za bencin in olje. So tudi druge prioritete v ?ivljenju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugi so pa navdu?eni nad tem motorjem ... to je tako kot v temi diesel/bencin, kjer ima vsak prav pa vsak narobe. Odvisno s katerimi o?mi gleda?, lahko sicer pove? svoje mnenje ne more? pa kategori?no nekaj trdit in se ne zmenit za mnenja drugih, ?e bolj to velja, ?e so seveda ta mnenja resno argumentirana.

 

 

Se pa strinjam s tem, da tisti, ki si lastimo Mazde smo kar precej zadovoljni s to znamko in na neko posplo?eno udrihanje ?ez njo pa ?etudi samo motor jemljemo malo druga?e kot pa ?e bi to razlagal lastniku VW-ja, ki se mu malodane res jebe za Wankel v RX-8.

 

Glede na to, da si uporabnik ve?ih forumov bi ti verjetno moralo biti jasno, da ?e uleti? na forum hokejistov Olimpije z besedami "Jesenice so zakon, Olimpija sux" te sigurno ne bodo prav prijazno gledali in se s tabo pregovarjali a je res tako ali ni. ;)

 

Mazda people smo precej tolerantni in strpni avtoforum a ?e mi to ne verjame? ti predlagam, da gre? na Honda forum in napi?e?, da VTEC je zani?, ker nima navora in je dober samo za prbijanje v blokado. Pa me zanima kak?en bo? dobil odziv - pozabi, da bo tako mil kot je bil tukaj.

 

:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugi so pa navdu?eni nad tem motorjem ... to je tako kot v temi diesel/bencin, kjer ima vsak prav pa vsak narobe. Odvisno s katerimi o?mi gleda?, lahko sicer pove? svoje mnenje ne more? pa kategori?no nekaj trdit in se ne zmenit za mnenja drugih, ?e bolj to velja, ?e so seveda ta mnenja resno argumentirana.

Se pa strinjam s tem, da tisti, ki si lastimo Mazde smo kar precej zadovoljni s to znamko in na neko posplo?eno udrihanje ?ez njo pa ?etudi samo motor jemljemo malo druga?e kot pa ?e bi to razlagal lastniku VW-ja, ki se mu malodane res jebe za Wankel v RX-8.

 

Glede na to, da si uporabnik ve?ih forumov bi ti verjetno moralo biti jasno, da ?e uleti? na forum hokejistov Olimpije z besedami "Jesenice so zakon, Olimpija sux" te sigurno ne bodo prav prijazno gledali in se s tabo pregovarjali a je res tako ali ni. ;)

 

Mazda people smo precej tolerantni in strpni avtoforum a ?e mi to ne verjame? ti predlagam, da gre? na Honda forum in napi?e?, da VTEC je zani?, ker nima navora in je dober samo za prbijanje v blokado. Pa me zanima kak?en bo? dobil odziv - pozabi, da bo tako mil kot je bil tukaj.

 

:hohoho:

 

He,he,pa kje glih honda?i. :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj no a se morte vedn spri?kat kot psi in ma?ke... :D teb aka zoom-zoom guy pa to, najprej si ful zagret pol pa vah vah vah... pol pejt pa kupit bavarca, ko so pa tak pogosti ko trava na vrtu :blink: v celju sta mogo?e dve rx-8 ke, in ?e jo vidi? je pa?a za o?i :ljubezen: tko da je pa tvoje mnenje al ja ali ne... mej je dobesedno vseen al bo? vozil skiro al pa maybach-a, ga ne bom jaz :P ?e pa pogleda? zakaj so pobi tako zavzeti za mazda je sve, pa vidi? po testih zanesljivosti :bravo: mazda je po testih ADAC oz. ?e nwm. kraljuje na prvem mestu kot najbolj zanesljiv avtomobil :jupiii:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele debate se nisem udele?il, ampak moram pa priznat, da sem kar u?ival ob prebiranju postov B)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne..... da se razumemo: RX-8 ni skret in tega nisem nikoli trdil. Avto je svojem segmentu najhu?i in to sem parkart napisal (glej nazaj, ?e ne vrjame?), sam izgled mu ni para, lega na cesti tudi nekaj posebnega. Motor je tisti, ki je po mojem mnenju katastrofa in zgre?en. Ne gre, da bi dal 400 ? mese?no samo za bencin in olje. So tudi druge prioritete v ?ivljenju.

 

Hehe, ti pa ve? vse. Zakaj misli? da je tako dobra lega na cesti? Ravno zaradi motorja, torej motor ni zgre?en. Vsi se obe?ate samo na porabo benza, zato ker gledate porabo pri raznih pocket rocketih na sprednji pogon ala Type-R, Astra OPC.....in podobnih kjer je poraba za par litrov manj?a. Nih?e pa ne gleda avta kot celote in kaj mu avto pomeni in za kaj ga ima. Torej ?e ho?e? imeti fenomenalno lego na cesti, drift ma?ino, dober izgled, ?e kar uporaben avto potem kupi? RX-8. ?e ti je va?no da avto pije mal benza in da ima? v prometni napisanih veliko konjev in ti je va?no samo da pospe?uje? po ravninah, potem kupi? Type-R. Sicer pa ne vem no, ?e kupi? avto iz istega segmenta Nissana 350Z ali Hondo S-2000 so stro?ki vzdr?evanja in porabe zelo primerljivi No sej fantje dokler si ne lasti? RX-8 ne ve? ni?, lahko govori? naprej kar si prebral od nekoga ki je nekaj napisal, vpra?anje pa je ali to sploh dr?i.

 

Pa ?e odgovor Boss-u. Tudi s tvojim na?inom vo?nje ne spravi? RX-8 pod 10l.

 

Aja, ?e kupuje? avto, jest ga zdej prodajam ker bom pre?altal na karavana (sem se za?el spet ukvarjat z jadralnim padalstvom) in moram 8-ko prodat, ker za dva avta nimam prostora niti denarja da bi vzdr?eval. ?e ma? pa kak?no vpra?anje mi pa po?l ZS in ti bom iz prve roke napisal kako je s stvarmi ki te zanimajo.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e odgovor Boss-u. Tudi s tvojim na?inom vo?nje ne spravi? RX-8 pod 10l.

 

Se upa? staviti? :hudicek:

 

Z mojo vo?njo na mojih relacijskih poteh sem pod 10 litrov 100%. ?e uspem spravit diesla na 5,7litra bom pa tega tudi pod 10 :lol::punk:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem v Bossa in njegov na?in vo?nje......ampak kot biv?i lastnik RX8 vseeno te?ko verjamem,da bi lahko pri?o s porabo pod 10 litrov. <_< Sploh ?e je avto v vsakodnevni uporabi na navadnih cestah,drugo bi blo na kaki testni stezi brez prometa in ovir. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se upa? staviti? :hudicek:

 

Z mojo vo?njo na mojih relacijskih poteh sem pod 10 litrov 100%. ?e uspem spravit diesla na 5,7litra bom pa tega tudi pod 10 :lol::punk:

 

No sej te moram res enkrat mal poklicat, ker mislm da sva ?e ene pol leta zmenjena za meeting. Sam kaj ko mam tolk dela, da ?e sam ne vem kje se me glava dr?i. Upam da naslednji teden ?e bo? v slu?bi.

 

Fantje vi pa sam pare na sunce, da bom jest kasiral :bravo: .

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.