Skoči na vsebino

Mogo?e termostat?


Priporočeno sporočilo

Jaz imam pa slede?i problem na mazdi 323f. V?asih motor poteram (okol 5k obratov) ?e predn dose?e svojo delovno temperaturo in se mi najprej segreje krepko preko svoje normalne temperature nato pa se zni?a na normalno (cca. 90°C). Potem pa tudi, ?e ga teram tudi do 6k obratov se ne pregreva. Pozanimal sem se in sem zvedu, da bi se mogo?e pojavila nekak?na zakasnitev termostata (ne odpre dovolj hitro)??

 

Pa ?e neki me zanima ali ima ta mazda ventilator za hlajenje motorja, ki se vklopi po kon?ani vo?nji recimo tako kt reno clio, ko ga ugasne? se vklopi ventilator?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ventilator, dela samo ko ima? kontakt. Tebi mogo?e nagaja samo kazalec v ?tevcu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Termostatski ventil je lahko ?e bolj bogi. ?e daje? navadno vodo v sistem za hlajenje se lahko zgodi, da se nabira kamen in ventil te?ko odpira. Lahko pa da ima? tak?nega, ki odpira pri vi?ji temperaturi kot bi po specifikacijah moral. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne dajem navadne vode avto je bil do letos redno servisiran (na poobla??enem servisu). To se mi je pa za?elo pojavljati ka?ne 3 mesece nazaj. Kok pa je prbli?na cena tacga termostata? A mi loh zarad tega slu?ajno zakuha avto? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleti res ni sile, ampak pozimi bo pa problem :P

 

Ni panike, malo dlje ga bo zeblo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnm dons sm se oglasu na servisu u BTCju in so mi rekli da pride z ddv termostat pa tesnilo 46 ? + ?e delo cca. 1 ura. Sm se pa ustavu ?e pr Motomatu mi je reku pa okrog 20? za termostat delo pa od pou urce do eno urco. Zdj me zanima a se mi ?e spla?a dat originalen termostat na tok star avto al naj raj? kar na Motomatu kupm??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnm dons sm se oglasu na servisu u BTCju in so mi rekli da pride z ddv termostat pa tesnilo 46 ? + ?e delo cca. 1 ura. Sm se pa ustavu ?e pr Motomatu mi je reku pa okrog 20? za termostat delo pa od pou urce do eno urco. Zdj me zanima a se mi ?e spla?a dat originalen termostat na tok star avto al naj raj? kar na Motomatu kupm??

 

Ne vem :ne vem: , te?ko je tole odgovorit <_<

 

P.S. upam, da bo? ?imprej re?il zadevo.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.