Skoči na vsebino

EURO2008


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lahko bi u tejle temi mal kak?no fuzbalsko rekl! :danzoman:

 

Zdele lih gledam Romunija : Francija, pa bom usak cajt zaspau, je kr kriza! :danzoman:

 

Sicer pa Francozov ne maram, za tole tekmo pa igra poleg ?panije moja najlup?a ekipa, to je Nizozemska! :mi pijemoo: :danzoman:

 

Kdo se upa napovedat finale in pa kdo bo prvak na koncu? :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 125
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No,za 1x Nizozemci lepo furajo Italijane-2:0! :bravo:

 

 

EDIT:kon?nih 3:0 za Oran?ne! :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so pa ?panci rusom nardil

 

He he,dobra tekma je bla ja. :bravo:

 

 

Jaz navijam za Nizozemsko-od vedno.

 

:blink::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?vedi vs. Grki... Za koga nej navijam? :unsure:

Oboji so mi v?e? :P

 

Jz pa lih kontra, tko da pol raj ne gledam! :ne vem: :hohoho:

 

?panija je pokazala roge, bikovske namre?, no pa :rispekt: Holandcem u?eri ko so ?pagetarjem pomerli hla?ke! :danzoman::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,Portugalci spet navdu?ili. :bravo: Tokrat so "na?ohali" ?ehe s 3:1,?eprav ti sploh niso igrali slabo,pa tudi sre?e niso imeli. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, ?panci so fajni namahl Ruse, upam da grke nabijejo 6:0.

 

V?eraj so me Grki razpizdli, ubijal so fuzbal. Podajal so si v obrambi kot tanajhuj?i brezvezniki in kot da ne vejo kaj bi z ?ogo. ?al mi je bilo, da niso ?vedi ?e prej zabili gola, bi se vsaj oni smotkoti premaknl iz svoje polovice. Bedna tekma do konca, kak je tem Grkom ratal zmagat pred 4-imi leti mi ?e zdej ni jasno.

 

Nizozemci so igral fantasti?no, sam kaj ko po ve?ini tako za?nejo in potem popustijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?erisna tekma ?vica - Tur?ija mi je bla sme?na, gledu sm sicer sam 2. poucajt. No sme?na mi je bla u smislu, da ?e bi nekdo samo pogledu rezultat, pa opazu da so use 3 gole dal Turki, bi mislu da je biu en gol od tega avto gol, pa ni biu :D

 

In pol na konc tekme je blo zanimiv gledat obraze nekaterih "?vicarjev", ki niso vedl al naj se veselijo, ker gre njihova mati?na domovina dalje, al ne! <_<:hohoho: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bo danes Deutchland kick-ala some ases! B)

 

Ja in to konkretno! :angry:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.