Skoči na vsebino

2008 Mazda 6 - osvetlitev merilnikov


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

v torek sem postal ponosen lastnik nove Mazde 6 CD140 Sportcombi, oprema TE Plus. Nad avtomobilom sem trenutno navdu?en, imam pa eno vpra?anje - namre? povsod kjer vidim kak?no sliko o Mazdi 6 in njeni notranjosti, je ogork instrumentov moder obro? - to je omenjeno tudi v katalogu skupaj z "Optitron" merilniki. Za primer prilagam slike iz neta in kataloga:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

In tukaj ?e slika mojih merilnikov - optitron in plava osvetlitev my ass!

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Zanima me, ?e si kdo na forumu lasti novo Mazdo 6 in kako je pri njem z merilniki - preden se obrnem na Mazdino pomo?. Druga?e je avto super, vendar za 30k ? ?elim dobiti tisto, kar so mi obljubljali...

 

LP

Gargy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ti mas TE plus..

optitron je za boljse opreme...

mal si preberi kataloge :)

drugace pa welcome aboard pa nas malo obvescaj glede porabe

 

Optitron merilniki so omenjeni kot standardna oprema ?e v osnvnem paketu opreme CE. Vi?ja paketa od mojega (torej GT in GTA) vsebujeta le bolj?e sede?e, ve?ja plati??a, ?portne dodatke... Ne v katalogu, ne kjerkoli drugje nisem zasledil "slab?ih" merilnikov...

Ravno zato pa spra?ujem tiste, ki si lastijo novo Mazdo...

 

Poraba je trenutno 7.5l, kar je pri?akovano.

 

LP

Gargy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Optitron merilniki so omenjeni kot standardna oprema ?e v osnvnem paketu opreme CE. Vi?ja paketa od mojega (torej GT in GTA) vsebujeta le bolj?e sede?e, ve?ja plati??a, ?portne dodatke... Ne v katalogu, ne kjerkoli drugje nisem zasledil "slab?ih" merilnikov...

Ravno zato pa spra?ujem tiste, ki si lastijo novo Mazdo...

 

Poraba je trenutno 7.5l, kar je pri?akovano.

 

LP

Gargy

 

Dobrodo?el z novo 6-ko. :D Druga?e je pa 7,5 l/100 malo visoka poraba,a ne Boss? :P:zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el z novo 6-ko. :D Druga?e je pa 7,5 l/100 malo visoka poraba,a ne Boss? :P:zvizga:

 

maj?keno preve?... ma ?ak, sej se bo nau?u vozit diesla pa bo prec bolje. :bravo::bravo:

 

Gargy... ?estitke za dober nakup, pa povej kako bo? zrihtal s ?tevci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

maj?keno preve?... ma ?ak, sej se bo nau?u vozit diesla pa bo prec bolje. :bravo::bravo:

 

Gargy... ?estitke za dober nakup, pa povej kako bo? zrihtal s ?tevci.

 

No, zadnja tri leta sem vozil alfo 166 2.4 JTD, enako konjev (140), skorajda enako navora (Mazda ima z 330 Nm 10Nm ve? od Alfe) in ob enaki te?i (malenkost pod 1600 kg) - in trenutno imam enako porabo. Zato sem napisal, da je poraba pri?akovana. Treba pa je poudariti, da je to trenutno ve?inoma mestne vo?nje in le ena relacija (cca. 270 km). Z alfo sem lahko imel na umirjeni relaciji tudi pod 5l/100km porabe, tako da od Mazde pri?akujem nekje enako.

 

LP

Gargy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

v torek sem postal ponosen lastnik nove Mazde 6 CD140 Sportcombi, oprema TE Plus. Nad avtomobilom sem trenutno navdu?en, imam pa eno vpra?anje - namre? povsod kjer vidim kak?no sliko o Mazdi 6 in njeni notranjosti, je ogork instrumentov moder obro? - to je omenjeno tudi v katalogu skupaj z "Optitron" merilniki. Za primer prilagam slike iz neta in kataloga:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

In tukaj ?e slika mojih merilnikov - optitron in plava osvetlitev my ass!

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Zanima me, ?e si kdo na forumu lasti novo Mazdo 6 in kako je pri njem z merilniki - preden se obrnem na Mazdino pomo?. Druga?e je avto super, vendar za 30k ? ?elim dobiti tisto, kar so mi obljubljali...

 

LP

Gargy

 

 

 

oprema gta in naprej ima to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oprema gta in naprej ima to

 

Hm, mazdin katalog pravi, da so optitron merilniki ?e v standardni opremi CE. Tudi navzgor pri razlikah v opremi niso nikjer ve? omenjeni.

 

Pa saj je vseeno, ni ravno neki big deal, se ne spla?a ravno sekirat zaradi tega. Vseeno pa je eden izmed - k temu avtomobilu.

 

LP

Gargy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so takrat, leta 2002, tudi najprej obljubljali zadnji spojler v osnovni opremi, pa ga potem ni bilo. Res pa, da sem bil s tem potem seznanjen pred vpla?ilom avta.

 

Zanimivo bi bilo povpra?at na urad za varstvo potro?nikov ali je taka napaka v katalogu v resnici zavajanje potro?nikov.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je zadeva popolnoma jasna. Tisto kar se na kakr?enkoli na?in ogla?uje, bodisi v prospektih, katalogih in ostalih javnih objavah velja in morajo trgovci spo?tovati. Na podlagi teh informacij se ?lovek navsezadnje odlo?i za nakup. ?e se ugotovi, da je pri?lo do tiskarske napake ali kak?ne druga?ne pomote, mora biti le-ta ustrezno objavljena v sredstvih javnega obve??anja in na prodajnih mestih. ?e je tako kot pravi?,ima? vso pravico zahtevati kar je bilo ogla?evano ali pa zahtevati ustrezno zni?anje kupnine.

 

Lp

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje na koncu kataloga pi?e, da si pridr?ujejo pravico do spremembe ali pa vsaj regionalne razlike v opremi

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.