Skoči na vsebino

xenon se ne dvigne...


Priporočeno sporočilo

Evo,po enem letu,odkar so mi zamenjali oba ra?unalnika od xenonk,se leva(prvi? je bil problem z desno)

ne "poravna"-v glavnem sveti v tla. :angry:

Zdej jih imam ?e kar po?asi polhn kufr teh nivelizacij ali kako se temu re?e in me zanima,?e bi to levo xenonko lahko kako fiksiral(dvignil z elektromotor?kom do prave vi?ine) in naj potem tako stoji stalno.Ko bomo natovorjeni pa naj mi blendajo,bom ?e potrpel.Ker ?e je ?el kak motor?ek ali spet elektronika in nimam ve? garancije,ne mislim ske?irat cel kup oirov za te neumnosti.Kak predlog? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko, da se je zrahljal samo kak konektor, ki od mehanskih senzorjev dobiva signal kolk naj nastavi vi?ino al pa je problem le v tem, da je treba na novo nastaviti software.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko, da se je zrahljal samo kak konektor, ki od mehanskih senzorjev dobiva signal kolk naj nastavi vi?ino al pa je problem le v tem, da je treba na novo nastaviti software.

 

No,?e je samo kaka malenkost,pol v redu.Ga bom te dni prikjlu?il na servis,da ugotovijo,kaj je.

?e je kaj ve?jega naj se slika... :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,?e je samo kaka malenkost,pol v redu.Ga bom te dni prikjlu?il na servis,da ugotovijo,kaj je.

?e je kaj ve?jega naj se slika... :whatever:

 

Ja te xenonke in pridajo?i balasti so res draga stvar. Meni so rekli na serviso, da stane nova xenonka brez balasta cca. 500 EUR

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil na srvisu Mazda v Kp.Pregledali vse in ugotovili,da xenon in oba modema delata,samo ko pri?ge? lu?i, se na levi ne izvr?i tisto gor-dol.Druga?e pa deluje,?e je ve?ja ali manj?a te?a v avtu. :whatever:

Nato so mi ?e malo po?telali vi?ino z imbus vijaki,ki so na lu?i-tej slu?ijo za fino regulacijo -vi?ine lu?i.

Za enkrat je v redu,ko bomo pa vsi v avtu in poln prtlja?nik,pa bomo videli,?e bodo kaj blendali nasproti voze?i. :P

V glavnem ne mislim ni? komplicirat glede teh Xenonov,ker mi gredo ?e po?teno na ?ivce. :angry:

Sicer sem se pa navadil,da vozim podnevi z parkirnimi+ meglenke. :bravo:

Izgleda prav kul pa ?e xenonk ne rabim brezveze.Sej sploh nobeden ni opazil do sedaj,da to niso kratke,ker itak ne vedo,kater od teh treh lu?i v paraboli naj bi bile kratke...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar probal xenonke z vsemi ?lani famijije v avtu in glej ga zlomka---obe lu?i sta se dvignili in spustili na pravi nivo. ?zmeden?

Pri?el sem do zaklu?ka,da je bila leva tako raz?telana(se mi je zdelo zadnje cajte,da sveti v tla),da nisem niti opazil prej,da dela v redu.?ele sedaj svetijo obe kot treba. :jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo off topic pa se mi ne da odpirat nove teme.

 

Meni je ena xenonka za?ela svetit ful vijoli?no prej bela. A je pri koncu??

 

Jap umrla bo v kratkem, to so prvi simptomi da se ji izteka ?ivljenska doba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Da tut js ne bom odpiral nove teme.

Crknla mi je sprednja desna ksenonka.

Kak?n je postopek, da zamenjam ?arnico (kaj vse je treba od?raufat) in kak?ne karakteristike (?arnice) morajo biti ? aja, pa ?e okvirna znamka in cena ?

 

lp *SL*BG 8472

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da tut js ne bom odpiral nove teme.

Crknla mi je sprednja desna ksenonka.

Kak?n je postopek, da zamenjam ?arnico (kaj vse je treba od?raufat) in kak?ne karakteristike (?arnice) morajo biti ? aja, pa ?e okvirna znamka in cena ?

 

lp *SL*BG 8472

 

Philips D2S 85122

 

Druga? je pa odvisno al je desni potem mora? najprej od?raufat posodo z ?istilno teko?ino, ?e pa je na levi strani je pa treba odstranit ?katlo od filtra zraka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ni ?udn, d je tolk nesre?, ?e se ljudje brez lu?i vozjo...pol pa ?e taka neopazna barva :lol:

 

Jaz mislim, da je ?e vedno ve? nesre? takrat ko se zadeva dvigne kot pa takrat ko se ne... :P:hohoho:

OK , saj sem ?e nehal :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap umrla bo v kratkem, to so prvi simptomi da se ji izteka ?ivljenska doba.

 

Hvala YavarYe X6V6 za strokovne prijeme, se ti zahvaljujem v imenu avta :)

Sam ?e desno lu? po?timam, da ne bo ve? svetla v tla in smo konec .... upam :)

 

lp *SL*BG 8472

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala YavarYe X6V6 za strokovne prijeme, se ti zahvaljujem v imenu avta :)

Sam ?e desno lu? po?timam, da ne bo ve? svetla v tla in smo konec .... upam :)

 

lp *SL*BG 8472

 

Se v temi kaj bolje vidi kot prej ko ti je svetila samo ena ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se v temi kaj bolje vidi kot prej ko ti je svetila samo ena ? :hohoho:

 

Bi blo fajn, sam mam en VE?JI problem ! Danes sem bil na servisu in so rekli 500?, ker sta baje oba r?unalnika kaput in se obe lu?i ne postavita va pravilno lego :( !

 

lp *SL*BG 8472

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi blo fajn, sam mam en VE?JI problem ! Danes sem bil na servisu in so rekli 500?, ker sta baje oba r?unalnika kaput in se obe lu?i ne postavita va pravilno lego :( !

 

lp *SL*BG 8472

 

Ti predelam na fixno pa bo mir, cena pa sigurno deli? z 10.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnem ... pobi na servisu v LJ BTC so mi noro dobr zrihtal in lu? zaenkrat dela (samo kalibrirana ni bla zadeva). Sam ko pa postavim avto pred gara?na vrat, v?gem lu?i, leva fulllllll bolj svet kot desna in tudi nekje 10 cm (na razdalji 1m) vi?je. Kaj mislite, da bi lahko blo narobe ?

 

lp *SL*BG 8472

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnem ... pobi na servisu v LJ BTC so mi noro dobr zrihtal in lu? zaenkrat dela (samo kalibrirana ni bla zadeva). Sam ko pa postavim avto pred gara?na vrat, v?gem lu?i, leva fulllllll bolj svet kot desna in tudi nekje 10 cm (na razdalji 1m) vi?je. Kaj mislite, da bi lahko blo narobe ?

 

lp *SL*BG 8472

 

Ni? ni narobe.Ti se lepo vozi in u?ivaj. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? mo?nost naredi kak?no slikco kako zgledata ta dva snopa, ko je avto prazen. Potem pa prosi enga al pa dva, da se ti usedeta na prtlja?nik pa nared ?e eno slikco, da vidmo a je razlika ?e vedno enka al se pove?a. ?e je enaka je v redu saj pol rabi? samo ?e fino nastavitev na sami lu?i (en tak vijak je za ?telat).

 

?e pa ni v redu potem ti pa eno lu? avtomatika ne dviguje v redu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • V tej poplavi vsesplošnih podražitev se moramo zahvaliti trgovskim centrom, da vsaj za vozičke držijo isto ceno 0,5€.
    • – “Draga, zakaj si se poročila z mano?” – “Ker si zabaven.” – “Mislil sem, da zato, ker sem dober v postelji.” – “Hahaha, a vidiš kako si zabaven...”
    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.