Skoči na vsebino

Je Sucker naredil zadnji krog ?


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 95
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

bomo na pikniku zvedeli :D

 

Na piknik itaq pridem z M6 dizl karavan, ?e mi bo ratal. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kdaj bo folk nehu na gumah ?parat. :ne vem:

 

Nikol ker to ni kaznivo. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo bi moral vse nalite gume prepovedati prodajat. ?e vsak kekec jo skor lahko ulije, mislm vse kar je va?no na gumah so milimetiri pa da so na eni osi enakega proizvajalca, bumbarji, tuki ti tudi ESP ne bo pomagal kateri bo zakonsko obvezen po 01.01.2008 pri vsakem novem avtomobilu.

Moral bi dore?t tehni?ne lastnosti gum in kako se obna?a v mokrem,suhem in snegu ter postaviti standarne, kar bi bilo pod standardom se nebi smelo prodajat. Men bo policaj te?iu ker (bom meu xenon kit) z gumami vi?jega cenovnega razreda in bi ostau brez tablic, en kekec v stari ki?ti z brljivkami namesto konkretne svetilnosti ?arnic in nalitimi gumami bo pa za "zgled" varnosti na cesti. Katastrofa je tole vse skupi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Grega... to?no si opisal bedo na?e zakonodaje. ?alostno vse skup - 500? kazni ?e dimenzija gum ne ustreza za par procentov po drugi strani se pa ljudje vozijo z uni?enimi amortizerji, zbledelimi svetili in z razpokanimi gumami narejenimi ?e v prej?njem tiso?letju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon kit lahko ful slepi...tak da o tem nebi. Tut sam imam tisti bogih 150? za kvaliteten HID kit, pa ga ne bom nikoli montiral. ?e dodamo ?e zbledela stekla, ki mo?no razpr?ijo to svetlobo...ne bi o tem, ker mam pun q...ac teh tipov s HIDom. Sploh ?e ma nalo?en avto pa mu vse sveti po svoje...

 

Kar se ti?e gum pa je tut tak. Tudi ?e bi bili standardi, bi ?e vedno obstajale nadstandardne gume, bolj?ega cenovnega razreda, kar pomeni da ne more? izena?it tega. Tak da pride vseeno do bistvenih razlik. Ne bi kaj dosti s tem dosegel.

 

Yavarje, ti pa ?e bo? jo v dele dal, se pa javi za kako stvarco (kolektor, carpc al pa kei druga)...

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon kit lahko ful slepi...tak da o tem nebi. Tut sam imam tisti bogih 150? za kvaliteten HID kit, pa ga ne bom nikoli montiral. ?e dodamo ?e zbledela stekla, ki mo?no razpr?ijo to svetlobo...ne bi o tem, ker mam pun q...ac teh tipov s HIDom. Sploh ?e ma nalo?en avto pa mu vse sveti po svoje...

 

Kar se ti?e gum pa je tut tak. Tudi ?e bi bili standardi, bi ?e vedno obstajale nadstandardne gume, bolj?ega cenovnega razreda, kar pomeni da ne more? izena?it tega. Tak da pride vseeno do bistvenih razlik. Ne bi kaj dosti s tem dosegel.

 

Yavarje, ti pa ?e bo? jo v dele dal, se pa javi za kako stvarco (kolektor, carpc al pa kei druga)...

 

Podpis

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj te bom malo popravil, zbledela stekla imajo samo tisti ?arometi ki imajo ta stekla plati?na, jaz sem imel steklo in ni blo panike, samo obrisal sem jih ve?krat.

Kaj bo z avtom ?e ne vem, vem pa da bo do konc tedna doma ?rna hirolete?a velikokubi?na prasi.. :danzoman:

 

 

 

p.s. Pa mazda itaq. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj te bom malo popravil, zbledela stekla imajo samo tisti ?arometi ki imajo ta stekla plati?na, jaz sem imel steklo in ni blo panike, samo obrisal sem jih ve?krat.

Kaj bo z avtom ?e ne vem, vem pa da bo do konc tedna doma ?rna hirolete?a velikokubi?na prasi.. :danzoman:

p.s. Pa mazda itaq. :bravo:

 

 

Sej vemo Ajvar :P:bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uh madona..sm ?ele zj vidla...

no...itak je tale cel september ?e mal ?udn, same ?udne stvari se dogajajo folku

zdravstveno in tehni?no-tud moja kolegica se je dans zaletela, po nesre?....skratka

mislm, da je blo to vse z namenom (Javvvar sej pomoje se ?e spomne? najine debate da je kova?eva kobila

zmeraj bosa? :) ) tko da...bo? pa zej novo mrcino mel doma, sj tastara ti je vdano slu?ila :)

vse je za neki dobr,va?n da si ti cel!

:jupiii:

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je ?e iz naslova razvidno, se mi je v?eraj na obvoznici en model s polotom :angry: nalimal v rit, kaj pa lahko ?lovek pri?akuje od 7 let starih gum, da bodo kaj prijele na mokri cesti. :angry: Saker je normalno vozen samo mal bogi je za pogledat v rit. :angry:

 

 

No vidi? tako si vsaj na hitro pri?el do novega stroja,ki te ?e ?aka res je huda sam mal preve? ma konjev.

 

bo? povedal porabo.

 

Na piknik itaq pridem z M6 dizl karavan, ?e mi bo ratal. :unsure:

 

 

ne bo ?lo

razn ?e bo? mojo fural

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki mal a nebi moral tole deliti z 2 :D

 

Tsta je bla za na odpad, zjebana da je blo kar hudo, pa ?e za ceno se ni hotel pogovarjat, povrh tega pa ima M6 ve? opreme pa ?e ceno sem tolk zbil da je cnej kot M3.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.